bivsi fant in custva

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

petra87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a petra87 » 25. Feb. 2015 11:46

Zivjo pozdravljeni ! Odlocila sm se da odprem temo eno izmed mojih izkusel ker vrjamm da je vsaka podobno dala cez . imela sem fanta 3 leta in ko sem koncala oziroma zvedla da me je prevaral sem mislila da se mi bo svet sesul nehala sem jesti spati mami me je poslala celo psihiatru ki mi ni cisto nic pomagal nisem vedla kaj storiti bila sem obupana jezna mela sem pomesane obcutke potem pa je prisel fant ki mi je dal novo upanje sreco samozavest ceprav znjem ni bila cisto popovna zveza je bila iskrena in res sm se zaljubila potem pa mi po letu dni rece da mu ni vec do nicesar in to je to ceprav sva si vedno vse v obraz povedala on pa mi je to prek sms napisal in nespim nejem in mela sm tok jeze da sm zaklenila custva globoko v sebe in necutim nc vec nobene emocije nic in skrbi me da imam toliko jeze v sebi zelim mu odpustiti v sebi ampak nemorm postala sem sovrazna do ush moskih spolov ki mi izkazejo pozornost zgubla sem zaupanje v ljudi in nenajdm se vn ..
jelenna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 3. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a jelenna » 05. Mar. 2015 13:16

Hej, in kako si kaj sedaj? :) Upam si stavit. da dosti bolje. čas res celi rane :)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Apr. 2015 12:49

Petra, pojdi nekam na polje ali v gozd, ko ni nobenega in si daj duška, lahko kričiš in jezo spraviš ven. Pomaga :)

Pomoje si šla iz ene zveze v drugo, zato si zdej vzami čas zase. Čas res celi rane, vendar ga more dosti minit.
objem :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov