techno

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*zmeDena*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 11. 7. 2007
Kraj: grosupLje

Neprebrana objavaNapisal/-a *zmeDena* » 03. Sep. 2007 17:11

bouhica napisal/-a:Js na partije do zdej nisem hodla, me pa mika, da bi sla 22.9. u FF na Franka Kvitto :) Ce prevec notr padem, je po meni :D

SEE YA? :D
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 04. Sep. 2007 11:46

Jaz če sm čist iskrena sploh ne vem, kaj je fora šranca. Eno nabijanje na maksimalno bpm u tri krasne, "komadi" vsi isti oz. vsaj jaz kaj dost ne ločim. Razmišljam, da bi mogla met kakšne srčen spodbujevalnik, da bi šla na šranc, ker se mi zdi, da v normalnih okoliščinah ne moreš zdržat na teh floorih.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 04. Sep. 2007 12:15

Hehe Smreka :D

Sej ne znam razlozit, kaj mi je pri schranzu tok na hudo usec. Pac nasla sem se nekak trenutno v temu. Priznam, da sem po naravi malo zmesana :wink:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
klarica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 9. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a klarica » 04. Sep. 2007 12:16

...
Zadnjič spremenil klarica, dne 11. Jun. 2010 11:27, skupaj popravljeno 1 krat.
načelo "no judgement" ga zmaga.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Sep. 2007 23:06

^^kjer so sami nakokiranci.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 05. Sep. 2007 10:23

floribunda napisal/-a:^^kjer so sami nakokiranci.


Pajade :D

Koka je prisotna v vseh glasbenih zvrsteh (kaksno vezo ze ma elvis s schranzom?) in je zmotno mislenje, da schranz poslusa sam nakokiran folk. Js ga recmo nikol nisem poskusla, prau tako moji frendi ne, pa redno hodijo na party-je ze nekaj let!
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 05. Sep. 2007 10:44

floribunda napisal/-a:^^kjer so sami nakokiranci.


Hehe, to je pa tipična izjava, nekoga, ki se mu neki svita, da se folk na partijih drogira, ni mu pa čist jasno, kaj pa kako pa zakaj :)
Tud jaz ne vem, kaj ma koka veze s schranzem.. Koka je ponavad droga malo bolj premožnih, kokirajo se prej poslanci, kot schranzerji.
Je pa res, da jih je dosti na drogi - ampak predvsem speed pa iksi, ker za tako glasbo rabiš ogromnooooo energije.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 05. Sep. 2007 13:26

to je bla samo replika na to, da bi morali varnostniki pri obiskovalcih shranza preverjat kdo ma dovolj velike zenice in na to, da je pol nevempaczekdo zletel takoj na drugi floor, ko je to slisal.

drugace mi je pa cisto jasno s cim in kolko se folk drogira na partijih. in folk se drogira z vsem moznim na vseh partijih, da ne bo slucajno kak prevelike iluzije o tem, da to ni res. res pa, da ti se zdalec ni treba bit zadet, da bi v muziki uzival.

kar pa koke na partijih tiče, jo je doooosti, vedno bolj popularna postaja. iksi pa vedno bolj zanic, vedno vec je not vseh moznih pizdarij inn placebo praškov. že ko pogledas iks je tako zelo svinjski da s helikopterja dol vidis da je zmešan z vsemi možnimi packarijami. do dobrih iksov je tezje prit kot do fajn koke. problem pri koki je predvsem cenoven, ampak spet ni tako zelo draga da si je ne bi mogel clovek privoscit.

jebiga, vedno vec je folka ki ga vlece.

skrajno odsvetujem. če ti je muzika včeš ti flešira brez dodanih uppersov.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 05. Sep. 2007 18:17

Ja..res je..ampak..jaz si ne predstavljam da bi lahko bila na šrancu trezna :) Ne vem če bi zdržala 5 min.
Je pa res tudi, da se kokirajo ful na kaknih fancy house partijih - tipi s polno keša pa pičke ki jih iščejo.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 06. Sep. 2007 4:00

Smreka napisal/-a:Je pa res, da jih je dosti na drogi - ampak predvsem speed pa iksi, ker za tako glasbo rabiš ogromnooooo energije.


Jap speed-a je pa res fuuuuul velik :D Jebiga muska je zelo zivahna in nanjo res tezk oddensas 8 ur le z lastno energijo.

floribunda kot smo rekli... Droge niso le na party-jih, ampak jih uzivajo tud folk k poslusa ostale glasbene zvrsti, da ne omenjam raznih umetnikou, politikou itd.
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 06. Sep. 2007 7:56

floribunda napisal/-a:. do dobrih iksov je tezje prit kot do fajn koke. problem pri koki je predvsem cenoven, ampak spet ni tako zelo draga da si je ne bi mogel clovek privoscit.
.


do dobre in čiste koke, je najtežje pridt.Med drugim tudi zato, ker stane celo premoženje :wink:
Droge so pa itak povsod.Greš na kavo, pa bo zraven tebe sedel en zadrogiranc.Tkoej to danes, ker je vse tok đabe ratalo, razen kouka seveda.
Mi je pa neumno posploševanje da pač vsi "rejverji" oziroma vsi ki hodijo na partije nekej konzumirajo.To sploh ni res.Jst sm tri leta hodila na partije, pa nism v življenju probala nič, razen trave.Res je da je veliko tega, vseeno pa niso vsi zadrogiranci :wink:

drgač sm pa zadnjič pozabla postnt najboljši komad ever:
Afkors Umek -->klik (škoda samo ker so slabi posnetki)
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 15. Sep. 2007 15:03

shranz...uf ey nora muska...se člouk čist znori ka to sliš. paše kdaj kešn komad :D
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
nataliya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 3. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a nataliya » 19. Sep. 2007 10:31

Ja naj muska je itak techno pa schranz... jst druge muske sploh ne poslušam oz. bolj malo...
Grem skor na vsak party, k mi res dogaja tam.
Droga je pa prisotna itak povsod, ne sam na rave partyih... Na partyih pa sploh speed in ecstasy... Ogromno je pa tud marihuane... :razz:
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 19. Sep. 2007 16:12

drgač sploh nisem nevemkakšen privrženec elektronske glasbe. sm bla pa prejšn tedn lih v izoli na morju in sm šla pol še na moralesa v soboto v ambasado. in mi je blo čist hudo :D

drgač pa ta družba, k jo jest poznam pa je šla tut. to je pa podn. en znanec je najprej spiu največ pjače, pol je spid vzeu, pol ene par bonbonov, pol še gobce, pol je šlo pa še ene par đol v krogu. aja in mimogrede, ta družba sploh ni plesala pol nč :roll: nevem no, jest mam občutek da eni pridejo sam zato tja da se ga nadrogirajo pol pa odzun kadijo. jest sm pa spila 1l vina pa plesala celo noč :) kadila sm pa kr v ambasadi :oops:
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 19. Sep. 2007 16:15

aja.. še to:)

na http://www.zegn.si/ mate skos ene brezplačne nagradne igre, pa zmer je za nagrado kkšna karta za na parti. tko da mal klikejte :D

je pa drago drgač tole.. je bla karta 23€, po polnoči pa 28€ :eek: nevem ko folku znese, če ne pozna nobenga, da bi ga na gesto spravu

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov