Saška Lendero in Arija

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 19. Jun. 2009 9:13

Kaj je bilo res treba tako novo temo odpret?

Ja, je rodila, lepo, ampak na isti dan je verjetno rodilo še sto drugih anonimnih žensk. Ni ne prva ne zadnja, pa v ničemer ne izstopa, rodila je enega otroka, hitro in brez težav. Navaden porod. Zakaj se tu tak halo dela, ne vem.

Isto je bilo z njuno zasnubitvijo. Brezvezen pomp. Kr neki. :roll:
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 19. Jun. 2009 9:20

to sta Saška in Pajkl to je ja svetovna novica, onadva sta zvezdnika no
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 19. Jun. 2009 14:31

floribunda napisal/-a:lol.
js sploh nisem vedla, da je noseča.

Haha isto pri meni. :D

Pa o kakšnem pajku govorimo? To je njen tip? :D :D
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 19. Jun. 2009 14:57

ja ja, Pajkl je njen tip. nimam pojma kako mu je ime
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 19. Jun. 2009 15:11

Aria, js iz tega takoj nekot potegnem ven rjo... Ne vem no, ampak js bi zamerla svojim staršem če bi mi dal tak zarostan ime... :roll:
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 19. Jun. 2009 17:48

*zverinica* napisal/-a:pa Saška je bla najbolj pogumna nosečnica, kar jih je njen Mihec vidu (jz bi se na njenem mestu mal zamisnla ob tej izjavi), ker je (opa!) blo poroda v 2 urah konc, rodila je pa z epiduralno! kapo dol, Saška!

:unknown:


:lol:
"Saša je bila namreč že nekaj ur po porodu čisto fit, sprejemala je obiske, klepetala po telefonu in pošiljala sporočila." Še dobro, da obstaja epiduralna, ja :top:

Miha in Saša sta se za vse oboževalce priljubljene pevke poljubila in celo hitro malo Ario pokazala na oknu bolniške sobe. Juhu!!! :stupid:

Malo čudno no, vendar pa ne glede na to kako sta bedna ju spremljamo.. Ali je pa mogoče to neizogibno :D
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 19. Jun. 2009 18:02

pa joj kaj se tok pretirava...ce je vesela da je dobila prvega otroka, pozdravi obozevalke in na hitro pokaze puncko pa res ni neki tok groznega da jo je treba zdej tuki spluvat!
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 19. Jun. 2009 18:09

SWEETprinces napisal/-a:pa joj kaj se tok pretirava...ce je vesela da je dobila prvega otroka, pozdravi obozevalke in na hitro pokaze puncko pa res ni neki tok groznega da jo je treba zdej tuki spluvat!

Forum je za to, da se izražajo mnenja. Tebi je mogoče to kar počne Saška normalno, enim ni, drugim je vseeno. Ljudje smo različni, zato bi bilo lepo, če bi se to, da so mnenja različna in vedno bodo, spoštovalo. Vse dokler ne prihaja do žaljenja. Mislim pa, da v zgornjem postu nisem nikogar užalila.
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 19. Jun. 2009 18:11

ja....razen z :stupid:

ah sej je vsen...
Uporabniški avatar
¤Tigrica¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 22. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Tigrica¤ » 19. Jun. 2009 18:13

Tak btw..ime sta ji dala Aria in ne Arija..in nwm zakaj neki prilagajate ta imena, tk k je vam vsec oz vam ni...
Men je ime vsec, kej vec pa ne spremljem lih...
Ampak k slucajn vidim kuk pripomb imate..zakaj pa potem berete te članke, če vam gredo tako na zivce?
Navsezadnje kuk imen je pr nas k nc ne pomenijo, pa lih tk ne kritiziramo..in če bi taksno ime dala npr.kaksna vasa kolegica, bi bilo pa to najlepse ime ever, kar ste ga kdaj slisale.. :roll: :D
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 19. Jun. 2009 18:22

¤Tigrica¤ napisal/-a:Tak btw..ime sta ji dala Aria in ne Arija..in nwm zakaj neki prilagajate ta imena, tk k je vam vsec oz vam ni...
Men je ime vsec, kej vec pa ne spremljem lih...
Ampak k slucajn vidim kuk pripomb imate..zakaj pa potem berete te članke, če vam gredo tako na zivce?
Navsezadnje kuk imen je pr nas k nc ne pomenijo, pa lih tk ne kritiziramo..in če bi taksno ime dala npr.kaksna vasa kolegica, bi bilo pa to najlepse ime ever, kar ste ga kdaj slisale.. :roll: :D

Ime je res lepo. No komur pač je. Komur pa ni pa ok :D Zakaj potem berete članke, če vam gredo tako na živce? Jaz bom odgovorila zase.. meni ne gredo na živce in nimam nič proti Saški, samo se mi zdi smešno, da sta hčerkico nesla na balkon in jo tam "pokazala". Vsaj v reviji se ne vidi obrazek, mogoče sta oboževalcem res pokazala. Drugače pa ja.. nekaterim je pa to všeč :)
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 19. Jun. 2009 18:25

mogoce pa sploh ni bla puncka ampak blazina :D
Uporabniški avatar
¤Tigrica¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 22. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Tigrica¤ » 19. Jun. 2009 18:43

Zase js vem, da katere stvari me ne zanimajo, jih niti ne prebiram, s tem namenom, da jih bm potem kritizirala..ampak nekateri ljudje so pac taksni, da ne znajo drugega, kot kritizirat..
*Princes´ne leti to zdj nate, da ne bs mislila..ampak govorim nasplosno...
To da je nesla punčko na balkon kazat, pa js prvic slisim..hja se vidi, da ne spremljam dogajanja...
Uporabniški avatar
any_any
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 17. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a any_any » 19. Jun. 2009 18:46

Aria = zrak v italijanščini. Pa saj ni tako napačno ime.

Recimo Vita = življenje v ITA, pa potem je Lana = volna, Aurora = polarni sij.

Jst poznam eno k se Delfina kliče. Meni je to bolj čudno ime. Njena sestrica je pa Luna.
Uporabniški avatar
¤Tigrica¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 22. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Tigrica¤ » 19. Jun. 2009 18:50

Vedno se bo našel kdo, ki mu določeno ime ni vsec... pac imamo različne okuse..tudi glede imen... ampak ce nekomu to ime ni vsec pac pove, da mu ni, ne pa da potem rabi cel roman napisat, kak je to ime čudno in nevem kaj vse..sej smo vsi pismeni in razumemo, če reces: men pa to ime ni vsec!...

p.s. aja nekateri pac nimajo pametnejšega dela, kot kritizirat... :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov