PlayGirl

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Bi kupovale PlayGirl če bi bil na voljo v slovenski izdaji?

Da
27
53%
Ne
7
14%
Ne vem
17
33%
Skupaj glasov : 51

Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 30. Avg. 2005 12:08

Jst sm takoj ZA!!! Če majo tipi Playboy, pol bi blo fer, če bi tud me dobile Playgirl :twisted:
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 30. Avg. 2005 12:09

me zanima če bi se obneslo...kolko pogumnih slovenskih dečkov bi se sleklo za nas :D
as if.
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 30. Avg. 2005 12:10

mislm da bolj malo...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 30. Avg. 2005 12:11

Sj zato bi moral na začetku met tuje tipe not....Potem bi se sčasoma mogoče najdu kakšen Slovenček :roll:
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 30. Avg. 2005 12:11

Revija naj kar pride do nas, nimam nič proti! Ampak ne vem kako postrani bi me moj lubi gledal, če bi vedel da listam tole :oops:
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 30. Avg. 2005 12:13

Ne vem mam še vedno raj PLAYBOY kakor PLAYGIRL ker tam mi noben tip ni všeč.. punčke so bolj sexy :D
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 30. Avg. 2005 12:18

playgirl se baje dobi pr ns sam ne vem ke :oops:
drgač pa sam čez mejo skočte, pa jo mamo za borih 8€ :D
lyla evo v ponedelk jo dobiš :D
drgač se pa jst takoj javm za urejanje te revije oz za urejanje oz iskanje pravih moških za revijo ... polonca ma tut rezervirano mesto :D
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 30. Avg. 2005 12:23

Tko kot se najdejo slovenke, ki se slikajo za playboy, bi se najdl tut slovenčki, ki bi se slikal za playgirl... Revija v slovenščini - dobra ideja. Pa eno dobro urednico bi mogla met... Super.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 30. Avg. 2005 12:25

LyLa napisal/-a:Sploh pa mi grejo na živce moški, ki vedno tok pametujejo o temu, kok ženske kompliciramo, ker se nočmo slačit za playboy in kok smo zapete, zafrustrirane in ne vem kaj vse...

Men se zdi to več kot dobra prilika da bi se jim zaprla usta za vedno, sej bi jim isto lahko servirale nazaj, pa me zanima kok bi bil pol kdo glasen, k bi bil v tej vlogi

jest sem ZA .... zafrustrirane ženske ... današnji svet, modne revije ipd. tudi sprožajo občutke nepopolnosti v ženskah, ker tam prikaže vse popolno, nevem kolk uj in oj ..... ampak dečkoti, kolk se jih je res pripravljenih pomankljivo oblečenih postavit pred fotoaparate .... sej prej so jih sama usta ... ja dej no, zakaj pa ne, to pa res ni problem itd, ko bi se pa mogli, ni pa nikjer nobenega .... moški so itak egoisti, oni bi gledal, da si napolnijo učke in duše, nam pa tega nebi omogočli in privoščili ..... pa da bi njihove punce pol to gledale ... jjjaaaaaauuuuu ......
micy17
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a micy17 » 30. Avg. 2005 13:28

jst mislm da bi se dost nasih slovenckov najdl sam dobre denarce bi mu blo treba pod nos pomolit :razz: !!!drgac pa sm ful zato da bi mel tud mi playgirl!!!
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 30. Avg. 2005 13:38

micy17 napisal/-a:jst mislm da bi se dost nasih slovenckov najdl sam dobre denarce bi mu blo treba pod nos pomolit :razz: !!!drgac pa sm ful zato da bi mel tud mi playgirl!!!


jest tut! ne vem pa zakaj ženska lahk svojo piško postavi na ogled moški pa ne??a zarad dolžine??jest bi mela več penisov v zabavni industriji na ogled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

si predstavljate??mario in njegov korenjak,...peter poles ekskluzivno za playgirl??peter mankoč in njegov potapljač samo za vas??
hehe kullllll
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 30. Avg. 2005 13:40

glamBABY napisal/-a:Ne vem mam še vedno raj PLAYBOY kakor PLAYGIRL ker tam mi noben tip ni všeč.. punčke so bolj sexy :D

se kr nekak strinjam... men se tud zdi da je mn slik dobrih tipčkov (postavca, obrazek in še lepa fotka) kot pa bejbik... mogoč bejbike bl zretuširajo?
Me pa prav zanima kok slovenčkov bi imelo "jajca" in se sleklo? pa kakšni komentarji bi potem leteli iz njihove starni...bi blo zanimivo slišat in vidt :D
Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinaša jo življenje!
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 30. Avg. 2005 14:28

ja ziher bi jo kupla.
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 30. Avg. 2005 14:35

Ja, jst bi bla zihr prva v vrsti... Slika
Uf, kok lulčkov bi blo treba s prjatlcam prešinfat... :twisted:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 30. Avg. 2005 14:49

LyLa napisal/-a:Temo smo že imeli, pa je ni več ne vem zakaj...

Anyway revije še vedno ni v Sloveniji (itak), admin na Playboyevem forumu pa ne daje vtisa, da bi kdorkoli sploh premišljeval o temu.

Zanima me kaj dejansko mislite o temu?
Bi revija šla v Sloveniji v svoji izdaji in ali bi se sploh našel kak pogumen slovencelj, ki bi razkril svoje bogastvo pred našo malo (izredno kritično) publiko?!

Sploh pa mi grejo na živce moški, ki vedno tok pametujejo o temu, kok ženske kompliciramo, ker se nočmo slačit za playboy in kok smo zapete, zafrustrirane in ne vem kaj vse...

Men se zdi to več kot dobra prilika da bi se jim zaprla usta za vedno, sej bi jim isto lahko servirale nazaj, pa me zanima kok bi bil pol kdo glasen, k bi bil v tej vlogi Slika


Halooo...itak,da bi se tipi slekli! :roll:
Ne vem zakaj se ne bi... :) ...je treba tudi vaše ženske oči malo spočiti in napasti ne samo moških!Samo jaz sem itak že napisal,da si ga ne upajo ven dati,ker bo Playboy propadel! :rofl: Jaz poznam ziher ene 10-15 žensk,ki redno berejo Playboy,pa niti enega tipa,ki bi ga kupoval!Tako,da bi po vsej verjetnosti izgubili preveč bralk :D ...in tudi,ko sem jaz prišel v stik z njim...sem prišel vedno preko ženske :irre: :roll:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov