Playboyeve zajčice

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 06. Jul. 2009 19:38

pomoje so kr konkretno plačane. sicer nevem točno kako se pride do tega, da postaneš njihova "promocijska zajkla", vem pa da jim za slikanje v reviji enostavno pišeš na mejl in pol to od tam naprej laufa, tako da ti svetujem, da kr tam probaš :) napiši jim, da te to zanima in da hočeš informacije. sem 100%, da ti bodo prijazno odgovorili. je pa mi smešno pravilo, da ne moreš bit taprava zajčica (se pravi ona v kostimu) če si se slikal za revijo..
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Študentka.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 19. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Študentka. » 06. Jul. 2009 21:04

ja saj najbrž bom kr tko nardila. pisala na revijo in čakala na odgovor:)

kaj kaj? to je prov pravilo da če si se slikal razgaljen nemoreš bit ta promocijska zajkla? hehehe smešno ampak ok še bolš:)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Jul. 2009 21:10

Sam sej tud tiste, ki so se slikale najemajo za dogodke. In ne dvomim, da niso več plačane, kot le tiste, ki v kostumu. Je pa res, da niso oblečene kot zajčice (kar je še bolš).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
love18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 22. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a love18 » 07. Jul. 2009 15:17

Študentka. napisal/-a:ja saj najbrž bom kr tko nardila. pisala na revijo in čakala na odgovor:)

kaj kaj? to je prov pravilo da če si se slikal razgaljen nemoreš bit ta promocijska zajkla? hehehe smešno ampak ok še bolš:)


sporoč pol kaj so ti odpisal ;)
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 08. Jul. 2009 10:56

Js sm na tem partyu lani bla hostesa, to so tista dekleta v mini krilih pa playboy majckah. Me smo dobile za celo noc, nekje za 6-7 ur 60evrov. Zajcice v kostumih so dobile za ene 8 ur nekje 100evrov ce se ne motim.

Tam te nalicijo pa frizuro zrihtajo in pol te posljejo dol in tvoja naloga je da si tam in da se smejis, ce te kdo kej vprasa poves, sam ne smes kej velik se pogovarjat, ne smes pit pa ne smes sedet... Ce rabis pavzo gres gor v garderobo pa se to sam za par minut. Precej dolgocasna zadeva.

Anyway, te hostese in zajcice ponavadi preko vez dobijo. Mene je kolegica ki je bla tam kot gostja priporocila temu tipu ki ma to cez.

Men ni blo nic posebnega...
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 08. Jul. 2009 17:29

Pa se ne počutite nič ponižano, že ob misli na to, da se moraš butasto smehljati moškim in dejansko biti kos mesa, ki si ga mimoidoči ogledujejo? Fuj.

Meni se 60 evrov, ne zdi veliko denarja. Toliko lahko dobiš z navadnimi promocijami, brez ponižujočih uniform in "nastavljanja". :)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 15. Avg. 2009 14:17

brunett napisal/-a:Js sm na tem partyu lani bla hostesa, to so tista dekleta v mini krilih pa playboy majckah. Me smo dobile za celo noc, nekje za 6-7 ur 60evrov. Zajcice v kostumih so dobile za ene 8 ur nekje 100evrov ce se ne motim.

Tam te nalicijo pa frizuro zrihtajo in pol te posljejo dol in tvoja naloga je da si tam in da se smejis, ce te kdo kej vprasa poves, sam ne smes kej velik se pogovarjat, ne smes pit pa ne smes sedet... Ce rabis pavzo gres gor v garderobo pa se to sam za par minut. Precej dolgocasna zadeva.

Anyway, te hostese in zajcice ponavadi preko vez dobijo. Mene je kolegica ki je bla tam kot gostja priporocila temu tipu ki ma to cez.

Men ni blo nic posebnega...

kaj pa te zajčice se lahko pogovarjajo vmes med sabo, če se že tko ne smeš kej dost s kom? kr drgač zna bit bedno ane, tam stat par ur brez da bi lahko mel družbo :)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 15. Avg. 2009 14:17

jao double post :?
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 17. Avg. 2009 15:08

lorelaj napisal/-a:Pa se ne počutite nič ponižano, že ob misli na to, da se moraš butasto smehljati moškim in dejansko biti kos mesa, ki si ga mimoidoči ogledujejo? Fuj.


za ene je to smisel življenja :D biti oboževan od moških.. tak pač je..meja, kje se začne občutek ponižanosti, je pri vsakem posmezniku nekje drugje.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 17. Avg. 2009 22:53

^^

Ja, to mi je jasno. :) Smo zanima me, kaj si o tem mislijo bodoče "zajčice na prireditvah". Zanima me, če se počutijo butasto in ponižano, amapk to vseeno delajo zaradi denarja, ali pa se jim zdi fino, da se (stari) deci slinijo ob njih.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Avg. 2009 23:40

Mogoče pa nekatere preprosto zaradi zaslužka in zato, ker se ob tem še zabavajo? Če je ženska lepa ali pa vsaj simpatična oz. za pogledat, zakaj ne bi tega izkoristila sebi v prid in še kaj zaslužila? :wink: Saj tudi delo hostes ni kaj dosti drugačno od njihovega dela, saj na nekaterih prireditvah ali sejmih prav tako morajo imeti bolj opazni stajling... kratka krilca itd.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 15. Feb. 2011 23:53

A ste vidli novo kolekcijo zajčič?

Poznate katero od teh?


Izbrisan del posta.
Emanuela
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Feb. 2011 0:00

Bojana se mi zdi na oko čisto ql punca....
Drugih pa ne poznam niti tako niti drugače.
The world is as you are.
mamica_V
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mamica_V » 16. Feb. 2011 11:56

delusional napisal/-a:Druga je Slađana Milinković - Anna. Je pa pr njej vse naravno.



kaj ni to tista Slađana Milinković, ki si je dala pred kamerami joške povečat in smo to lahko vsi gledal? Hmmm, mogoče je pa njen silikon naraven. :twisted:
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 16. Feb. 2011 12:17

delusional napisal/-a:A ste vidli novo kolekcijo zajčič?

Poznate katero od teh?
izbrisan del posta. emanuela

Druga je Slađana Milinković - Anna. Ona je 25 stara. Bila je moja soseda in prijateljica v otroštvu. Končala je srednjo medicinsko. Zdej živi v Divači. Bosanka. Je pa pr njej vse naravno. Ko je bla majhna je bla skoz brez gat, ker so bli revni in ful igrač mi je pokradla. Sedaj ima kao svoj salon, ampak je občasno zaprt. Kolikor sem videla po medijih, hodi z nekim Popovićem iz Velenja (bivšim od Urške Čepin), ki že ima nekega nezakonskega otroka.


Ti pa si res hujša od Nove. Kaj ma veze to, kje bojana živi in kakšno stanovanje je to? kaj ma veze kak ona študira in s kom se druži? Kaj ma veze, da je Anna bosanka????? in da je bila revna???? mislim, da imaš neke nerazšiščene situacije iz preteklosti zaradi katerih imaš potrebo po poveličevanju same sebe in degradiranju ostalih. Sram te naj bo, da si tak fauš tema puncama, da jih greš na javnem forumu neupravičeno poniževat, hkrati pa skrivaš svojo identiteto. Moderatorji, post Delusional je žaljiv in rasističen in mora biti odstranjen.
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov