Slava

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si želite biti slavni?

Da
47
55%
Ne
39
45%
Skupaj glasov : 86

bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 31. Avg. 2005 19:46

ubistvu nikol nebi hotla bit slavna......lih zrt tega ka nebi mela nc zasebnosti itd......pa se nevarnost bi bla d bi mi slava u glavo stopla in bi po moznosti ratala naduta prasica :roll: no tnx
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 31. Avg. 2005 23:29

Daia* napisal/-a:Si želiti biti slavni? Da bi po časopisih pisali o vas, bi bili bogati, bi vas ljudje prepoznali na vsakem mestu...?

Jaz ne. Nimaš zasebnosti, ničesar ne smeš narediti narobe, če nočeš biti spljuvan, ne moreš hoditi z 'navadnim smrtnikom', ker je lahko s tabo samo zaradi denarja, tvoje razmerje slej ko prej propade zaradi prevelike medijske pozornosti. Mislim, kakšno življenje pa je to?


slava me ne privlači. Ne rečem, da absolutno ne bi želela biti slavna, čeprav je težko povedat, kaj pomeni biti slaven v mejah normale :lol: vsekakor pa je življenje normalnih ljudi precej boljša varianta - imaš več od življenja, večjo svobodo...denar imaš pa itak lahko v vsakem primeru, za to ti ni treba biti slaven :D v glavnem slava meni ni...se mi zdi, da prinaša same negativne stvari.
*Diamonds are forever*
Heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 6. 7. 2005
Kraj: Fantasyland

Neprebrana objavaNapisal/-a Heart » 01. Sep. 2005 7:57

Se mi zdi, da, ko smo ble majhne, smo si želele bit filmske zvezde al pa pevke, ampak pol, ko odrasteš, vidiš, kolk negativnih stvari slava potegne za seboj. Nimaš nikol privatnosti, pa tabloidi se grebejo za to, kateri bo prej objavil kako laž o tebi al pa tvoje razgaljeno oprsje...pol te pa vse mine.
Use your imagination...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 01. Sep. 2005 8:35

Ne želim si biti slaven!So tudi drugi načini za veliko denarja zaslužiti...ne samo preko medijske scene :)

Za tiste,ki si pa želite biti slavni...vam lahko povem,da ste v očeh vsakega posameznika slavni!Nekateri izmed vas so že legende na tem forumu... :D vas bere toliko in toliko bralcev tega foruma in verjetno še kakšnega...to pomeni,da ste na dobri poti :wink: :)
Verjetno imate več simpatizerjev oziroma antisimpatizerjev kot marsikateri človek,ki si želi biti medijsko izpostavlen...in za to vlaga ogromno denarja in energije in upa,da ga bodo ljudje opazili! :lol:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 01. Sep. 2005 8:35

uršy napisal/-a:Bl ne, nism pa niti razmišljala nkol o tem..... :)


Sm mal premisnla - bi bla u bistvu rada znana hudičeva odvetnica :evil: .
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 02. Sep. 2005 14:32

Po moje bi blo sprva prav zabavno.Sčasoma pa samo še nočna mora.Vsi pogledi na vsakem koraku, obrekovanja, laži, ma da se ti v glavi scofa!!
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 02. Sep. 2005 15:04

Nism nikol kej prevec razmisljala o tem, tko da ce ze razmisljam ne, pol me najbrz ne mika ....

Uglavnem, sm cist zadovoljna s tem, kar trenutno zivim :D
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 03. Sep. 2005 9:27

ja fullkrat si želim biti slavna.....sam....pol ni zasebnosti skor nič....eh...... :P
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!
Uporabniški avatar
a_nima_učk
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 14. 7. 2005
Kraj: raj na zemlji

Neprebrana objavaNapisal/-a a_nima_učk » 04. Sep. 2005 14:23

no slava ima svoje prednosti in slabosti tako kot vse stvari na tem svetu!!!
jaz bi včasih kar bila malo slavna, da vidim kako se imajo ti ljudje :!:
Uporabniški avatar
taPridna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a taPridna » 04. Sep. 2005 16:48

Js si neželim biti slavna, sm čist zadovolna s svojmu življenjem tko kokr je!!!! :razz:

______________
I like the way you move...
:D
marilyn
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 168
Na forumu od: 21. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marilyn » 04. Sep. 2005 17:22

Niti ne. Ne razumem, kaj je dobrga pr tem, da te vsi gledajo, ko greš po cesti... Pol pa razne govorice, pa laži... ne, hvala.
Uporabniški avatar
Shana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Shana » 08. Sep. 2005 15:30

Jst bi po eni strani ful rada bila slavna, pa ne v Sloveniji, ampak v svetu. Da bi me pedenal, dobila bi veliko od sponzorjev, pa ljudje bi me poslušali.
Z denarjem bi lahko poskrbela za vse moje najbližje in za vse prijatelje, nato pa še za kakšne zelo revne ljudi.

Po drugi strani bi pa pomoje živčni zlom doživela, ko berem rumeni tisk, še bolj krut pa je forum...
Znate bit zelo zlobni,...
Ampak, kdor hoče bit slaven mora imeti tudi popoln imič, tko, da tist, ki je mehek po srcu in rad dela napake ni za v ta svet.

Jst nisem za slavo.
Elizabetka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizabetka » 08. Sep. 2005 17:06

obup,da bi bla slavna kot helena k še v trgovino ne upa in kopuje v italiji in nemčiji,da je ne vidijo.
*kristyna*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 7. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristyna* » 09. Jan. 2006 16:43

Elizabetka napisal/-a:obup,da bi bla slavna kot helena k še v trgovino ne upa in kopuje v italiji in nemčiji,da je ne vidijo.


to še ni hudo kaj pa ene svetovne zvezde kje nej pa one kupujejo k pa jih povsod prepoznajo???
js bi bla pa slavna no ja tko tko.js bi ful rada igrala v teh filmih.sej že od 7ga leta si želim it živet v holywood!! :D :D
pussyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 15. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pussyka » 11. Jan. 2006 17:34

men se pa zdi, da je bit slavn čist fajn.pa ka pol, če pišejo o teb same laži pa trače.se vam ne zdi, da se mal preveč oziramo na tuja mnenja :?: jst bi bla slavna, k mi bi blo to fajn.Sicer pa:ljudje smo si različni!!!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov