Queen

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 08. Nov. 2006 22:49

Sm mela že rezervirano karto za mjuzikl lansko poletje...in so bli lih terorostični napadi u Londonu tist čas,k sm bla tm...tko da je bla predstava odpovedana :( (so zaprli usa gledališča). Keš od vstopnic so povrnili in sm si šla za tolažbo kupit knjigo o Freddieju :). Če bo drugo leto mjuzikl še na programu,ga bom šla pogledat.
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 09. Nov. 2006 7:59

Hehe,prepozn opazila...TEROROSTIČNI napadi... :lol: . Mičken sm se zatipkala :oops: :D
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 09. Nov. 2006 16:16

Yancha napisal/-a:Sm mela že rezervirano karto za mjuzikl lansko poletje...in so bli lih terorostični napadi u Londonu tist čas,k sm bla tm...tko da je bla predstava odpovedana :( (so zaprli usa gledališča). Keš od vstopnic so povrnili in sm si šla za tolažbo kupit knjigo o Freddieju :). Če bo drugo leto mjuzikl še na programu,ga bom šla pogledat.


itak d bojo; no vsaj letos je še bil. pa že ful let je to d ga ne bodo kr tko skinl. pa itak je zmer nabasano notr, sam vzdušje pa res... da dol padeš
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 09. Nov. 2006 17:19

neika napisal/-a:Enkat je en moj prjatu reku: če bi se še enkrat rodil bi se tm nekje v 60ih, da bi lahko šu vsaj na en koncert od queenov. :D


^^Čist isto kot jst. :D
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 09. Nov. 2006 17:22

girlie napisal/-a:
neika napisal/-a:Enkat je en moj prjatu reku: če bi se še enkrat rodil bi se tm nekje v 60ih, da bi lahko šu vsaj na en koncert od queenov. :D


^^Čist isto kot jst. :D

tut js sm torekla!večkrat! ku so res legende,carji,ma number one! in zlo mi je žal za fredija. ravn včer sem gledala videospot Boheiamrapsody in so mi solze prtekle. :cry: respect in pa RIP :*
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.
Uporabniški avatar
LiL*PrinceSS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: ¤[MaRiBoR]¤

Neprebrana objavaNapisal/-a LiL*PrinceSS » 09. Nov. 2006 17:38

jaz sem pri nas na II.gimnaziji MB gledla mjuzikl we will rock you, res ni tak profesionaln kot v londonu samo pa je vseeno fuuul dober, se splača pogledat :D

drugač pa so queeni itak legendarni, njihova najbolša pa mi je bohemian rapsody :D legende so, res :D
To see a world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower,
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 09. Nov. 2006 17:54

Baje so mel tud na bežigrajski ta mjuzikel, mi je sošolka povedala - njen fotr tam uči. :) :D
Let the good times roll.
neika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: lj ...

Neprebrana objavaNapisal/-a neika » 09. Nov. 2006 20:09

LiL*PrinceSS napisal/-a:jaz sem pri nas na II.gimnaziji MB gledla mjuzikl we will rock you, res ni tak profesionaln kot v londonu samo pa je vseeno fuuul dober, se splača pogledat :D

drugač pa so queeni itak legendarni, njihova najbolša pa mi je bohemian rapsody :D legende so, res :D


nas so z šolo pelal gledat, je res res fajn narjen :respekt:

ampak ... a to še kje igra, ker bi si prov pogledala še enkat?
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 09. Nov. 2006 21:05

Uh, sem šele zdele opazla tole temo. Joj men so oni totalni carji. Jst sem dobesedno gor rasla z njihovo musko, ker je moja mami njihov fen in jih je skos nabijala :D Njihova glasba je brezčasna, ker so mi prav vsi komadi super. Najljubša pesem je itak bohemian rapsody, pa Barcelona ko jo je Freddi zapel z uno operno pevko. Jao ej, mi grejo kr kocine pokonc, ko jo slišim!
Uporabniški avatar
Zita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 9. 11. 2006
Kraj: La La Land

Neprebrana objavaNapisal/-a Zita » 09. Nov. 2006 21:37

jaz sem preprosto nora nanje... to je najboljša skupina kar jih je kdaj bilo... freddie pa tak... ne vem, jaz čisto not padem ko jih poslušam... sploh kake res čustvene pesmi... recimo my melancholy blues... pa going back... pa seveda bohemian rhapsody :) joj :)
Uporabniški avatar
LiL*PrinceSS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: ¤[MaRiBoR]¤

Neprebrana objavaNapisal/-a LiL*PrinceSS » 09. Nov. 2006 22:25

neika napisal/-a:
LiL*PrinceSS napisal/-a:jaz sem pri nas na II.gimnaziji MB gledla mjuzikl we will rock you, res ni tak profesionaln kot v londonu samo pa je vseeno fuuul dober, se splača pogledat :D

drugač pa so queeni itak legendarni, njihova najbolša pa mi je bohemian rapsody :D legende so, res :D


nas so z šolo pelal gledat, je res res fajn narjen :respekt:

ampak ... a to še kje igra, ker bi si prov pogledala še enkat?


ja pri nas na šoli vsaki petek igrajo se mi zdi.. poglej na www.druga.org , verjetno kje piše al pa je kje kaki link :)
To see a world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower,
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour.
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 10. Nov. 2006 8:15

Zita...Kašn se ti zdi pa komad ''Teo Torriate'' (če poznaš). Freddie u tem komadu poje japonsko :zustimm: . Pa White Queen mi je ful ušeč...pa Don't stop me now pa Breakthru pa You and I pa March of the black Queen...ma usi so mi ušeč...Tko hudo narjena muzka...res neki posebnga...Pa back-vocali od Rogerja in Briana so mi ful ušeč,k ful lepo zapolnejo komade...mimgrede-oba sta mi fenomenalna glasbenika-njuni solo projekti so me čist fasciniral :love: . Ampk še najbl sta funkcionirala u bendu-se pravi,s Queeni....Res so nam pustil velik dobre muzke...k ne bo nikol pozablena.
Zanima me,kolk časa ste že Queen fani...pa kter je bil prvi komad od Queenov,k ste ga slišal?
Js sm leta 1989 dobila u roke malo ploščo od Queenov (gor je bil komad Mustapha pa na drugi strani še en-se ne spomnem). In k sm jst tisto slišala,se mi je odpalilo :lol: . Pol je pa brat nabavu plato The Miracle...in takoj sm vedla,da je to TO. Takrat je bla u SLO ful slaba ponudba kaset in plošč,tko da mi je en frend,k je plate nabavu u Avstriji,use lepo posnel na kasete...jih mam še zdej :D . Drgač pa delam na tem,da nabavm use originalne CD-je...mislm,da mi manjkajo sam še trije :) . Zame zlo dragocena zbirka...
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 10. Nov. 2006 9:12

Bageera,a veš,da mi še ni ratal preštet useh albumov :D ? Mislm,k majo koncertne plate,pa greatest hits-e...tko da res ne vem točne cifre...Js jih mam tm okol 20,sam mi jih ene par manjka. Ne vem,kje čm nabavt plato od Freddieja in Montserrat Caballe...ful bi rada mela original,pa nikjer ne najdem :? . Mogoče bi se dalo kašno rableno staknt na e-bay-ju,hehe...
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 10. Nov. 2006 10:46

Sm lih zdele dobila ta link na mejl :D . Supeeeerrrrrrrrrrrrrr! Res sm navdušena :jump: !!! Mam takoj polepšan dan :D .
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 10. Nov. 2006 11:12

klik

Evo,tole si poslušte...Komad,k sta ga nardila Roger in njegov sin Felix. Men je tkoooo carski...čeprou ne poslušam reggae-ja...sam tale komadek mi je pa zlo ušeč...Se vidi,de je sine podedoval talent od svojga atata :D .

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov