Otroci slavnih

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Mar. 2010 0:49

Npr. kje ni oblečena primerno? (petke izvzete)

Mislim da bi nas bolj "moralo" skrbeti za tele uboge punčke.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 27. Mar. 2010 0:51

če se dobijo super oblačila za 10€ ali celo pod in ustrezajo otroku potem ga ni boljšega. MI je vse kaj drugega bolj pomembno kot pa oblačila.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Mar. 2010 0:57

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 27. Mar. 2010 0:57

Zame osebno se najde malo katera slika na kateri mi je suri oblečena za 4 letnega otroka primerno.( slike ne bom iskala, ker se mi enostavno ne ljubi brskati po takšnih stvareh). Lahko samo rečem da je čisto preveč pretiravanja. Kar se tiče oblačil in obutve. Da psloh ne govorim o modnih dodatkih ki jih sploh ne bi bilo treba.
Ampak v javnosti mora biti lepa.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 27. Mar. 2010 1:01

Ma ti kar natikuj čevlje s petko svojim otrokom, če ti je pomembno samo to da se bo znala lepše gibati in imela ravnotežje.

Takšnih gluposti še v življenju nisem slišala.

Se odstranjujem iz debate, ker ne vodi nikamor in resnično nočem več slišati kakšne neumne izjave...
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 27. Mar. 2010 1:01

^^še enkrat: kaj je pa neprimernega na njenih oblačilih? Te motijo barve? Kroji?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Mar. 2010 1:07

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 27. Mar. 2010 13:37

ah dej no.. sej vsi vemo, da kakršnje koli pete za otroka niso primerne.. In niti prebližno ne pripomorejo k boljšemu ravnotežju in gibanju-pač pa k problemom s hojo in hrbtenico ko bo starejša.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 27. Mar. 2010 15:30

nanamiša napisal/-a:purple_rain pa a je s teboj kaj narobe?

kolikokrat ti pa še morem napisati, da nikjer ne govorim o tem kakšno vzgojo imata in kaj delata s suri doma. Komentiram le slike. đizs ej :roll:

Kje peggysue*, da še ona napiše ooo hudo jst sem bila v mestu/kmetiji tud čist taka :D :D


Glej,tvoje mnenje sem prebrala,sama sem povedala svojega in odnehala.Ne zato,ker si ti prišla do zaključka,da veš več od mene,pač pa zato,ker razmišljaš in komuniciraš na precej aroganten način.Očitno je,da tujega mnenja ne sprejemaš,zato tudi ne vidim smisla,da bi se kakorkoli odzivala na tvoje poste.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 27. Mar. 2010 15:48

hehe, si malo narobe razumela ta moj stavek :D Si nisem pretirano želela da bi se znova pojavila v debati in odgovarjala na moje poste :wink:

Takšno menje kot ga imate v tej temi ti *mala* in purple_rain ne bom sprejela nikoli! In v tem primeru vem da imam prav :D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 27. Mar. 2010 16:04

Se slišimo čet par let, ko/če bomo tud me mamice, pa bomo primerjale naše takratne ugotovitve z našim današnjim razmišljanjem. :D
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 27. Mar. 2010 16:10

Ni potebe. Zase vem da se mi mnenje glede teh stvari ne bo spremenilo. Za vas pa upam, ko boste imele svoje otroke, da boste znale malo bolj zdravo razmišljati :wink:
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Mar. 2010 16:53

Isto razmišljam že par let, ne verjamem da se bo kaj spremenilo v prihodnosti :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 27. Mar. 2010 17:14

^^ja, *mala*, ampak tvoje razmišljanje ni zdravo, remember? :wink:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Mar. 2010 17:23

Jah, bom pač po merilih marsikatere slaba mama. :D

Malce OT: A že imata dodatnega člana?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov