Rebeka Dremelj

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

noele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 6. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a noele » 23. Apr. 2007 21:30

Js se popolnoma strinjam. Rebeka je super punca ampak ob vodenju Miss Universe je izpadla malce 'možata' če lahko tako rečem. V bistvu se je zdelo, da hoče s svojim močnim glasom na trenutke zasesti cel oder kar pa nekako ni uspelo. No...ampak vsaka šola je za nekaj dobra, pa se bo tut Rebeka nekaj naučila iz tega. :)
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 24. Apr. 2007 11:38

:D
Zadnjič spremenil tiasha, dne 13. Sep. 2007 13:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
bimba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bimba » 24. Apr. 2007 14:01

za moje pojme je rebekica čisto ql in vredu, pač dela sto stvari naenkrat in ....?? meni je groharjeva ogabna ki hoče na vsak način uspet ko rebeka, baba je fulll pozitivna ženska, vedno nasmejana in kot je napisala tiasha boli jo za vse, aja pa še naša najlepša missica je poleg vsega. kar se tiče vodenja pa mislim da jo prav briga saj poleg tega da vodi še poje, ima svojo kolekcijo spodnjega perila, tako da so what, očitno pa so hoteli na prireditvi imeti lih njo zaradi njenga obnašanja.

rebeka je čisto d'best :wink:
Uporabniški avatar
jasmine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 13. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jasmine » 19. Okt. 2007 16:34

Jap Rebeka je cist kul zenska, za zajebancjo.... sam jeb**o je to, k je itak pol folka v slo u ibr ljubosumnih na uspeh drugih....
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 19. Okt. 2007 17:43

miss universe je drgač najbolj prestižno tekmovanje...in se strinjam,pač da bi mogla bit kakšna druga voditeljica...drgač je pa rebeka ful preprosta,optimistična,zgovorna...lansko leto je bla model za eno podjetje ku moja mami tam dela in so imeli modno revijo, pa mi je rekla,da se novinarji dobesedno lepjo na njo, medtem ko groharca se skos neki nastavla...res je da nima neke elegance, kot npr. Martina Kajfež...men je bla všeč kot miss, kr je tud velik iztržla iz tega in na tem področju ji je uspeval, drgač je pa njena kolekcija zlooo uspešna...pa že od vsega začetka je bla ful samozavestna in zavarovana v sebe... sam pri nekaterih stvareh,ki ji ne grejo tak dobr like vodenje, je skor mal preveč zavarovana v sebe...
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 19. Okt. 2007 17:44

da da rebekca je nača Senovčanka... :) zdj na žalost Brežičanka... je fajn punca... ve kaj hoče doseči in ponavadi doseže... :D
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 19. Okt. 2007 18:35

zadnič mi je tk kruto zgledlo...ko so snemali odajo...rebeka brez strehe nad glavo al ka je že...neki v tem smislu ne...pa so se z samokolnicami vozli pa si je neki prst poškodovala...pa je tako paniko zagnala....ful histerijo pa vse...pa jo je sandi mog kr u bolnco pelat...nwm no...to se meni ne zdi...poškodba pa tud ni mogla bit huda če nikjer ko si jo vido ni mela roke povite al pa karkol...sj drugač mi ni napačna....sm to mi je blo pa ful tumač...
Uporabniški avatar
jasmine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 13. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jasmine » 19. Okt. 2007 18:37

Jah pac je tko odreagirala, mogoce je pa tud zato tko d je oddaja mal bl zanimiva!! Drgac pa kokr jo jst poznam ni ona taka!!! Mislim, cist normalna zenska!!! Drgac mamo pa vsi napake ane!!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Okt. 2007 12:38

Meni pa ta Rebeka sploh ne potegne... :? Sem jo večkrat že videla v živo, pa mi od daleč izgleda kot transvestit. :D Ne morem da ne bi... Drugače pa mi je včeraj, ko sem ujela na tv oddajo Na zdravje, imela obupno frizuro in tako kmečko je bila napravljena, direkt za to oddajo. :rofl:
Uporabniški avatar
jasmine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 13. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jasmine » 27. Okt. 2007 12:51

ma ja, majlazje je sodit ljudi po izgledu ane :twisted:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Okt. 2007 14:09

Jasmine, ne vem kaj te moti, ampak to je forum, kjer vsak pove kaj misli in če bi obstajala tema, kjer bi se vsi z vsem strinjali, bi bilo dolgočasno, niti ni možno kaj takega, ker nimamo istega mišljenja, okusa. Tebi je ona očitno pač kul, meni in komu drugemu pa ni. Get a point? :roll: In ja, izmed drugim jo ocenjujemo TUDI po videzu, ker je bila navsezadnje miss Slovenije pred leti, pozira za perilo, preizkuša se v ne vem koliko drugih vodah... saj kul, ampak takšen multipraktik pa tudi ne more biti, ker ne drži najbolj, da če si vsestranski, da dejansko tudi VSE dobro opravljaš. Bolje se je posvetiti eni stvari in jo izpeljati do konca kot je treba. Nekomu je pač ona všeč in še dobro, da je tako, sicer bi bili njeni koncerti (bi skoraj pozabila omeniti, da je pevka :lach:) porazni, če ne bi prišel nihče ali pa zgolj nekaj ljudi, ki ne bi zapolnili niti dveh vrst. Sprejmi dejstvo, da nimamo vsi istega okusa. :wink:
Uporabniški avatar
jasmine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 13. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jasmine » 27. Okt. 2007 15:42

hehe....sej kul!! Pac mi gre na k.... k nekdo ocenjuje ljudi sam po zunanjosti.....vsak ma svoje mnenje ane!! Pac ona teb ne potegne, tak k ti ne potegnes men :) Get a point? :roll:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Okt. 2007 15:47

OK, ne vem kaj imam jaz veze z Rebeko, o kateri je tukaj govora? :? Takoj ko ti nekdo pove svoje mnenje, moraš dati kontra in preseliti nestrinjanje v temi na osebno raven ali kaj? Imaš zato, ker mi ni všeč Rebeka, zdaj TI ranjen ego or what? Saj nisem komentirala tebe kot osebe, ampak to, kar si napisala. Ne vem zakaj moraš zdaj biti žaljiva. In ne spuščaj se v osebne teme, da se spravljaš name in praviš, da ti nisem vredu ali nekaj, ko pa tema ni o meni (in me konec koncev sploh ne poznaš). Get a life! :wink: In krepko si že prestopila mejo off topica, tako da pod tole dajem NACI!
Zdaj pa back to the topic, ker je predmet pogovora Rebeka Dremelj.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 04. Sep. 2008 10:32

prostaška Dremeljca :roll:

http://lifestyle.enaa.com/prikaziCL.asp?ClID=27837

Pa tudi njenega obnašanja pred kamero ne prenašam. Samovšečna in prostaška v glavnem.
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 04. Sep. 2008 10:42

Drugač je bla to zajebancija, in noben ni nobenga zlasal, to sam una Ota Roš neki naklada, in zdej vidm že po vseh straneh take naslove :roll:
Pač mal so se hecal, ker nej bi Rebeka Saškinga Mihca za mednožje prjela,.. No tukej je clo posnetek kaj so meli..klik!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov