Bo iz te zveze kaj?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lesnik
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 264
Na forumu od: 27. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lesnik » 10. Mar. 2008 18:40

Z fantom sva skupaj 1leto in 7mesecov je med nama vse isto.Kadar sva skupaj je vedno vse isto.Med tednom nisva skupaj ker sem jaz v Ljubljani in se nič ne vidiva.Se vidiva in sva skupaj samo med vikendom pa se to je vsak vikend isti.V petek jaz pridem k njemu se malo poljubckava,pol vecerjava po vecerji jaz ali on da pomit posodo.Po večerji pa gledava televizijo in pol spat.Kdaj pred spanjem še seksava.V soboto on gre v službo pride okol 15.00domov poje kdaj greva ven ali pa on gre spat ko poje potem pa spet televizija.Oblacila mu perem,zlagam in postelnino mu jaz menjam.V nedeljo pa vstaneva in pojeva pol pa itak grem v Ljubljano.Vsak vikend je podoben.Med tednom se malo slisiva po telefonu,kadar sva skupaj mu vedno kaksno malenkost dam-mu kupim on pa malo krat :cry: .....Kaj mislite da bo iz te zveze kej?Pomagajte kaj naj naredimo..
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Mar. 2008 18:50

ši?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:21, skupaj popravljeno 1 krat.
darka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a darka » 10. Mar. 2008 18:51

Če bo kaj iz te zveze ne vem..:), ampak poiskusita kdaj kakšen sprehodek vključit, kino, prjatle,... mal športat, savno kaj takega. Saj to se je tud pr nama že naredlo ( 6,5 let sva skupi), da je vsak vikend bil podoben, ampak sva se odločila da si vzameva ( v najinem primeru ) več časa zase, da ne greva povsod s kolegi kamor naju kličejo, greva v kino, skupi gledava doma filme, greva mal žurat,..pa je. Tako, da je vikend zaužit..vsake toliko časa pa v vsako razmerje pride enoličje, ampak to enoličje tudi gre :) tako, da...Ne vem pogovorta se, pa bosta vidla, kaj in kako
Uporabniški avatar
lesnik
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 264
Na forumu od: 27. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lesnik » 10. Mar. 2008 18:59

Med tednom sem v Ljubljani zart šole,pol pa grem na primorsko k njemu.Ahh doma nisem nimam stike s starši.Fant živi pri starših.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Mar. 2008 19:04

r?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 10. Mar. 2008 19:37

lesnik napisal/-a:Oblacila mu perem,zlagam in postelnino mu jaz menjam..


... tip živi pri starih, ti mu pa pereš, zlagaš oblačila in za 'nagrado' te tu in tam kresne ... in v takem ti vztrajaš leto in pol?

... vprašanje, ki ga imam zate: kakšen kruh pa bi rada iz te moke?

...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Mar. 2008 19:38

Nia, sej ti si tud bolj malo doma, kaj pametuješ :P

lesnik, pri tebi pa pomoje ni glavni problem to, da je vse isto, ampak to, da ni dobro. Iz tvojega posta sem dobila občutek, da te tip neverjetno izkorišča, ti se mu pa kar pustiš. Zakaj sploh daješ njegove cunje prat? Ne vem no... midva s fantom se oba še po dveh letih potrudiva, da imava kolikor toliko pospravljeno, ko en k drugemu prideva, ti pa njegove gate pospravljaš.

Pa televizija je hudič ja. Pri nama je zadnje čase podoben problem, ker je zunaj mraz, pa fino je serije gledat. Se moraš pač zavestno odločit, da bo televizija ugasnjena. Potem se pa lahko gresta monopoli, kaj skupaj spečeta, gresta rolat,... ampak a veš, to vse skupaj ne bo nič pomagalo, če ne bo njemu postalo jasno, da ti mora dat občutek varnosti in ljubezni.
darka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a darka » 10. Mar. 2008 19:43

julija...se strinjam s tvojim postom :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Mar. 2008 19:44

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 10. Mar. 2008 19:56

okej tle je res malo megla v tej zgodbi.

stara si 17 let, cez teden v LJ, cez viknd na primorskem pri njemu, skupaj sta ze vec kot leto in pol, s starsi ne zivis (nimate stikov)... torej kdo te financira - dijaski dom v LJ, prevoz LJ/primorska, darilca za fanta itd.? torej, ce sta leto in pol skupaj si ti z njim prakticno od 15 leta dalje...

zanimiva storija :gruebel:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 10. Mar. 2008 20:03

Meni se zdi vse skupaj začarani krog; kakršno koli alternativo izbereš ne bo čisto prav. Očitno pa je, da tako kot je, tudi ni prav.
Postavi se za sebe, odloči se kaj bi rada trenutno, kaj si želiš v svojem življenju in stoj za svojimi odločitvami. Fant naj te začne spoštovati, to je prvo. Če ne, ne vztrajaj z njim. Kakorkoli že; dvomim v uspeh te zveze, sploh zaradi starosti in zato, ker te ta zveza že zdaj ne izpopolnjuje. Moje mnenje je da moraš najprej najti sebe in šele potem se spuščaj v resne zveze. (iz pesmi od Blue October: I've got to learn to live and dream, before I go and get myself in love.)
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 10. Mar. 2008 20:06

Verjetno pa je hotla rečt, da s starši nima nevem kakšnega odnosa. Da jo denarno podbirajo sam pač se z njimi neki ne razume in nima groznega kontakta.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Mar. 2008 20:14

ma
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 10. Mar. 2008 21:23

anoyel napisal/-a:okej tle je res malo megla v tej zgodbi.

stara si 17 let, cez teden v LJ, cez viknd na primorskem pri njemu, skupaj sta ze vec kot leto in pol, s starsi ne zivis (nimate stikov)... torej kdo te financira - dijaski dom v LJ, prevoz LJ/primorska, darilca za fanta itd.? torej, ce sta leto in pol skupaj si ti z njim prakticno od 15 leta dalje...

zanimiva storija :gruebel:


mhja...res je mal megle to... :?

Upam da ne vstrajaš podzavestno s tem fantom zato, da imaš sekundarno družino...in da imaš za kje bit
Uporabniški avatar
lesnik
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 264
Na forumu od: 27. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lesnik » 10. Mar. 2008 21:46

Ma fant me v bistvu dost ne finarcira.Nekaj let je staejši od mene.Mam štipendijo pa se s tem finarciram,dom mi pa socialna plača.Doma pa nimam stike ker so se zapil.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron