Sex v mestu-kaj ste ''potegnile'' od njih?

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yesa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 12. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Yesa » 20. Jan. 2009 9:47

Upam da nobena kaj pametnega. Gledala sem samo film, ki je biu lansko leto v kinu in ... ok, biu mi je ful vredu, da bi pa kaj potegnila od njih ?
ursiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ursiika » 20. Jan. 2009 10:24

hmmmm, kaj sem se naučila od njih-po fantovem mnenju preveč,hahaha
Super so, prikazujejo pravi pomen prijateljstva, polomije v razmerjih in ljubezen na 101 način :D
Mene nasmejijo tudi takrat ko to ne uspe nikomur :D
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 20. Jan. 2009 13:54

Popolnoma nič.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 24. Jan. 2009 18:09

Naj citat?

“Fuck me badly once, shame on you. Fuck me badly twice, shame on me.”

:respekt: :respekt: :yau:


Drugače mi je serija (in film) zelo zabaven, smešen, in počutim se tipično babje ko gledam kej podobnega. :D
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 24. Jan. 2009 19:43

men je dost debilno use skupi. kar ene kokoši k jih zanimajo sam torbice pa čevlji pa sex....
odnesla sem mogoče edin to da sm vesela da nism taka kot one.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 24. Jan. 2009 19:57

fun napisal/-a:Naj citat?

“Fuck me badly once, shame on you. Fuck me badly twice, shame on me.”

:respekt: :respekt: :yau:


Drugače mi je serija (in film) zelo zabaven, smešen, in počutim se tipično babje ko gledam kej podobnega. :D


Ja, tega sm si tud jst zapomnla :D Ne vem, men so ble ful dobre, pa ne da sm se kej naučila od njih, ampak sam kšne izjave al pa situacije so mi ble za dol past :D Drugač z izjavami pa Samantha zmaga :D Tko men je bil Seks u mestu preprost mal za nasmejat se, to je pa to.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 24. Jan. 2009 21:46

Nadine napisal/-a:men je dost debilno use skupi. kar ene kokoši k jih zanimajo sam torbice pa čevlji pa sex....


uff...moje življenje :D torbice in čevlji, pa to je to...pa oblačila seveda :) popolne so!!
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 26. Jan. 2009 14:12

hehe...tudi sama sem nekako bolj postala nora na torbice..čeprav so me zanimale že pred to serijo...pač...drugače sem pa zdaj še bolj nora na njih :D
Uporabniški avatar
Blair
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair » 31. Jan. 2009 19:35

Odnesla sm par idej za položaje .. navdih je bla seveda Samantha.. :D aja pa to, da upam, da bom pr takih letih kt so one še vedno mela dobre prijateljice :)

pa seveda par modnih navdihov :D
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 01. Feb. 2009 12:34

fun napisal/-a:... in počutim se tipično babje ko gledam kej podobnega. :D


js tuuud :D

ma js nism nč kej potegnila od njih. pač za sprostitev.

btw: bi se katera javla in mi posodla vse sezone + film za presnet? :)
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 03. Feb. 2009 23:52

potegnila ogromno uživanja in smeha :D okej z nobeno se nisem poistovetila ali sprejela kakršnekoli njihove navade/načina življenja.. je pa mi še vedno top serija :D vedno znova jih gledam.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 04. Feb. 2009 1:30

jullia_ napisal/-a:Jaz nisem odnesla nič, razen vsakokratnega olajšanja, da moje življenje ni tako plehko, kot so njihova.
Brez zamere vsem fenicam, ampak skozi vse sezone, razen zadnje, sem dobivala od njih propagando avantur za eno noč in kratkih zvez, ki so po tekočem traku razpadale, po katerih so se punce v zgodnjih jutranjih urah same vračale domov čez napol prazen Manhattan. Ve ste jih mogoče takrat v noge gledale in se slinile nad čevlji, meni se je zdel pa to prav depresiven prizor.


Vec ko je zensk, ki se ful velik naucijo iz serije Sex v mestu (ali pa razocarane gospodinje, same s*it), manj konkurence imam jaz - na vseh podrocjih :lach:
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 04. Feb. 2009 10:08

kepka napisal/-a:Vec ko je zensk, ki se ful velik naucijo iz serije Sex v mestu (ali pa razocarane gospodinje, same s*it), manj konkurence imam jaz - na vseh podrocjih :lach:


+1. Sicer sem kar redno spremljala nanizanke, tudi film sem si ogledala, ker so mi babnice pač na nek čuden način simpatične in dejansko je ful zabavna serija.

Da bi pa kaj ptegnila od njih? A-a. Serija je itak temeljila na 100x prežvečenih stereotipih, od katerih jih itak večina ne drži; da moški nikakor in nikoli niso pripravljeni na resno zvezo, da se življenje vseh žensk vrsti okoli novih cunjic in čevljev.... Bla bla... Da ne omenjamo tega, da so vse 4 imele službe, pa vendar so čudežne imele na dan 22 ur psrostega časa za feštanje, kosila, lovljenje moških in šoping. :roll:
Uporabniški avatar
Seelinchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 15. 11. 2007
Kraj: Rogaška Slatina

Neprebrana objavaNapisal/-a Seelinchy » 09. Jun. 2009 23:34

Najprej naj podam repliko na pol podanih izjav - to je le nanizanka, ki odraža življenje Manhattanskih deklin in je pač delana po ameriških standardih. V ZDA se je posledično serija ful dobro prijela, ker se marsikatera ženska lahko identificira z njimi, zato je posledično prišla tudi zahteva po filmu. Fora je, da morate znati razbrati bistvo iz serije ... dejansko mislite, da je bil namen pokazati kolk čevljev si lahk privoščijo pa kolk tipom se pustijo podret? Pol se mi ve smilite. :roll: Zakaj pol naslednja serija npr. Ženska džungla ni bla enako popularna? Majo avte, tipe ... ha? Ker ni konteksta. Kar pa Sex v mestu ima.

V vseh serijah so predebatirale vse (do najbolj perečih sexualnih vprašanj), kar se danes v (sploh slovenski) javnosti težko vpraša. In kaka punčka, ki ne upa doma mamico kaj vprašat in tud odrasle ženske, katere zanimajo določene stvari, pogledajo serijo - ne da se poučijo (zato so knjige in zloženke), ampak da vidijo stvari z druge perspektive (ginekolog ti ne bo verjetno govoril, kakega okusa mora biti moška sperma). Če pa imaš prijateljice s katerimi odprt pogovor ni možen - well, u found urself new advising counselors :D :D

Tudi jaz se karakterno lahko poistovetim s Carrie, npr. ... tud v mojem življenju je bil do nedavnega mr.Big (a z nama se je srečno izteklo :)), sem bila v večih dilemah, bi v večih situacijah odreagirala kot ona - v nekaterih pa bi recimo kot Miranda al Charlotte. Saj pravim - to je fikcija, v katero so vpletena aktualna vprašanja o ljubezni in sexu. In kako pokazat sexualne dileme, če ne menjajo partnerjev ali jih na različne načine preizkušajo? To je serija - ne realnost in služi kot ponazoritev določenih sexualnih in čustvenih dilem, ne kot avtobiografija ne vem česa.

Če pa tega ne morte ločit, bad 4 u :D In še nekaj - naslov je Sex v mestu. Če vaši želodci tega ne prenesejo, pa glejte raje Sedma nebesa.
:evil:
-------------------------------------------

Najljubša citata:

Big wasn't a crush - he was a crash.

I usually get a warning before this happens.
(ko krava poškropi Samantho) - to mi je obenem najboljši del

:D :D
bloom*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bloom* » 25. Jun. 2009 15:11

Kaj sem se naučila od njih (bolj iz filma, serije nisem veliko spremljala)- da moram obveeezno obiskat NY in si privoščit dober šoping ...
in to - da bi morala biti vsaka ženska samozavestna, kot so one, kljub temu, da si vse ne moremo privoščit takšnih čeveljčkov in cunjic kot one in kljub temu da naša življenja niso tako 'filmsko' popolna kot njihova...:D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov