Urša Čepin

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 24. Maj. 2008 18:41

Jaz sem danes slučajno nekaj preklapljala in naletela na njen komad na Papriki. Nič posebnega, brezvezen komad, malo vleče na kakšne srbske pevačice.
Zgleda mi tudi grozno, kar se tiče privat življenja, me pa ne briga.
Samo to: nehajte nakladat o "starčku, s katerim se je poročila zaradi denarja". Tip je menda 14 let starejši od nje. So tipi pri 34-ih starčki? In 14 let razlike res ni nekaj groznega, če je bejba polnoletna.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Maj. 2008 18:43

offtopic: Meni se pa to prav fajn zdi. Vsaj v eni temi ni dvojnih meril v smislu žlahtnega staranja moških in na drugi strani ostarelih babnic pri 40ih letih :)
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 24. Maj. 2008 18:45

Ko je kakšna v temi Čustva govorila o tem, da je zaljubljena v 10, 15 ali več let starejšega, je bila večina komentarjev v smeri "ljubezen ne pozna meja" :wink:
Očitno bi bilo treba dodati "razen če je tip bogat". Potem si koristolovka, ki omreži starca, da bi se čimprej stegnil in bi lahko dedovala. :roll:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 24. Maj. 2008 18:52

Aloha napisal/-a:Dve olivi, tega pod slikco nism vidla, prznam.

Drgač pa, nekak ni lih redkost poroka iz ljubezni, bogastvo se tut ne meri (za usakega) u številu in znamkah automobilou, to, da nekdo dela na Papriki (glede na to, kaj use se da tm videt in kdo use se okliče za voditelja, novinarja, pevca) in posname nek tretjerazredni spot (kjer je potreben samo keš, peuske sposobnosti so itak postranskega pomena), se pa men še vedno ne zdi zavidanja vredno. Pa verjamem, da nism edina :wink: .


meni tudi ne, vendar pravim, da bi nekomu vendar lahko
bogatstvo je pa se marsikdo marsikomu zavidal in to taksne vrste kot ga ima ona, a ne
ni vse crno al pa belo
js sem pa tut sam vprasala, ker je njen hejt rdeca nit skozi celo temo
eh
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 24. Maj. 2008 18:56

Njen hejt? To je govora o sovraštvu al sm js spet čist "vn iz scene"?

Drgač pa, smola, nekak nas s svojimi dosežki ni uspela prepričat, zato tak hejt seka vn iz postou :D (upam, da sm prou umestila "termin").
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Maj. 2008 20:02

kr.ena napisal/-a:Ko je kakšna v temi Čustva govorila o tem, da je zaljubljena v 10, 15 ali več let starejšega, je bila večina komentarjev v smeri "ljubezen ne pozna meja" :wink:


Govorila sem o temi BB, kjer je bila tista blondinka označena za staro mamo, ki se nima več kaj po televiziji za kazat s svojimi gubami :)

Sicer se pa s tabo strinjam, ne samo glede let, ampak nasploh mislim, da je treba vsaki zvezi dati "benefit of the doubt". Kar se mene tiče, sta tudi gospodična Kresal in njen Miro lahko skupaj iz čiste ljubezni. Če ji pa še stanovanje kupi in partnerstvo v firmi zrihta, pa še toliko bolje. Kdo pa ne bi svoji ljubezni pomagal na poklicni poti?
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 24. Maj. 2008 20:57

Ona meni deluje stara 40 let ne pa 23.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 24. Maj. 2008 21:26

Aloha napisal/-a:Njen hejt? To je govora o sovraštvu al sm js spet čist "vn iz scene"?

Drgač pa, smola, nekak nas s svojimi dosežki ni uspela prepričat, zato tak hejt seka vn iz postou :D (upam, da sm prou umestila "termin").


cist dobr ti gre, samostalnik hejt in glagol hejtati :D
eh
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Maj. 2008 21:43

A "sovražiti" ima preveč črk?
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 24. Maj. 2008 23:00

a dobim sam cvek al bom mela kr popravca gospa profesorca?
eh
Freaked
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 368
Na forumu od: 8. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Freaked » 24. Maj. 2008 23:14

Sem ju nekaj časa videvala skoraj vsak dan. Moža in Uršo. V resnici se mi zdi punca zelo nesrečna. Pokurjena od solarija in vedno slabe volje,jaz je še nisem videla nasmejane. Mož je mali z trebuščkom,lahko da je v redu človek ampak realno pač ni lep.Njena postava je pa čudna,ful suhe noge,zgoraj pa kot napumpana,jst sm že mislila da je noseča.
Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 24. Maj. 2008 23:18

^^Ja sej baje da je v petem mesecu. Saj mislm, da sm si prov zapomnla. :gruebel:
Vsakršna oblika sreče je zasebna. Naši največji trenutki so osebni, imajo svoj razlog, so nedotakljivi. Stvari, ki so nam svete in dragocene, so stvari, ki jih črpamo iz skupnih doživetij. (Ayn Rand)
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 24. Maj. 2008 23:48

drgac ma dve let starga otrocka pa dvomim, da je spet noseca, zdaj ko si zeli biti "medijska osebnost"
eh
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 25. Maj. 2008 8:00

Jst pa pri njenem videospotu ne vidim drugega kot njeni dve ogromni nosnici :? Mislim, kak slab vidospot, da kr ni res. A je ni mogu snemat drugač, kot samo od spodaj gor, da ji zdej skor v možgane vidimo, ko ma take široke nosnice. Groza res.



Drugače pa o njej nimam posebnega mnenja. Meni deluje vedno taka full prijazna, če ne celo preveč. Ne vem pa, če je taka tudi drugač v "normalnem" življenju.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 25. Maj. 2008 11:22

mily napisal/-a:Jst pa pri njenem videospotu ne vidim drugega kot njeni dve ogromni nosnici :? Mislim, kak slab vidospot, da kr ni res. A je ni mogu snemat drugač, kot samo od spodaj gor, da ji zdej skor v možgane vidimo, ko ma take široke nosnice. Groza res.

:rofl: Kje pa si lahko ta njen videostop pogledam, ker me prav zanima njen komad (ki je najbrž itak postranskega pomena) in njo? :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]