skupina U2

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Ancy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 178
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: U2 Land

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ancy* » 31. Mar. 2005 17:56

pozdravček vsem :)
mene pa zanima, če kaj poslušate U2? kakšna se vam zdi skupina nasploh?
men osebno so fuuul všeč, vsaka pesem ma nek smisel.. kar nekatere r'n'b pa rap pesmi nimajo.. večinoma ne.. :roll:
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 31. Mar. 2005 18:01

No. 1 group of my youth :D

Zdaj ne več toliko, ker nasplošno malo manj muziko poslušam, drugače pa si še zmeraj rada dam gor njihov CD od časa do časa.
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 31. Mar. 2005 18:29

Jst sm čist pafjena na u2!!!! Zdej še pa posebej, ker sm dobla karte za koncert! Res, ne znam povedat kak zlo sm happy. Drgač jih pa jst že kar nekaj časa poslušam in morem povedat, da imajo izvrstno glasbo. Kar verjetno tudi sama veš :D
Kaj mi je pa na njih tako zelo všeč, je pa to, da so sicer zaplavali malo med oblake, ampak jim ni za zamerit, če povzamemo vse, kar so naredli in še vedno delajo. Mislim, da so enih redkih, ki dajo toliko nazaj kot pa dobijo!Malo za lušte, fotke s prvega koncerta v san diegu
:D
http://www.elevation-tour.com/gallery/
Uporabniški avatar
*Ancy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 178
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: U2 Land

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ancy* » 31. Mar. 2005 18:42

joooooooooj a res na kater koncert pa greš- kam? :razz: joj js bi tok šla sam ne bom mela časa ker bom takrat v angliji..
kaj pa najljubša pesem? :) katera?
men jih je ful dobrih tk da se ne morm odločt.. :) with or without you pa še pouno drugih
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 31. Mar. 2005 18:48

Ej...grebla sm se za vse možne karte, preko neta, prek organizacija, osebno ipd. In pol mi je končno uspelo dobit karte za koncert. Grem pa na Poljsko v začetku julija. Najljubša pesem...hmmm....Walk on, al pa Pride, Man and a woman, staring at the sun...itaks with or without you...ej ne morem se odločit. :D mislim vse pesmi so mi svetovne. REs fenomenalne. Pejt si mal lušte narest, pa pokuki na on link, ko sm ga prej dala :gut: :gut: :gut:
Sano
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 17. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sano » 31. Mar. 2005 19:11

2good4u napisal/-a:Jst sm čist pafjena na u2!!!! Zdej še pa posebej, ker sm dobla karte za koncert! Res, ne znam povedat kak zlo sm happy. Drgač jih pa jst že kar nekaj časa poslušam in morem povedat, da imajo izvrstno glasbo. Kar verjetno tudi sama veš :D
Kaj mi je pa na njih tako zelo všeč, je pa to, da so sicer zaplavali malo med oblake, ampak jim ni za zamerit, če povzamemo vse, kar so naredli in še vedno delajo. Mislim, da so enih redkih, ki dajo toliko nazaj kot pa dobijo!Malo za lušte, fotke s prvega koncerta v san diegu
:D
http://www.elevation-tour.com/gallery/


hehe. js sm tut čist nor na u2. moja najljubša skupina. dobu sm pa glih tazadne karte za koncert na dunaju. in sm čist nor zdej. in komi čakam da grem. vsak dan takoj ko pridem iz šole vklopim računalnik vržem gor u2 vzamem kitaro v roke pa špilam zraven. carji so. še posebi the edge. :D
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 31. Mar. 2005 19:23

meni so zakon!
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 31. Mar. 2005 20:37

Men so tut fuuul uredu! ;)
Komad mi je pa trenutn Stuck in a moment ful ušeč (ne vem zakaj lih ta) .. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 31. Mar. 2005 20:50

Even Better Than The Real Thing
One
Who's Gonna Ride Your Wild Horses
... pravzaprav kar celi album Achtung Baby.

Potem pa njihove 'klasike' :
I Still Haven't Found What I'm Looking For
Angel Of Harlem
With Or Without You
Where The Streets Have No Name

jooooj, pa še polno jih je. Bi pa tudi jaz rada šla na koncert :(
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 31. Mar. 2005 20:59

samomojca napisal/-a:Bi pa tudi jaz rada šla na koncert :(

Jz tut, jz tut... :/
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 31. Mar. 2005 21:08

aaaaaaaaa kuk je tanou komad hud-Vertigo pa spot je ful hud..ma čist se mi zmeša na ta komad..pa drgač tu sploh ni moja zvrst muzke..
pa beautiful day mi je super pa elevation! :D
Free your mind...
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 31. Mar. 2005 21:49

Sano napisal/-a:
2good4u napisal/-a:Jst sm čist pafjena na u2!!!! Zdej še pa posebej, ker sm dobla karte za koncert! Res, ne znam povedat kak zlo sm happy. Drgač jih pa jst že kar nekaj časa poslušam in morem povedat, da imajo izvrstno glasbo. Kar verjetno tudi sama veš :D
Kaj mi je pa na njih tako zelo všeč, je pa to, da so sicer zaplavali malo med oblake, ampak jim ni za zamerit, če povzamemo vse, kar so naredli in še vedno delajo. Mislim, da so enih redkih, ki dajo toliko nazaj kot pa dobijo!Malo za lušte, fotke s prvega koncerta v san diegu
:D
http://www.elevation-tour.com/gallery/


hehe. js sm tut čist nor na u2. moja najljubša skupina. dobu sm pa glih tazadne karte za koncert na dunaju. in sm čist nor zdej. in komi čakam da grem. vsak dan takoj ko pridem iz šole vklopim računalnik vržem gor u2 vzamem kitaro v roke pa špilam zraven. carji so. še posebi the edge. :D


lucky you...da si dobil karte, ker jst jih nism mogla. Pa mam celo znance na dunaju, pa mi jih niso mogli zrihtat. Je...torej sva že dva ko se veseliva spektakla v tem tisočletju :D mal pretiravam ,ampak vseeno... :D :D
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 31. Mar. 2005 23:51

D best so mi!
JULIJA GREM NA KONCERT!!!!!!!!! :tanz:

Bono mi ima fenomenalen glas pa tudi zarad drugih stvari ga ful spostujem.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 01. Apr. 2005 6:25

Meni so tud dobri. Posebej stare pesmi - pa Bono kot osebnost mi je full fajn (vsaj to kar se mprebrala od njega). Morem povedat da so se full poboljšali, ker so se z muziko nekak vrnili na stare tire.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 01. Apr. 2005 7:58

So mi zelo všeč in jih zelo rada slišim. :cool:
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov