Slika - Avatar

Predlogi, kritike, mnenja, sporočila, želje, pohvale, vprašanja... o portalu in forumu revije COSMOPOLITAN.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
nobodys toy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 7. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nobodys toy » 18. Avg. 2009 12:09

mene pa zanima zakaj ne morem dodat slike, če je velika 2kb in je v .gif obliki.. vedno mi napiše da ni prava oblika, pa poskušam z večimi slikami, vsemi v pravih oblikah in manjše od 6kB.. :? :(
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 18. Avg. 2009 12:35

^^ z računalnika tudi meni ne gre nalagat. Naloži sliko na imageshack, skopiraj link, ki spada k 'direct link to image', pa prilepi k 'Naloži podobo iz URL naslova' :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
nobodys toy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 7. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nobodys toy » 18. Avg. 2009 18:57

huaala:)
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 23. Avg. 2009 23:34

SWEETprinces napisal/-a:jst sm si tud svojga hotla spremenit pa ni ratal...zdj pa niti istega ne morem nazaj dat :(


:evil:
Zadnjič spremenil lelija, dne 10. Sep. 2009 14:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 29. Avg. 2009 12:46

lelija, si poskusila kot je napisala Tamarra?

Tamarra* napisal/-a:^^ z računalnika tudi meni ne gre nalagat. Naloži sliko na imageshack, skopiraj link, ki spada k 'direct link to image', pa prilepi k 'Naloži podobo iz URL naslova' :wink:
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 01. Sep. 2009 16:44

^meni javi isto. dam sliko v imageshack, označim na resize image (avatar), skopiram 'direct link to image' v ' naloži podobo iz url naslova', kliknem pošlji in mi javi, da mora biti slika jpg., gif... formata (ampak moja je jpg. format!) :?
what to do?

EDIT: mi je ravnokar ratalo :jump:
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 21. Sep. 2009 23:50

okej, mene pa zanima zakaj mi je kr naenkrat moja slikca zginla?? (in sicer že dva mesca nazaj?!)??!?

Pomoč prooosiiim! :?
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 22. Sep. 2009 10:23

borboletta napisal/-a:okej, mene pa zanima zakaj mi je kr naenkrat moja slikca zginla?? (in sicer že dva mesca nazaj?!)??!?
Pomoč prooosiiim! :?


Če ni bila v skladu s pravili smo jo izbrisali. Si poskusila ponovno naložiti sliko?
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 22. Sep. 2009 19:42

^^
čudno se mi zdi da ne bi bila v skladu s pravili, če sem jo imela pred tem že ene tri mesce gor?? nisem jo poskušala ponovno naložit, ker je ne najdem več na netu...
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 23. Sep. 2009 10:18

borboletta napisal/-a:^^
čudno se mi zdi da ne bi bila v skladu s pravili, če sem jo imela pred tem že ene tri mesce gor?? nisem jo poskušala ponovno naložit, ker je ne najdem več na netu...


V tem primeru pa lahko samo sočustvujem s tabo :? (za tak primer, da bi nekomu avatar kar sam izginil še ni bilo govora). Poskusi si naložiti kakšnega drugega :D
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 23. Sep. 2009 15:11

a je kakšna možnost da si naložim avatar ki je večji od 6kb? ker zadnje čase ne najdem nobenega pametnega avatarja, ki bi bil manjši .. zdej sem našla enega lepega, ampak je ful prevelik :(
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 23. Sep. 2009 15:55

Libido. napisal/-a:a je kakšna možnost da si naložim avatar ki je večji od 6kb? ker zadnje čase ne najdem nobenega pametnega avatarja, ki bi bil manjši .. zdej sem našla enega lepega, ampak je ful prevelik :(


zmanjšaj sliko... če ne znaš v oh in sploh programčih lahko to narediš tudi v slikarju.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 23. Sep. 2009 15:59

Sej če si slikco naložiš na npr. shrani.si in jo potem prilepiš sem, ni važno koliko je velika - vsaj meni se zdi :gruebel: Jst nikol ne gledam, koliko so moji avatarji veliki. Manj od 6kb pa mora bit samo če slikco nalagaš direkt z računalnika. Če se motim, me popravite.
Use your head and follow your heart.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 23. Sep. 2009 16:58

borboletta napisal/-a:^^
čudno se mi zdi da ne bi bila v skladu s pravili, če sem jo imela pred tem že ene tri mesce gor?? nisem jo poskušala ponovno naložit, ker je ne najdem več na netu...

možno, da sem ti jo jaz zbrisala ... slika mora biti 105x105 in ne 130x75 kot imajo/imate nekatere ... odstranim ga, ko ga vidim ... tako da, če je bil tri mesece varen, potem pa je kar naenkrat izginil, je lahko razlog v tem, da sem ga jaz zbrisala ali pa se je kje pojavil kak škrat in ti je pojedel fotko :)
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 23. Sep. 2009 21:05

joy23 napisal/-a:Sej če si slikco naložiš na npr. shrani.si in jo potem prilepiš sem, ni važno koliko je velika - vsaj meni se zdi :gruebel: Jst nikol ne gledam, koliko so moji avatarji veliki. Manj od 6kb pa mora bit samo če slikco nalagaš direkt z računalnika. Če se motim, me popravite.


no ja, sem poskusla tako, pa mi napiše debug mode ... help? :gruebel:
Let's swim to the moon .....

Vrni se na cosmopolitan.si

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov