toliko o našem prepričanju o zvezdnikih

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

afna8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a afna8 » 20. Jun. 2009 11:40

Pozabljamo da so tudi slavni le ljudje in v velikih pogledih nič boljši od nas.Mi pa jih kujemo med zvezde in si želimo biti vsaj za en dan taki kot oni.ampak kaj imajo oni kar mi nimamo?prej imamo mi veliko več kot imajo oni..mislim da si ne moremo predstavljati kako si oni želijo vsaj za en dan spet postati navadni smrtniki

http://www.genspot.com/video-191564/cel ... ulite.aspx

http://www.youtube.com/watch?v=iYhCn0jf46U

http://www.youtube.com/watch?v=9-W09NW6KFc

...ja take in podobne stvari..dodajte še vi kakšnega, da skupaj pokažemo temu narodu kakšna je resnica..imejte se radi takšni kot ste in bodite zvezde kar koli že počnete
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 20. Jun. 2009 12:04

ampak lepo kozo pa majo :)
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 20. Jun. 2009 13:27

Oprosti, ampak moram vprašat kakšen je namen te teme? :?

Da so tudi zvezdniki navadni smrtniki, ki ne izgledajo vedno tako kot na naslovnicah ipd, se mislim da zavedamo vsi - vsaj upam, da ni res kdo tok bedast da misli da so vedno tako popolni. :D Tako da je naslov res mimo.. :? vsaj recimo nevem.. zvezdniki v vsakdanjem življenju ali kaj podobnega bi lahko bilo, pa bi nevem.. potem folk pol limal slikice in primerjavi in karkoli pač že.. ker zdej mi res ni jasen namen te teme, vsaj iz naslova ne

Plus tist link z Jessico Alba je čisto mimo, kaj ima ona veze da se en tip doma spravi obdelovat in retuširat njeno fotko? :? Na tistih slikicah, ki krožijo okol in ki se jih na 24kur na vsake par mesecev spomnejo dat za glavno novico zgleda še zmeri čisto lušna. :)
Uporabniški avatar
Savannah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 17. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Savannah » 20. Jun. 2009 13:30

Nič novega. :wink:
Ali je namen te teme, da limamo slikce zvezdnikov, ki po opravkih šibajo neurejeni? Pa zakaj se mi zdi, da že mamo tako temo? Naj me kdo popravi, če se motim. :)
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 20. Jun. 2009 14:31

mislim, zakaj te teme odpiraš? Eni prav tekmujete kdo bo odprl več bednih tem.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 20. Jun. 2009 14:33

cela modna industrija postaja vedno bl ena navadna farsa...use je umetno, ce bi mene zdele namazal,napravl,pa obdelal v photoshopu sama sebe verjetno ne bi vec prepoznala :roll: zato je tut brezveze limat ene fotke od jessice albe pa rect - res ma hudo postavca, res je lustna, res ma 3m dolge noge res ma ravn trebuh - sam par urc dela na racunalniku je blo treba

bullshit :lol:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Savannah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 17. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Savannah » 20. Jun. 2009 18:45

No, saj to zdaj ne pomeni, da ni mogoče, da ima nekdo res hudo postavo (tako od zvezdnikov kot od t. i. navadnih smrtnikov). :D Le da nekatere še dodatno zretuširajo v nulo, druge pa dejansko morajo, ker niti v resnici niso holivudsko lepi. :wink:
afna8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a afna8 » 21. Jun. 2009 12:21

s to temo sm hotla povedat samo to, da me moti da so ljudje mal preveč obremenjeni s svojim videzom.pozabljamo da imamo še kaj več kot kot samo to...vedno znova slišim od ljudi da se sramujejo samih sebe, da se jim je ful nerodno pojavit v kopalkah, bla,bla bla,..
mogoče se zdi tema res neumna,ampak kolikokrat res ko odprete revijo na sliki pogledate obleko in ne samo punce(fanta) same?
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 21. Jun. 2009 13:38

Ja ja, samo kot sem že rekla - naslov malo preoblikuj!! ;) Pa mogoče nebi bilo slabo, če bi to dopisala tudi v prvi post. :)
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 22. Jun. 2009 8:21

Savannah napisal/-a:No, saj to zdaj ne pomeni, da ni mogoče, da ima nekdo res hudo postavo (tako od zvezdnikov kot od t. i. navadnih smrtnikov). :D Le da nekatere še dodatno zretuširajo v nulo, druge pa dejansko morajo, ker niti v resnici niso holivudsko lepi. :wink:


jah itak da so eni lepi, majo hudo postavo pa vse, ampak zlo velik je pa takih ki jih racunalnisko oblikujejo, pol pa mi navadni smrtniki vzdihujemo ob listanju cosmota kako so lepe, kako so sexi, kaj bi dale da bi ble me take itd itd...v resnici smo pa recimo dost bl privlacne kot 'navadna' madonna s krivimi zobmi in krivo obrvjo :wink:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Delphinidae
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Delphinidae » 22. Jun. 2009 20:17

Meni se pa tole ni zdi prav slaba tema.

Sploh se pa tud v medijih že nekaj konkretnega dogaja. Me zanima, kako bi se vam zdel, če bi šel cosmo po stopinjah tujih (ker naši so zmer tazadnji :roll: ) Elle:

http://www.elle.si/moda/novice/elle_sla ... 23144.aspx

Men bi blo bolj všeč!
Če bi storili vse, česar smo sposobni, bi presenetili sami sebe.
Uporabniški avatar
Savannah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 17. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Savannah » 19. Jul. 2009 15:17

inaa, se strinjam. Me prav preseneča, da nekateri govorijo kako dobro izgleda Madonna za svoja leta. Ehm, ne? Niti približno, glede na to, da si s kupi denarja, kolikor ga premore, lahko privošči lepotne posege in ne vem kakšne tretmaje. Pa da bi na račun tega bla vsaj lepa - niti to ni. Ko zagledam kakšno izmed fotk, ko je nenaličena, je prav grozna v obraz, pa še tiste njene moške roke oz. prej postarane in mišičaste. :? Pri njej mi ni res nič všeč. Poznam več žensk, ki niso polne denarja, pa pri njenih letih izgledajo za svoja leta prekrasno, da ne govorim o tem, da so nenaličene prave lepotice. :)
Drugače pa bi res lahko tudi naše revije začele častiti naravno lepoto kot recimo tuje izdaje revije Elle. :wink: Je bolj zanimivo za pogledat kot pa fotke zretuširane v nulo, kjer še lepota tistih, ki jo premorejo, izpuhti in nastane umetna - današnji ideal za mnoge. :flop:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Jul. 2009 21:07

afna8 napisal/-a:s to temo sm hotla povedat samo to, da me moti da so ljudje mal preveč obremenjeni s svojim videzom.pozabljamo da imamo še kaj več kot kot samo to...vedno znova slišim od ljudi da se sramujejo samih sebe, da se jim je ful nerodno pojavit v kopalkah, bla,bla bla,..
Mene prej "zaboli", ko vidm kakšno realno res luštno punco ("zaboli" ker pač sama nisem taka), kot pa kakšno iz revije/reklame..
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 19. Jul. 2009 21:48

ženske na elle spletni strani na naslovnicah desno zgledajo prej hudo bolane kot pa naravne. Moje mnenje.
Uporabniški avatar
Savannah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 17. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Savannah » 20. Jul. 2009 10:52

Ja res so nekam blede, ampak mogoče bi tudi naše revije lahko na naslovnico dale minimalno naličene ali pa sploh nič naličene znane osebnosti. Čeprav dvomim, da se bo to kdaj zgodilo... :? Drugače pa itak že nekaj let več ne kupujem revij, tako da mi je praktično vseeno, če dajo lutko na naslovnico.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]