Robbie Williams

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: pod pohorjem

Neprebrana objavaNapisal/-a Bina » 24. Avg. 2006 11:53

Poslušam ga že nekaj let in letos sem končno bila na njegovem koncertu v Münchnu. Bil je the best, samo je lilo cel večer kot iz škafa in bilo je 13 stopinj. vseeno....
Robbie je zakon, predvsem njegovi stari komadi: Feel, Love supreme, Angels, Come undone.

Kaj pa pravite na nov komad Rude box? Meni je čudn in mi sploh ni všeč. Ne paše.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 24. Avg. 2006 18:24

Sem zaprisešena metalka...samo ko slišim kero njegovo pesem sem pa cela navdušena :oops: :D Sicer poznam samo te glavne,najvčeje hite ali vseeno. Pa besedila ma tak dobra da res-svaka njemu čast! :respekt:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Kunigunda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 9. 1. 2005
Kraj: SG

Neprebrana objavaNapisal/-a Kunigunda » 24. Avg. 2006 19:46

Robi je car res!vsekakor ena najbolj karizmatičnih osebnosti današnjega časa...na videz sicer, ni nič posebnega, daleč od tega, da bi rekla da je lep, ampak nekaj ma, nekaj tako privlačnega, da se mi zdi obupno sexi!!!

Pesmi so mi fajn vse po vrsti (edin res, kaj je s to rude box...ta je res čist mim, men sploh ni pesmica), tazadn cd mi je carski...npr advertising space, make me pure, triping...ful dobro!men je as res!

letos sem bla tut na koncertu v budimpešti, paj blo noro!ne znam opisat kaj ta človek nardi!noro!pa za razliko od koncerta v Munchnu, smo mi mel pravo vroče poletje (35 stopinj), tk da je blo pošastno vroče že zarad samega vremena, pol pa zarad robija še bolj!kurja koža vseskozi res!to morte kdaj probat, ker po moje nobeni ne bo žal...
Obiščite me na: http://lena.rebootcomic.com
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 24. Avg. 2006 20:46

Meni je on tudi čisti zakon in njegova glasba čisti užitek. Je eden tistih izvajalcev, ki se jih nikoli ne naveličam ravno zaradi tega, ker je drugačen in ga tega ni sram.

Upam da bo še dolgo na sceni in da mi bo končno enkrat uspelo priti na kak njegov koncert.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
pinkyica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 13. 6. 2006
Kraj: zagorje ob savi

Neprebrana objavaNapisal/-a pinkyica » 26. Avg. 2006 21:42

men je pa on full srčkan :D ... aja kok je pa on str ? :oops:
Flirting isn't a sin... it's a hobby.
Uporabniški avatar
pinkyica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 13. 6. 2006
Kraj: zagorje ob savi

Neprebrana objavaNapisal/-a pinkyica » 26. Avg. 2006 21:47

Flirting isn't a sin... it's a hobby.
Uporabniški avatar
angel_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a angel_girl » 27. Avg. 2006 15:00

pinkyica napisal/-a:no še neki slikc:
klik
na tej je pa res srčkan

waaa ke lepe slikce :love:
am kdo pa je una na prvi slikci z njim? k ma ful dore kopalke :D
na drugi slikci pa mi res zgleda ful podobn omarju... :oops:
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 27. Avg. 2006 16:38

ufffff :P ja ja robbie je zakon! sem bla letos v budimpešti in je bilo z eno besedo nepozabno!!!! res si nihče sploh ne more predstavljat, če tega ne doživi!!!! ko 60.000 ljudi diha eno z njim...komaj čakam naslednjo turnejo, ker grem definitivno spet na kakšen koncert :!: drugač mi je pa zadnji album res najboljši do sedaj, čeprav je bil že prejšnji full dober. da o njegovem izgledu rajši sploh ne govorim :love: sicer ni nek klasičen lepotec, ampak s to svojo karizmo je res mnjami...sam za pojest :oops: res hudo sexy :!:

kar se pa tiče skupine take that...sicer nikol nisem bila fan, sploh jih v bistvu nisem poznala, dokler niso že zdavnej razpadli, no ampak v angliji so posnel en dokumentarec o njih, pa njihovo ponovno srečanje (robbie ni prišel) in je tut velik blo o tem kaj dejansko zdaj počnejo...jason (se mi zdi, da on) živi na ibizi (men mal tak gej deluje :roll: ), howard živi v bournemouthu (jug anglije) in ima luškano hčerkico, gary barlow je poročen in ima tut 2 otroka (taka bjondasta cute :) ), pa full en dvorec, čeprov ne vem kaj dejansko sploh dela, mark živi pa bolj na podeželju in je edini ki ima še danes stike z robbiejem (jst tega npr. nisem vedla), pa razlagal je tut kolk pogreša robbieja in kolk mu je blo žal ko je šel iz skupine. drugač so se pa kot sem že omenila ob koncu oddaje tut ponovno dobil in so sam vsem skupaj zavrtel posnetek od robbieja, kjer jim pove, da mu je žal da jih je šimfal in da so čist cool fantje.
It looks like we could have made it baby...me and you!
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 27. Avg. 2006 17:59

Jaz sem Take That poznala, kolikor sem bila prisiljena zaradi v Marka zaljubljenih sosolk. So se mi doloceni komadi kasneje zadopadli; se posebej so mi vsec danes, ker so pac spomini na obdobje adolescence, ceprav sem zaprisezen rocker.

Robbie mi pa dolgo ni bil vsec ravno zato, ker je bil nekoc clan Take That. Imam pac odpor do boybandov. Scasoma se mi je prikupil zaradi svojih izpadov. Ko sva pred kakima dvema letoma s fantom ponoci na TV gledala njegov koncert, me je pa cisto navdusil. Sicer mi njegova glasba ni ravno blizu, me je pa ocarala njegova srcnost. In to je v glasbeniku treba spostovati.
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 27. Avg. 2006 18:23

angel_girl napisal/-a:
pinkyica napisal/-a:no še neki slikc:
klik
na tej je pa res srčkan

waaa ke lepe slikce :love:
am kdo pa je una na prvi slikci z njim? k ma ful dore kopalke :D
na drugi slikci pa mi res zgleda ful podobn omarju... :oops:

Na slikici je skupaj z Gisele.
Drugače pa je lahko le Omar podobn njemu in ne obratno :D
Kr srček je ja.. Drugače so mi pa njegove mirne pesmi všeč. Besedila so pa tudi kar ok. Mi pa ni všeč v enem spotu kjer "oponaša" Elvisa.. Mi kar ni potegnilo-kaj masta ona 2 skupnega?
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 27. Avg. 2006 19:13

Sp3lca napisal/-a:
angel_girl napisal/-a:
pinkyica napisal/-a:no še neki slikc:
klik
na tej je pa res srčkan

waaa ke lepe slikce :love:
am kdo pa je una na prvi slikci z njim? k ma ful dore kopalke :D
na drugi slikci pa mi res zgleda ful podobn omarju... :oops:

Na slikici je skupaj z Gisele.
Drugače pa je lahko le Omar podobn njemu in ne obratno :D
Kr srček je ja.. Drugače so mi pa njegove mirne pesmi všeč. Besedila so pa tudi kar ok. Mi pa ni všeč v enem spotu kjer "oponaša" Elvisa.. Mi kar ni potegnilo-kaj masta ona 2 skupnega?


to je pesem advertising space in je pesem o elvisu, ki je nekakšen robbiejev idol se mi zdi. tut pred konceetom, ko se zbere cela ekipa oni ne molijo (kot nekateri drugi izvajalci), ampak imajo en tak mal smešen govor elvisu, ki je za robbieja "bog"
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 27. Avg. 2006 19:31

No tega nisem vedla in hvala za obrazložitev..
Pesem je sicer full lepa, njemu pa (vsaj po mojem mnenju) Elvis stil ne paše.. mi je bolj všeč drugače.Drugače pa res hvala za razlago :wink:
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
angel_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a angel_girl » 27. Avg. 2006 22:03

Sp3lca hvala :bussi:
elvis robbijev idol? :eek: tega pa nism vedla ;) sm ga pa nekje vidla v njegovem stilu ja...
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 27. Avg. 2006 22:48

angel_girl napisal/-a:Sp3lca hvala :bussi:
elvis robbijev idol? :eek: tega pa nism vedla ;) sm ga pa nekje vidla v njegovem stilu ja...


no sej jst nisem to tko direkt slišala, ampak iz različnih scen sem to razbrala....sploh ko začne razlagat o tej pesmi ga full tko občuduje, pa vidla sem posnetek enga koncerta iz amsterdama in so pokazal tut zaodrje in se tko cela ekipa zbere v krogu in robbie začne oh god...pol pa tko aja zaj***** sem....oh elvis....in isto vsi migajo s koleni kot je elvis to delal in na koncu te "elvis molitve" rečejo thank you very much! (pač na tak elvis način kot je on to govoril)
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 28. Avg. 2006 4:06

Ja, men so tud nekateri komadi ful všeč. Sem si celo dvd z neta potegnu z njegovega koncerta v Knebworth-u iz leta '03 (What we did last summer), pa sem sam :eek: . Mislm tolk folka še nkol nism vidu na enem mestu :!:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov