REBEKA proti DOMNU

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali poslušate Rebeko Dremelj ali rajši Domna kumra

REBEKO DREMELJ
24
23%
DOMNA KUMRA
10
10%
NOBENEGA
69
67%
Skupaj glasov : 103

Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 21. Avg. 2005 12:01

¤MajC¤ napisal/-a:ma obadva sta bedna. on se nosi ko newem kaj, itd, sej ce mas neke uspeha pa lep glas bodi ponosn, sam domen nima druga ko to da je kao lep, no kak komu.

kaj se pa rebeke tice. a spoh obstaja stvar katere ona ni probala...vodeteljica,pevka,manekena,oblikovalka cot, pa verjetno se kaj...meni v dobeni vlogi ne usreza...se trudi neko stajerscino pocit pa ji ne uspeva najbol,ko je bla voditlca, kaj so bli idoli al kj ze...isiue boze ko se je drla v mikrofon :roll: za mankeknko pa mi je ne wem...prevec konjsko mi deluje nc ni neznega pa milega na njej. tk bikasta je. na slikah fsaj. v zivo ne wem kk je. pa on delfincek. :?

js se bom pa kr pod tole podpisala...

oba sta takoooo antipatična, da adijo pamet...
ok, sej razumem, da je človeka ambiciozn, pa da hoče čim več dosežit v lajfu... kar se tega tiče ji svaka čast, amapk ona je pa prav v vsaki stvari, ki jo je poskusla popušila...

misli, da je neka pevka pa ma taaaakkkk ogabn glas, da bi najbolj k sestram pasala...

domen je pa itak najbolj smešn... :?
tak, da zarad mene pa če se nevemkake afere med njima dogajajo... mene zared tega ne bosta začela nič bolj zanimat... kar je pa blo verjetno njun cilj... jao... kak so eni debilni....
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 21. Avg. 2005 13:50

They both suck! :)
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 21. Avg. 2005 13:58

Jaz sem bila na MMS in sem videla, kako se je že vnaprej vedelo, da bo zmagal Domen. S sabo je imel avtobus navijačev, ki so skakali pod odrom in kričali za njega.

Navijala sem za Anžeja, ker je edini, ki ima res dober glas, pa tudi pesem je bila super.

Če pa že morem izbirati med Domnom in Rebeko, izberem Rebeko, saj mi je bila njena pesem veliko lepša kot od Domna. Čeprav sta meni oba na enaki ravni podna.
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
funny*girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 15. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a funny*girl » 21. Avg. 2005 21:13

Domen Bljak, totalno antipatičen, videt ga ne morm. Bljak!!! Komad kar kul, samo če je kopiran, pol ne more zmagat. Taka so pravila. Tukaj Nimaš kaj!
Rebeka Dremelj... hm.... se ne morm odločit a mi je kul, al mi je bedna. Kot naša misica mi je bila še najlepša. Kot pevka, rather not, ne vem, kaj ji je tega treba. Komad je pa pač v njenem stilu.
Anžej Dežan, ful hud glas, tip pa čist preveč high, pa komad je bil na nivoju Sebastjana in ostalih, ne pa za njegov glas, saj ima ful razpon in je res naučen. Potem pa s takim posladkanim pop komadom vse uniči.
Med Rebeko pa Domnom, sem definitivno za Rebeko. O Domnu pa samo bruh, bruh
Elizabetka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizabetka » 21. Avg. 2005 21:15

Nobenega,ker sta oba obupna,Rebeka misli,da lahko počne vse v šou biznisu :lol: sramota,da poje :!: Domen pa je kot o.......
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 22. Avg. 2005 7:48

Men sta oba čist mim, ne vem zakaj antipatija pač.
Glasbe nobene ne poslušam, ker je brez veze, tudi če je na radiju, obrnem kanal.
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 22. Avg. 2005 9:25

ovo je zemlja mojih snova...ovo je nebo puno zvezda...leti se i bez avijona...ta pesem je kuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllllllll! tijana ma glas in stat, pa besedilo ma pomen!!!!! :zustimm:
v primerjavi z kumrom in se na soncu gola bova žgala????
halooooooooooo
tip je grd, vazn in se pet ne zna
bi mu pa kuj zaplenila stanovanje ker ma kulskega :D
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
Tista
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 24. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tista » 22. Avg. 2005 10:22

[quote="roxy*"]jaz rebeke ne ravno poslušam, sam tko bom rekla - punca se je izkazala na vseh področjih. dobro je izkoristila naslov missice, kar je uspelo redkokateri prej. po moje ji je le za čestitat.


Se strinjam. Česarkoli se loti ji uspe kar je pohvale vredno.
Žal je pač v Sloveniji vedno več zavisti in nihče nikomur ne privošči ničesar. Saj veste: če faušija bi gorela bi bila v ognju cela ti Slovenija....

Glede mms - če so pravila, so pravila za vse in se jih je potrebno držati. Za naše festivale je pa itak znano, da je vedno nekaj v ozadju in da se vedno nekaj kuha. Ne vem, zakaj še sploh imamo festivale - naj kar razglasijo zmagovalca in konec.
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 22. Avg. 2005 23:40

roxy* napisal/-a:jaz rebeke ne ravno poslušam, sam tko bom rekla - punca se je izkazala na vseh področjih. dobro je izkoristila naslov missice, kar je uspelo redkokateri prej. po moje ji je le za čestitat.


Se strinjam...
O Domnu pa tud nimam slabega mnenja :!:
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 22. Avg. 2005 23:45

norolescentka napisal/-a:tip je grd, vazn in se pet ne zna
bi mu pa kuj zaplenila stanovanje ker ma kulskega :D


no, no...ni grdih - so lepi pa manj lepi :D
ammm a rebeka pa zna pet?
:roll: sej vsi vemo, da jo Dada uci pet pa je ze skor obupala nad njo... :)
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 23. Avg. 2005 0:03

meni je Domen Kumer tko antipatičen tip. Ne morm si pomagat. Pa še tist njegov glas...sem zadnjič lih ujela oddajo na Prva tv, k je imel intervju z Nino Gajič, pa sta se mi zdela lih za skupi :troll; :alien:
*Diamonds are forever*
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 23. Avg. 2005 8:24

sAdie napisal/-a:
norolescentka napisal/-a:tip je grd, vazn in se pet ne zna
bi mu pa kuj zaplenila stanovanje ker ma kulskega :D


no, no...ni grdih - so lepi pa manj lepi :D
ammm a rebeka pa zna pet?
:roll: sej vsi vemo, da jo Dada uci pet pa je ze skor obupala nad njo... :)


ja no ja mas prav mal me je zanesl...posebi zato ker se jst tud borim proti takim oznakam v vsakdanjem zivljenju :D ampak kumra pa ne maram :D vseen hvala da si me opomnila :razz:

ja rebeka je pa men tolk boring...cista groza
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
Daia*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 21. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Daia* » 23. Avg. 2005 10:28

Nobenega. Oba stra zanič!
Uporabniški avatar
Piglet
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 18. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Piglet » 23. Avg. 2005 10:42

Fuj, fuj, FUUUUUUUUJ! Oba nagnusna! Rebeka sicer še stokrat bolj. Itak je bil cel MMS tako sranje, da sem si zatiskala ušesa iz navade še en teden po tem. Pol se grejo pa ene spore glede refrena pesmi, ja kera pa nej bi zmagala po njihovem. VSE JE BLO ZANIČ! Rebeka...ne privoščim ji zmage not even in the million years! Kumer je pač prepričal ene par debilov, da so glasoval zanga. Kako je plenkal KAO po tisti kitari, me je skor skup vrgl! Ta glasbeni folk je za pobit. Tut men je bil Anžej še najbolj všeč, mulc rastura, ampak pesem :wall: in besedilo :stumm: ! JOJ!
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 23. Avg. 2005 11:27

Angel girl napisal/-a:Vidm d sam kritizirate, pol pa raj povejte kdo je za vas dobr pevc in kaj mora nardit da se vam zdi simpatičen in vreden vašega pozitivnega komentarja?

huh...
recimo nusa derenda je doooost bolsa kot rebeka, zenska zna celo pet :D
darja švajger....jaja sej mamo tut dobre pevke :)

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov