Rolling Stones

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Cintia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 18. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cintia » 18. Jul. 2007 20:05

Tko kot je že pupica povedala, res je blo noro. Vse je bilo popolno. Takega koncerta res ne moraš pozabit. :wink:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Jul. 2007 10:34

Js grem pa v nedeljo v Brno na njihov koncert-can hardly wait :jump:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 19. Jul. 2007 11:55

ma rolling stonesi so legende, žive legende!! REs pripravijo vse do popolnosti! Sej pavim,v beogradu se muživala in vem da boš tut ti v brnu mala! Js bi šla kr s tabo! :D ma k je tko nor koncert!! :D
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 19. Jul. 2007 16:39

oni so res legende. mi je ful žou, da sem zamudila koncert v beogradu. :(
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 19. Jul. 2007 17:57

Blondie napisal/-a:Poleti obvezno na Dunaj ali pa v Beograd!
Ker takšen bend je treba vsaj enkrat v življenju v živo doživet! :ja:


to pa res, če tega nene doživiš, ne veš kaj zamujaš :!:
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 20. Jul. 2007 14:01

O ja, v Beogradu je blo zakon. :cool: Smo bli tut mi čist blizu tam spredaj, tko da se je vse lepo vidlo. Do konca hud koncert pa ful lep spomin. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Jul. 2007 17:58

Jaz bi tudi šla :cry: Že od nekdaj obožujem Stonse. Zdaj sem imela grozno dobro ponudbo ko so bili, vendar mi ne gre z denarjem skozi, ker grem na en festival za katerega sem se že prej odločila.
Upam da kdaj bo.

Imate kakšne slike?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Jul. 2007 17:13

Danes prišla iz Brna! Kak so raztural!! Fenomenalno je blo. Vsaka mišica v telesu me boli-k se mi je res čist trgal. Bla sm pa čist pod odrom-sam še tisti k so točn na ograji so bli pred mano-tak da druga vrsta (smo 3 ure merkal svoj plac). Mick ima pri 63 (26.7 bo 64) še tolk energije da ni za verjet-skoz je letal po odru, pa plesal. Pa Keith je razural (komada k ju je zapel naravnost obožujem- You got the silver in Wanna Hold You). Pa Ronnie je bil tud fajni. Se mi zdi da je Charlie (bobnar) kar mal zapostavljen-ostali trije so take zganjal, da je bla sam na njih pozornost :D
Res spektakularno! Upam da to ni njihova zadnja turneja...pa sej niso še tak stari...hm...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 23. Jul. 2008 1:56

Carji.. Angie in Streets of love sta men najbolj všeč :hearts:
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Jun. 2009 13:09

A misljo Rollingi še kakšno turnejo naredit, al so res končal? Upam da ne :?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 26. Jun. 2009 14:56

^^ Jz tut srčno upam, da ne. Bi jih pasal it vsaj še enkrat mal poslušat. Kr nej še mal migajo :cool:

Maa, pomoje bojo zih še kej delal, no. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 26. Jun. 2009 20:30

Po moje bo tud še kakšna zihr, kokrat naj bi bla že zadnja. Bi blo lepo spet it na koncert. Mislm pomoj e so vsi še v formi, celo Čarli :D
Učeri je bil na prešercu film Shine a light. Ful je blo prijetno vzdušje. Joj, oni so tako nadkul.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Jun. 2009 20:37

Mah, zakon so :D
Men je sicer Keith najbolj pri srcu- tak divji, odštekan se mi zdi. Pa ful šarmanten- al se to sam men zdi? :D In ta šarm ga dela v mojih očeh prov neustavljivo privlačnega :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 26. Jun. 2009 22:50

Ja, men je tud zdej Keith (pa še na isti dan mava rojstni dan :D), v mlajših letih mi pa zmaga Mick brez primere. Pa Keith mi je bil res grozen, ko je bil na horsu in bogvečemuvseše. Sam zdej je pa res dobr stari :D Čeporv Mick je tud še. Joj, I'd hit it :D
Ampak najbolj me pa pritegne ta energija med njimi, še vedno to prijateljstvo. Kok vsega so že čez dal v teh skor 50 letih, kok dobr se morjo poznat, kaj vse vedt en o drugem. Ko vidš, da se samo pogledajo, pa vejo, kaj mislijo. Pa zihr še zdaj kdaj obujajo spomine, kako so bli leta 65 zadeti v Maroku in so vidl vse barve mavrice. Npr. :D Al pa Mick pa Keith se zihr šalita na račun žensk, ki sta si jih podajala. Pa tko no, tok pestra zgodovina, pa še kr traja. Izjemno :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Jun. 2009 23:01

Ko si to vse opisala si človk kar res zaželi en dan preživet z njimi v dobrih starih časih :D (without the drugs :D).
Zdej berem avtobiografijo Erica Claptona in mi je ful hudo, kak so se včasih vsi glasbeniki družil- Ronnie Wood povabil Erica z njim in še enimi glasbeniki na turnejo (z njim se najbolj zaštekal od Rollingov), kak so se srečevali v Londonskih barih, kak se Eric kar dobil v hotelu z Jimmy Hendrixom in sta preigrala cel dan na kitari, pa seveda z Georgom Harrisonom (s katerim bla itak zelo dobra kolega), pa kadil travo (in še kakšne hujše droge seveda) z Mickom, itd....
Ok no, to je bolj o Ericu (o katerem razmišljam, da bi odprla temo, če je še ni...). Če danes pogledaš, so pa vsi glasbeniki nekam fini ratal (no, da ne upoštevamo tega, da večina kar se snema, še glasba ni).

Drgač je pa bil Mick mlad res fajn :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov