Urša Čepin

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 23. Maj. 2008 20:33

grossi napisal/-a:pomoje ni tko lahko bit porocen, ce ni ljubezni.


Haha..poglej si mal zakone v Ameriki, pa tut pr nas. Ko je ženska stara 20 let poročena s 70 let starim starčkom miljarderjem (naprimer). Le zakaj? Ziher zarad ljubezni...and pigs fly :stupid:
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 23. Maj. 2008 21:18

grossi napisal/-a:men se zdi pa simpaticna bejba, tko k gledam posnetke. jst na njenem mestu najbrz res neb kazala okol hise in avtov, sam ni mi pa ob tem nc vzvisena al pa polna sama sebe delovala. ni mi vsec njeno oprsje in makeup,kr deluje ful nenaravno, drugac mi je pa simpaticna.
s tem, da ne zna govort, se definitivno ne strinjam, ker govori popolnoma normalno, dost bols kokr iris mulej, haha ;.) ne vem,men ne deluje zafnana.
njen moz pa men normaln zgleda in ne vem, zakaj bi bla ona z njim nujn sam zarad kesa. pomoje ni tko lahko bit porocen, ce ni ljubezni. ce mate eni predsodke do porok med ljudmi, med katermi je 14 let razlike, ne vem no... jst zase komot priznam, da so mi vsec starejsi tipi, pa ce so bogati al pa ne, dejansko se v njih zaljubim, tko kokr se dolocene punce pa samo v sovrstnike. smo pac razlicni.


lepo napisano
moz zgleda prav vredu, ni nekaj posebno grd da se ne bi dalo zaljubiti vanj
ona pa tut deluje (ferariju kljub) nekako preprosta in naravno zmedena ob kameri
spot in pesem mi pa nista vsec, sem danes presaltala na papriko, da vidim o cem govorite in je bil kr kmalu na vrsti

ti gregalina si pa mal manj zmisluj, si kr dolocla da jo moz verjetn vara
ti je kej nardila da jo tako ocitno crtis, al si pa samo zelena od zavisti?
eh
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 23. Maj. 2008 21:40

nevem, te ženske sicer s televizije ne poznam, ker ne spremljam velik odaj paprike, ampak ko sem jo videla, me je minilo, ful mi zgleda plastična, cela umetna...valda spet promocija domna kumra (od njega itaq ne moremo kaj kvalitetnega pričakovat..)skupaj v eni besedi:KATASTROFAA :roll:
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 24. Maj. 2008 0:26

ah,pa kaj se tolko razburjate, kaj vas boli ce je ena s starckom skup? mu morte ve protezo vsavljati? njihova stvar zakaj in kako...a mislite,da jo ima on zarad ljubezni-ce ste ze mnenja da so z njimi zarad denarja?
Uporabniški avatar
Enschede
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Enschede » 24. Maj. 2008 7:25

baje sploh nezna natankat benz v avto :D
I'm turning like the sun
and like the stars
you try to sing with me baby
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 24. Maj. 2008 7:45

Enschede napisal/-a:baje sploh nezna natankat benz v avto :D


Al pa nima tok keša :razz: Gre pol rajš mož...
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 24. Maj. 2008 10:10

dve olivi napisal/-a:ti gregalina si pa mal manj zmisluj, si kr dolocla da jo moz verjetn vara
ti je kej nardila da jo tako ocitno crtis, al si pa samo zelena od zavisti?


Heh, kje je ona napisala, da jo mož vara?!
In pa, prosm, ne še tle začet s foušijo, kr plastik fantastik, roza spalnca z zajklami, nek vizualno (pod)pouprečen možek, voditeljske nesposobnosti, kitenje s tujim perjem (kot je že smreka omenla), hvala zgolj na račun jošk in pleha, ... nekak niso stvari, k bi ji jih večina zavidala.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 24. Maj. 2008 10:24

hmm ja zabavna debata se je tuki razvila :D No da povem kok jo ma tale njen možek rad.Ona je tekmovala za miss havain tropic(sm narobe napisala vem),pa je njen dragi pokupu use revije Nova kar jih je najdu pa poslov kupončke da bi bla miss bralcev Nova,ampak na žalost so kupončki pršl en dan prepozn.Joške ma res grozne,narazn ji jih vleče in v kopalkah ne zgleda prov nč lepo.Ja kar se tiče njenga sinčka,baje ga glih ne vzgaja tko k bi blo fajn za otroka.Pa svojo sobo ma za lepotni spanec in baje sploh ne spi z možem u spalnici.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 24. Maj. 2008 11:13

kamis napisal/-a:hmm ja zabavna debata se je tuki razvila :D No da povem kok jo ma tale njen možek rad.Ona je tekmovala za miss havain tropic(sm narobe napisala vem),pa je njen dragi pokupu use revije Nova kar jih je najdu pa poslov kupončke da bi bla miss bralcev Nova,ampak na žalost so kupončki pršl en dan prepozn.Joške ma res grozne,narazn ji jih vleče in v kopalkah ne zgleda prov nč lepo.Ja kar se tiče njenga sinčka,baje ga glih ne vzgaja tko k bi blo fajn za otroka.Pa svojo sobo ma za lepotni spanec in baje sploh ne spi z možem u spalnici.

No ok, tole je že šlo prek vseh meja okusa. To je zasebna stvar in četudi bi to bilo res, kaj ti mar? S tem se ukvarjajo samo tisti, ki so zavistni (pa smo spet tam, sploh Slovenci tako slovimo po tem). :roll: Eno je, če napišeš svoje mnenje oz. videnje nekoga, drugo pa je, če začnemo z govoricami češ "baje da njen mož to in ono...". Tudi meni ona ni všeč, ampak dajmo ohranimo temo malo bolj na nivoju.
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 24. Maj. 2008 17:23

Kot ekonomsko-komercialna tehtnica sem prišla delat v moževo podjetje, nato pa postala njegova žena.

Iz njenega intervjuja, ki je objvaljen na uni strani, k ste prej napisale. :D
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 24. Maj. 2008 17:50

za aloho, da prebere zadnji stavek v navedku:

gregalina napisal/-a:Slika
Evo, to je njen mož. Baje je v živo ful grd. Saj na sliki mi ni všeč. Od nje je starejši 14 let in pol. Urša mora biti zanj vedno brezhibno urejena..blablabla. Pa verjetno jo že veselo vara naokoli.


zavidamo ji pa lahko marsikej, sicer ne umetne joske pa blond dostukane lase pa neciste koze, lahko ji pa zavidamo to, da je (kot pravi) porocena iz ljubezni, bogata (ferrari??), voditeljica in posnela je svoj spot
mogoce si vse ne zelimo tega, zato sem pa lepo vprasala, kaj je narobe, da jo tko hejta
eh
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 24. Maj. 2008 18:19

Mayflower* napisal/-a:Kot ekonomsko-komercialna tehtnica sem prišla delat v moževo podjetje, nato pa postala njegova žena.

Iz njenega intervjuja, ki je objvaljen na uni strani, k ste prej napisale. :D

Tole sem jaz tudi gledala ja in me je nasmejalo. :D Lahko pa da gre za tiskarski škrat s strani novinarja.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Maj. 2008 18:35

Tiste, ki zganjate človekoljubje in se razburjate, da se je ne sme opravljat in v njeno osebno življenje vtikat, se pomoje za brezveze sekirate.

Bejba (tako kot večina slovenskih estradnikov) celo kariero gradi na razkrivanju podatkov iz svoje zasebnosti in takale tema na kozmoforumu je samo en velik plus.
Pevka ja,... a kdo kakšen njen komad pozna? Jst že ne, sem pa že v treh različnih cajtngih o njenem ferrariju brala.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 24. Maj. 2008 18:36

Dve olivi, tega pod slikco nism vidla, prznam.

Drgač pa, nekak ni lih redkost poroka iz ljubezni, bogastvo se tut ne meri (za usakega) u številu in znamkah automobilou, to, da nekdo dela na Papriki (glede na to, kaj use se da tm videt in kdo use se okliče za voditelja, novinarja, pevca) in posname nek tretjerazredni spot (kjer je potreben samo keš, peuske sposobnosti so itak postranskega pomena), se pa men še vedno ne zdi zavidanja vredno. Pa verjamem, da nism edina :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
grossi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a grossi » 24. Maj. 2008 18:40

men se poroka med 20 letnico in 70 letnikom ne zdi primerljiva z poroko med partnerjema, med katerima je 14 let razlike. men njen tip ne zgleda slabo, tko da... pol najbrz ni vsem grd,ne? ce se jst z nekom ujamem, me prou boli,ce komu ne pase, d je starejsi. kaj mam od tega,da se obremenjujem z komentarji ljudi, ki me ne poznajo. ce ursi sede, ji pac to sede. jst ne pravm, d ni padla na kes, sam ne bi pa nikol rekla, da je, ker tega ne vem. men je tud vizualno prevec umetna in makeup... ampak ko sem vidla posnetke, mi je bla enostavno takoj simpaticna in verjamem,da je se komu drugmu. in ko vidm, kok je simpaticna, njenga makeupa in josk sploh ne opazm vec. pa da se razumemo, nit slucajn je osebno ne poznam in nism ursa cepin,haha :-)

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov