Paris Hilton

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 14. Mar. 2008 1:12

ah to so samo dobra reklama ti filmčki. zarad teh filmčkov je pol v središču pozornosti in še več keša skupi znos. pa že zdej ga ma čez glavo. sj če sam pogledaš kako se naše zvezdnice trudjo, da ib jih kdo opazu, pa se brukajo s petjem, pa se nage slikajo,.. pa jim nč ne rata :D ona re pa pjana vn pa cel svet o nej govori :D
Uporabniški avatar
Cupcake?!
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Cupcake?! » 14. Mar. 2008 16:50

Pais Hilton :?
Nje ne prenesem :roll:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 14. Mar. 2008 17:37

Mene pa žiucira sklepanje (glede na same sebe, I guess), da bi se usaka bejba s tok dnarja afnala tko kt se gdč. Hilton :roll: . Zakaj že?

Nimamo use želje po cotkah, kozmetiki, obiskovanju prestižnih "pokaži se" prirediteu in metanju dnarja za pijančevanje po fensi placih usak druk dan ...

Dnar se da porabt še za sto in eno stvar, od kere maš dejansko korist (ti in še kdo druk), ti daje osebno zadovoljstvo in odpira poglede na svet zunaj "holivudskih lepot".

Zgori našteto je pa afnarija (usaj u taki meri), k si jo lahko (če že) prvoščš na usake kvatre, resnično živet samo za to in zgolj iz tega pa sama nikol ne bi hotla, ne mogla.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 14. Mar. 2008 17:57

Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Mar. 2008 18:40

mirella napisal/-a:pa ne govorim samo za njen nacin lajfa pa to. mogoce ji bo nekoc prekleto zau za te filmcke ki so pricurljali vn? :)

Ja, to je nekaj drugega. Mene bi bilo na njenem mestu sram zaradi tistih njenih home made posnetkov in slikic, ampak drugače bi pa bila na njenem mestu, da bi žurala in nakupovala do onemoglosti. :D
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 15. Mar. 2008 11:34

Paris Hilton kandidira za županjo Pariza.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 15. Mar. 2008 12:09

^^ Že vemo. Poglej par strani nazaj. :wink:
cinema bizarre
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 2. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a cinema bizarre » 15. Mar. 2008 20:24

aja.. omg...upamo d bo izvoljena xd


aja, pa kaj neki, da hodsta paris pa benji madden??
Uporabniški avatar
anahirbd
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 20. 10. 2007
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a anahirbd » 16. Mar. 2008 12:24

J.Lo napisal/-a:http://tvwatch.people.com/2008/03/14/paris-hilton-is-looking-for-a-new-best-friend/

Paris is looking for a new best friend... :lol:


omg lol

Ona je cela čudna iz vseh zornih kotov.

pa tist Uživajmo življenje mi sploh ni všeč.
Uporabniški avatar
Tiina_Biina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiina_Biina » 18. Mar. 2008 0:43

haha men se pa bouga revca smili...bilokak je lepa in bogata ma pomankljivost..to so njena ogromna stopala...
v american size ma nogo 11..tiste ki se na to razumete...veste da jeto oooogromno...
si predstvljate da pridete v fensi butikec..pa vprasate te majo te ceveljce manola blahnika tudi v stevilki 45:Dhehe..bouga bouga...morejo za njene skorne kako kravco vec ubit..ko rabjo vec usnja:D
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 18. Mar. 2008 1:06

ooo... to je pa čis mim faljeno. Ameriška 11 je naša 42, k je to tut moja št. in v usaki štacuni z obutvijo majo cifre do 12.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 18. Mar. 2008 11:23

ja 41 in 42 je pa že čist normaln (ok mejbi eno cifro prevelik) za njo k je velika. drgač pa ne skrbi za njene čevlje, verjetno ji jih po naročilo nardijo, al pa ukaže trgovinam da morjo delat čevle do 42 al pa nau več kupovala pr njih :D
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 18. Mar. 2008 13:40

Joj sej ona je itak tok velka da najbrž to sploh ni tok moteče.Sam drgač ma pa vedno kakšne hude sandalčke obute :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 18. Mar. 2008 19:06

To je v bistvu kar dobra pomanjkljivost. :D Bi pa že raje imela pod določenim kotom na slikah ali v živo optično prevelika stopala kot da bi imela kakšno drugo pomanjkljivost, denimo ne najbolj lep nos ali da bi bila premajhna in preobilna. :D Sicer pa je itak bejba dokaj visoka in višina jo pravzaprav "rešuje". Čevlje pa si (ob tolikšnem kupu denarja - verjetno še sama prav dobro ne ve, koliko denarja ima) sigurno lahko brez težav naredi po naročilu.
Uporabniški avatar
Tiina_Biina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiina_Biina » 18. Mar. 2008 22:14

dejansko ima sama Paris z tem velik kompleks..in vedno ko jo slikajo postavi fusike v pozo da se ta stvar tako ne vidi...dejansko se v zda iz tega lepo norcujejo...gledam redno vh1 celebrity neki pac in majo kr dobre:D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov