SIDDHARTA

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
izzie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 6. 7. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a izzie » 06. Maj. 2009 13:32

Meni se zdi malo "smotano", da nekomu niso všeč zaradi obnašanja. Jjaz ne hodim na koncerte gledat, kako se kdo obnaša, pa če "se nosi", ampak poslušat dobro glasbo in uživat ob njej. Pesmi na ID-u so iste in bodo ostale, pa če se je Tomi takrat obnašal tako, zdaj se pa tako. Ne vem, kaj ima to veze z glasbo.
"Smo stroji za preživetje - robotski posredniki, slepo programirani za ohranjanje sebičnih molekul, znanih kot geni." (Richard Dawkins)
dilemma
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 30. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dilemma » 06. Maj. 2009 20:18

Točn o tem govorim. Jst poslušam musko zato, ker mi je všeč. Vseeno mi je kako se pa izvajalec obnaša. Pol Amy Winehouse tud ne smemo poslušat, ker je na drogah in daje slab zgled.
Uporabniški avatar
mrs.lucy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 14. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.lucy » 06. Maj. 2009 20:57

napalm 3 mi je kr dober komad :D po parih poslušanjih kr sede v uho :D si že mrmram včasih... drugače pa že komaj čakam da pridejo v mb :D
Grešiti je človeško, občutek pa je božanski.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 06. Maj. 2009 22:39

Uf, meni je Napalm 3 precej všeč. Ni pretirano speven komad, a ima nekaj posebnega, so super odseki, česar v Vojni idej ni bilo.

In prvič v lajfu v 100 % razumem besedilo pesmi :D
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 07. Maj. 2009 11:57

^^Meni je tut všeč :) Po dolgem času ena nova pesem od Siddharte, ki mi je všeč. Od Plastike dalje mi nobena ni ugajala :?
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 10. Maj. 2009 13:14

učeraj so v sežani zaigrali premierno napalm 3 in vojno idej .... in predpremierno BAROKO!! lahko povem samo da je komad še boljši od napalma :hearts: vso noč bo naju dva luna skrivala :)
Let's swim to the moon .....
foals
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 23. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a foals » 10. Maj. 2009 13:23

Ooooooooooo hudo :eek: komi čakam :P
Uporabniški avatar
Miss N.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 22. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss N. » 10. Maj. 2009 14:01

Libido. napisal/-a:učeraj so v sežani zaigrali premierno napalm 3 in vojno idej .... in predpremierno BAROKO!! lahko povem samo da je komad še boljši od napalma :hearts: vso noč bo naju dva luna skrivala :)



^^js tega sploh nism slišala... mislim BAROKO...vojno idej ja, pa naplam tudi...
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 10. Maj. 2009 14:13

Miss N. napisal/-a:
Libido. napisal/-a:učeraj so v sežani zaigrali premierno napalm 3 in vojno idej .... in predpremierno BAROKO!! lahko povem samo da je komad še boljši od napalma :hearts: vso noč bo naju dva luna skrivala :)



^^js tega sploh nism slišala... mislim BAROKO...vojno idej ja, pa naplam tudi...


takrat ko so šli dol vmes .... ko so prišli nazaj so zaigrali baroko ... čisto pred koncem koncerta, za tem sta bla samo še na soncu in ring ...
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Miss N.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 22. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss N. » 10. Maj. 2009 14:39

Libido. napisal/-a:
Miss N. napisal/-a:
Libido. napisal/-a:učeraj so v sežani zaigrali premierno napalm 3 in vojno idej .... in predpremierno BAROKO!! lahko povem samo da je komad še boljši od napalma :hearts: vso noč bo naju dva luna skrivala :)



^^js tega sploh nism slišala... mislim BAROKO...vojno idej ja, pa naplam tudi...


takrat ko so šli dol vmes .... ko so prišli nazaj so zaigrali baroko ... čisto pred koncem koncerta, za tem sta bla samo še na soncu in ring ...



...no ja...zgleda da smo lih takrat nrdili premik...drugače pa ni blo slabo no...

čeprav vidiš svega in svašta...familja s cca 3 leta starim otrokom na ramenih...do konca na koncertu... :eek:
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 10. Maj. 2009 14:43

Miss N. napisal/-a:
Libido. napisal/-a:
Miss N. napisal/-a:
Libido. napisal/-a:učeraj so v sežani zaigrali premierno napalm 3 in vojno idej .... in predpremierno BAROKO!! lahko povem samo da je komad še boljši od napalma :hearts: vso noč bo naju dva luna skrivala :)



^^js tega sploh nism slišala... mislim BAROKO...vojno idej ja, pa naplam tudi...


takrat ko so šli dol vmes .... ko so prišli nazaj so zaigrali baroko ... čisto pred koncem koncerta, za tem sta bla samo še na soncu in ring ...



...no ja...zgleda da smo lih takrat nrdili premik...drugače pa ni blo slabo no...

čeprav vidiš svega in svašta...familja s cca 3 leta starim otrokom na ramenih...


ja moreš že malega otroka navadit kaj je dobra muzika :P čeprav ura je bla res pozna za takega otroka vozit okoli ...

btw, poznam fantka katerega starši so ful fani siddharte .. in on je tudi - pri niti petih letih je že znal polovico njihovih besedil na pamet :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 11. Maj. 2009 22:19

V Napalm3 po dolgem času spet razumem besede, ki jih Tomi poje :lach:
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 12. Maj. 2009 14:49

evo, Baroko je že na youtubu ...
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
punček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 18. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a punček » 12. Maj. 2009 15:33

men je ful lep komad, bolši od Napalm 3 in Vojna Idej.
komi čakam da pride vn. ( :
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 12. Maj. 2009 19:04

punček napisal/-a:men je ful lep komad, bolši od Napalm 3 in Vojna Idej.
komi čakam da pride vn. ( :


meni tudi ... js sm rekla da na lestvici od 1- 10 vojni idej dam oceno 6, napalm 3 dobi 8, baroko pa ... 11 :P
Let's swim to the moon .....

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov