Toše Proeski

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Impulse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 12. 2008
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Impulse » 09. Feb. 2009 23:59

Mogoce katera ve kje bi dobil cim vecji poster, plakat oz tisto zastavo da je gor tose?? Ker se bliza valentinovo in je punca cist odtrgana nanj pa bi ji to dal.

Hvala za odgovore :D
I LiKE It LoUd
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 11. Feb. 2009 14:35

jaz tud grem danes na predpremiero! :) juhej,komaj čakam! hehe
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 14. Feb. 2009 17:23

a gre kdo dons?jst grem 21:50 :)
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 15. Feb. 2009 15:02

jst sm bla učer in morm povedat da je film super!!!! velik smešnih pa tut žalostnih prizorov, najbolj žalostn je biu itaq konc k so po poročilih govoril o smrti tošeta in takrat so se mi kr solze ulile :cry:

komaj čakam da pride še DVD ven.
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 15. Feb. 2009 17:48

ja,jaz sem se tudi jokala! :cry: s kolegico sma se skupaj, in to proti koncu,ne vem v kirem trenutku, ampak je blo ful žalostno. ko so kazali posnetek ko poje ario z ono italijanko... :cry:

zaj pa sam še njegove komade poslušam od srede dalje!
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
Aphrodite
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Aphrodite » 15. Feb. 2009 20:17

jaz sem tudi gledala film...nekje na sredi sem 'pozabila' da ga ni več...konec pa nas je vse kruto postavil na realna tla... :( jokala sem...ampak je pa zelo lep film...
IZABELA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 204
Na forumu od: 7. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a IZABELA » 17. Feb. 2009 12:38

Tukaj je en vesel odlomek iz filma :D ... ice cream... ha ha ha
http://www.siol.net/trendi/glasba/tose_ ... oledu.aspx

Pa recimo še en s plaže

http://www.siol.net/trendi/glasba/tose_ ... plazi.aspx

Večji del filma res človek kar pozabi, da ga ni več. Nekajkrat se ob takih prizorih prav nasmehneš, pa tudi tisti del ko govorijo o ustvarjanju in nastajanju albuma je meni zelo zanimiv.
Zadnjih 15 minut pa .... ŠOK ! Mojstrsko narejeno, ampak šokantno. Pa brez razbitega avta, posnetkov s pogreba itd.
Več pa raje ne povem, ker bi izgubilo čar.

Film sem gledala že 3-krat ( in še ga bom :lach: , dokler je pač šansa, zaenkrat se predvaja vsak dan štirkrat ) in vsakič odkrijem kaj , kar bi se dalo še boljše narest. Predvsem mi je žal, da ni nič rečeno o njegovi pretekli karieri, o začetkih, o humanosti.... žal mi je zato, ker kdor do zdaj ni nič vedel o Tošetu, tudi iz filma ne bo izvedel kaj dosti. In to je res škoda, saj kolikor sem brala, nameravajo film prijaviti na razne filmske festivale, pa se sprašujem, koliko se lahko film dotakne nekoga, ki o Tošetu ne ve nič ?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Feb. 2009 20:02

film je grozen!enkratno lep, ampak preveč boleč, res preveč :cry: :cry: :nein: ;(
Izabela svaka čast, da ga greš lahko tolkrat gledat.Jst sm ga enkrat in mislim, da ga usaj še nekaj časa ne bom...preveč je tole,res... ;(
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 17. Feb. 2009 20:57

Dokumentarc je prelep, resno. Jokala sem kot dež in ja, nekajkrat sem celo pozabila, da ga ni več med nami. Res prelep film.
Uporabniški avatar
Blossom
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 25. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Blossom » 17. Feb. 2009 21:54

ja film je tak lep pa pozitiven, da že skoraj pozabiš na realnost, ampak zadnjih 15 minut je pa kriza :(
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Feb. 2009 23:03

mene je skoz celotni film trgala groza.Že sam začetek njegovih posnetkou, ko je zgledalo totalno real, kot da to dejansko vidim jaz pred sabo in da sem tukaj umes.
absolutno najbolj žalosten film oziroma dokumentarec useh časou...tega zlepa ne bom pozabila...Tošeja pa sploh ne.... :(
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 18. Feb. 2009 20:55

nism ga sla gledat ker nekak nism bla tolk zlo prizadeta in sokirana...ampak sm pa slisala od znanke, da pokaze premalo osebnega in prevec posnetkov, ki so bli ze videni.. .. ne me kuj na kriz prbit, to sm samo slisala :)
Zivljenje je piskotek!
IZABELA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 204
Na forumu od: 7. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a IZABELA » 20. Feb. 2009 12:59

Mene pa skozi cel film prevevajo prijetni občutki. Takih nisem doživela še nikoli prej in nikjer drugje, kot na njegovem grobu. Tam bi lahko sedela cele ure , film bi pa tud gledala skoz in skoz ! Tudi konec.... saj je strašen, ampak mene tudi takrat obdajajo neki posebni občutki, bolj prijetni kot ne, v bistvu kot da sem se odlepila od tal in kot da nekje lebdim in kot da nisem čisto pri zavesti.... vse skupaj pa res , nekako prijetno ... Ne vem zakaj tako, po moje mi podzavest sporoča, da je zdaj on na nekem boljšem mestu ( kar definitivno je in sem v to čist prepričana ) in mogoče se v naslednjem življenju srečamo :) .
Boljše pa da ne začnem razmišljat, kaj vse bi še ustvaril, koliko pesmi naredil, kje bi bil s kariero čez 10 let, kako bi zgledal ... DANES ( glede na pogosto menjavanje imidža )
To me pa pokoplje.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Feb. 2009 14:56

ja jst precej razmišljam o tem tazadnjem tvojem delu, ki si ga napisala.Kaj bi bilo danes, zakaj je tako, zakaj ni drugače....
že ob useh klipih, ki jih gledam, videih, glasbi...nevem, zlo težko karkoli njegouga gledam...zato tud njegouga foruma ne odpiram skorajda nč več..Nevem, težko se osredotočm na to, da je zdej nekje na lepšem, res težko...Ah,sej, tud opisat ne znam usega tega....vem le to, da filma nebi mogla gledat več...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Feb. 2009 15:02

mene pa malo razkuri,kako postane nekdo slaven:še bolj, ko umre.vse to me spominja na heth ledgerja.človek je umrl.to se dogaja vsakodnevno, pa ne delajo vsi dokumentarcev, da bi dobili nek zaslužek iz tega na račun oboževalk, ki so ga poznale samo preko koncertov, kamere, videov in navsezadnje seveda glasbe.in se ne sekiram zaradi vseh napadov ki bodo mogoče sledili, ampak tako je pač moje razmišljanje.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov