Moderatorji in uporabnice ter uporabniki foruma

Predlogi, kritike, mnenja, sporočila, želje, pohvale, vprašanja... o portalu in forumu revije COSMOPOLITAN.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 07. Nov. 2013 18:11

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 07. Nov. 2013 18:28

Damn woman, chill! :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
andrkavr
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 6. 2000

Neprebrana objavaNapisal/-a andrkavr » 07. Nov. 2013 18:37

sirova štručka napisal/-a:Pa še ta idiotski všeč mi je na vrhu vsake teme. Je treba ta blesav fejsbuk res povsod vlačiti? :rolleyes:


Če ti ni všeč ne kliknt, ane. :yernuts:
!
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 07. Nov. 2013 19:08

haha grdo sirovo štručko ste dali sirovi štručki :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 07. Nov. 2013 20:28

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:17, skupaj popravljeno 1 krat.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 07. Nov. 2013 20:40

kaj? kaj sliko od sirove so objavili ali kaj? :D
Uporabniški avatar
Delphinidae
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Delphinidae » 07. Nov. 2013 20:45

Forum je super. Bolj clean.

Ne travmirat. Čas je bil, da se kaj zgodi. Kje si še videla, da je nekaj desetletje isto :roll:

Res, kot je nekdo zgoraj zapisal, ko kakšen otrok. Če ne bo po moje, se bom vrgla po tleh in tulila ko jeshar. Do amena nezrelo za kao odraslega.
Če bi storili vse, česar smo sposobni, bi presenetili sami sebe.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 07. Nov. 2013 20:50

ja, sirova mogoče malo pretirava pri nekaterih rečeh, ampak delat se norca iz uporabnikov foruma...mogoče na kakem privat forumu, ampak cosmopolitan je revija, ki ma nek sloves itd. njihov forum spada zraven. ne vem spremenili ste stil, sirova je p*zdila, pač pustili bi da p*zdi, pa bi blo to to... ne vem, mene bi tudi motil tak odnos, če ves forum gleda kako se osebje norčuje iz mene, mojih mnenj itd.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 07. Nov. 2013 21:10

tut men se ne zdi prov, da greste pol tko zlorabljat uporabnikovo ime in limate ene fotke notr. isto otročje, tko kot tut očitate sirovi da je otročja. pa če kdo reče da mu forum ni všeč, sam napi*dit znate, da smo usi smotani, ker nam je grd. noben ni neki perfect v teli situaciji.. :)
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 07. Nov. 2013 21:18

mene prosim banajte, ne vidim se več tu in nimam več česa povedati. zadeva je pač postala neberljiva po obliki. vsem želim vse lepo v življenju.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 07. Nov. 2013 21:50

Jaz prav ne morem verjet, kako ste eni otročji in da greste zarad ene take stvari delat takšno sceno. :rolleyes: Kako pol reagirate v realnem življenju? Forum je še vedno uporaben, da se brat in pisat, kar pa je pri forumu najbolj pomembno. In potem pri peticiji pokukajo na plan eni, ki jih že celo večnost ni bilo na forum, ga pa kao samo berejo - kot rečeno, brat se še vedno da. Če pa boste zaradi takšne malenkosti nehal sodelovat na forumu, bo pa brez takšnih uporabnikov forum itak samo lepši.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 07. Nov. 2013 22:08

sirova štručka napisal/-a:Mene pa od danes dalje tu gor tako več ne bo.


this makes me:

Slika

:D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Nov. 2013 23:55

Jaz pa odprem forum preko telefona , da vidim kako izgleda in vidim sliko štručke namesto njenega nicka. Od odraslih ljudi, ki imajo preko spletno stran svetovno znane revije sem res pričakovala več strokovnosti v tej smeri, ne pa da se merijo kdo lahko več. Da o tem, da se zdaj pojavljajo žnj uporabniki, niti ne začnem.
In če sedaj odide nekaj uporabnikov-kje bomo, kot forum? Verjamem, da vam je vseeno. Ampak tako dejansko bo, uporabnikov je vedno manj, ciljam na stalne, ne na mesečno noseče in s fantom razhajajoče se punce. Pač, v razmislek.
Tu se ne gre več za izgled foruma, ampak medsebojno spoštovanje.
The world is as you are.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 08. Nov. 2013 0:59

Cry me a river, sirova strucka. Ne vem, kaj je bilo s sliko sirove struce, tako da tega ne bom komentirala, kar pa se tice tvojih pritozb na nov forum in zbiranje podpisov - a ti to resno? Zelo si inteligentna ter pametna in vse pocnes in dozivljas na nekih visjih nivojih, potem te pa en forum tako iz tira vrze in toliko svoje dragocene energije usmeris v pritozbe in zbiranje podpisov. A je res vredno zaradi enega foruma se toliko sekirat?
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 08. Nov. 2013 5:34

Sem že dolga leta na veliko forumih pa so ble spremembe videzov, velika ogorčenja ampak tako podiranje sveta zaradi tega pa še nisem doživel in je že vse skup malo smešno. Saj pa smo hotli moderen forum in to je zdaj moderen forum. Te manjše napakice se bodo že odpravle, na izgled pa se bomo tud navadli počasi, da bi potem, če bi nam nazaj spremenili, se spet zgražali, da hočete tega nazaj. Ljudje na internetu pač ne bodo nikoli zadovoljni in bojo vedno izlivali svoje frustracije, ki jih v resničnem življenju ne morejo oz. ne upajo.

Tisto glede slike sirove stručke pa se tud ne bi vzelo tak zelo resno in s takim ogorčenjem, če ne bi bla ona na robu živčnega zloma. Najdite mi sliko Dioniza pa mi dajte namesto nicka pa se ne bom pizdo ampak nasmehnil.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na cosmopolitan.si

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov