Moderatorji in uporabnice ter uporabniki foruma

Predlogi, kritike, mnenja, sporočila, želje, pohvale, vprašanja... o portalu in forumu revije COSMOPOLITAN.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 14. Jan. 2014 7:45

Tvoji argumenti ne zaležejo za podforum, ki bi bil bolj skrit. Dandanes obstaja veliko drugih komunikacijskih kanalov, kjer si lahko lajšate dušo, med drugimi je tudi tukaj na parih klikih možno odpreti zasebno sporočilo in se "zlajati".
Nima smisla omejevati pravic na forumu in ločevati uporabnike.

Če te nekdo ne pusti blizu, pač ne drezat.
Obnašajte se na forumu tako, kot bi bilo vam po godu, da se drugi obnašajo do vas, še zmeraj obvelja da se dobro z dobrim vrača.

Ti raje napiši, kaj ti ni všeč, da je nekdo napisal o tebi, kje je zate meja dobrega razuma, da bi bilo potrebno uporabnika sankcionirati. Hkrati pa še oceni svoje ("sončne") komentarje, ki so jih bili deležni drugi.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Jan. 2014 13:45

problem je, da dokler bo lahko, bo lajanje na celotnem forumu. drugač lepe ideje in se strinjam z njimi, ampak, mislim da prošnja vsake toliko časa, naj bo mirno in se ne kregamo, pač ne bo zalegla. tako kot do zdaj ni.
obenem pa bo forum, ki je na videz kreganje, še naprej odganjalo potencialne uporabnike in nanovo registrirane, ki bojo preprosto odšli, ko jim nekaj ne bo prav.

jaz v tem trenutku nimam nobenega problema s katerimkoli uporabnikom.

no, samo ideja je bila, kako bi na forumu mal omejili ta zasebni chat po celem forumu in ga naredili bolj privlačnega za nove uporabnike, ampak če se ne strinjate, se pač ne.. :) upam pa da dobi kdo drug kakšno, ker bi bilo lepo videti naval novih rednih uporabnikov.
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 14. Jan. 2014 14:04

forum je v svoji osnovni ideji platforma javnega izmenjevanja mnenj, nasvetov in izkušenj.

marsikdo na tem forumu bi se lahko, predno stisne 'oddaj' zazrl v ogledalo in prestrukturiral svoj odgovor.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 15. Jan. 2014 16:10

Mi lahko ena gospodična pove, kje se spremeni podpis, ker ne najdem tega pa sem že vse preiskal :cry:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 15. Jan. 2014 16:31

greš na desno, imaš "moja nadzorna plošča", potem greš z miško na "pregled" in klikni "profil", potem z miško na "uredi profil" in izbereš "uredi podpis" :)
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 15. Jan. 2014 16:31

nadzorna plošča- pregled (levo zgoraj) - profil- uredi profil- uredi podpis
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 15. Jan. 2014 16:57

Oba sta legende, hvala :wink:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Mar. 2014 13:53

Zadnje čase je vse več pritožb in negodovanj zaradi načina pisanja uporabnikov slovenc79 in TLDR, zato smo se med moderatorji odločili ukrepati. Prizadevamo si, da bi forum vrnili na stare tire v upanju, da se bo ob tem vrnilo tudi nekaj starih članov, ki so kot glavni razlog za odhod navedli ravno omenjeni problem. Kot moderatorji smo zadolženi, da skrbimo za red ter kvaliteto foruma, kršitelje pa smo zato primorani odstraniti.

V pravilniku je navedeno:

Moderatorji svoje delo opravljajo v skladu s pravilnikom in po osebni presoji, odločitve pa so v večini primerov dokončne.


....

Brezpredmetno in prekomerno odgovarjanje ni dovoljeno. Ne zlorabljajte odprtih tem za brezpredmeten dvogovore, ki nimajo zveze s temo (=offtopic).


Tako kot večina aktivnih forumašev smo tudi moderatorji mnenja, da je bilo to pravilo že večkrat kršeno, a nikoli dovolj sankcionirano.

To je tudi razlog za ban TLDR-ja. Slovenc drsa po tankem ledu.

Upamo, da bo ob tem ukrepu forum počasi spet zaživel in pridobil na kvaliteti.

Hvala za razumevanje, ekipa moderatorjev Cosmopolitan.si foruma.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 27. Mar. 2014 14:22

mene lahko kar bannate že. sem že sit da se vtikujete v moje osebne zadeve in "standarde" kakšno punco bi imel, pol pa tečnarite da je vsaka tema o meni. itak ne smem čist nič več o sebi omenit, ker se takoj nekdo vtakne vame, ne glede na kaj.

vsaka P***a ki me nadleguje zakaj se mi skurbanost zdi neresna se nima kaj pritoževat če ji to odgovorim.

po drugi strani sem pa sit gledanja skoz prste izmečkom ala claire, wasd, ki zmerjajo kot utrgan ampak jim je spregledano, ali ker se z moderatorji osebno poznajo, ali ker nekak mislite da je uporabnika ki razmišlja drugače kot vi dovoljeno zmerjat.

mene vržte dol al se pa nehajte vtikovat vame, pa koga drugega si za kanonfuter zberte pa ga kurcajte ob vsakem postu.

hvala za nerazumevanje.
hej norci :)
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 27. Mar. 2014 18:42

Jaz nobenega tu gor ne poznam. Komentiram pa tvoje poste na edini nacin, ki se mi zdi primeren.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 27. Mar. 2014 20:48

no, ni primeren. in žaljiv je. sploh pa nimaš nobenih komentrjev, sam provociraš. gor si pa sam še zato ker je ostalim pezdetom tuki gor zabavno da majo nekoga za jebat v glavo.
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7029
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 27. Mar. 2014 20:50

Okrog trosiš pezdeta in bannajte me, potem pa boš spet bogi, ker te uporabniki žalijo na podlagi tvoje "resnosti" in "fetiša". Prosim te lepo no.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 27. Mar. 2014 21:51

tudi teb ne bi blo prijetno če bi te pol foruma jebalo v glavo ki bi se jim zaluštal.

predstavlajj si da zdaj začne forum vrtat po tebi, zakaj maš o čem tako pa tako mnenje, te hotelo neki prepričevat, pol pa še zabil da si attention whore ker se u vsaki temi o teb piše

pač vsakemu poči film prej al slej, če ga dolgo zajebavaš.

zbrisana žaljivka, D.
hej norci :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 28. Mar. 2014 8:25

sem že 100x povedala, ampak kretenom je pač treba tudi 101. nisi samo z žaljivko žaljiv, ja?

meni, ki v lajfu mamila nisem probala govoriš, da sem narkomanka. ti pa v resnici nisi sexal še in nimaš pravice govoriti da veš kako to je. ker ne veš.
see? to me najbolj osebno žališ kar me lahko.
da mam fanta samo za sex. recimo še ena taka fina žaljivka. medtem ko svoje fetiše ti sam opisuješ in se z njimi hvališ. kje sem jaz kdaj rekla da jemljem mamila in da imam fanta samo za sex? (tvoje zblojene definicije, ki si si jih sam namislil me ne zanimajo). ti si s tem začel. ja? še pomnimo prjatli? najprej si začel ti provocirati mene. in jaz nisem leva devica marija ki si tebi mega prijaznežu ne bom upala povedat kar ti gre.

wasd pa tudi ni neka pičkica, ki ga mora bit strah tebi veleneumu povedat kar ti gre. en ti mora.
nikamor ti ni treba več it, ta forum si dokrajčil. izvoli ga zdaj imeti samo zase. lahko sam sebi moderiraš poste.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 28. Mar. 2014 8:33

aja, še to. sem bla banana večx kot ti, kar samo potrjuje absurdnost dela moderatorjev in izpodbija tvoje predspostavke o osebnih poznanstvih. ne prijateljujem z prav nikomer iz tega foruma.

tale forum je taka ena majhna slovenija. s slinasto prijaznostjo se na vse pretege trudiš, da bi ljudje tu gor začeli verjeti tvojim skrajno nemoralnih "naukom". "pristojni" imajo zvezane roke, ker kao v resnici ne delaš nič narobe. pa ni tako. delaš zelo narobe. pereš možgane in tupiš eno in isto, vslijuješ mnenje... to je 100x huje od vsake žaljivke.

meni se resnično več ne da. zmeraj bolj žal mi je ko pridem nazaj. mi je pa škoda vseh ostalih uporabnic in celotnega foruma.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na cosmopolitan.si

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov