opiši se ;)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 11. Nov. 2005 13:46

ime mi je Gaja, pa sm tud ena izmed mlajših tu gor, stara sm 14 let(26.6). Doma mam 2 psa, drugače pa fuuuuul rada igram tenis. Učim se tuje jezike, pa fuuul rada potujem. Rada gledam filmčke pa glasbo poslušam. Šola mi ne diši preveč(komu pa?) :D. Rada pišem zgodbe(predvsem krvave :bgdev: ). Aja...pa smučam tud ful rada.
Če se še kej spomnem...bom napisala....(s)mejte se!
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 11. Nov. 2005 13:47

P.S. Po horoskopu sm rakica :D
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 11. Nov. 2005 16:16

nina, 25 let, kranj, večni optimist, sanjač, nezaupljiva do tipov, presuha, uživam v delu pa gledanju tv-ja, pa kš dobr žur se mi tud prileže sam ne prepogosto, po horoskopu sem ribi, začela sem študirat ekonomijo pa vse skup tud pustila do nadaljnega, mam brata 28let pa sestro 20let, po 2letih sm se nazaj dam preselila prej sm pa z enmu bebcam žvela, fotr umrl, to je to
Amicus fundus rarus!
Uporabniški avatar
*orange cat*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 14. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *orange cat* » 11. Nov. 2005 18:26

no pa gremo :tach:

sm Eva, stara 14 (29.12 bom 15). Lohka bi rekl d sm dokj ekstremna, zmešana & posebna osebica :blume: ... mirovnica, hipijevka (že kr neki cajta, ne sam zarad modnega krika), zmeri dobre volje pa nasmejana, ful odprta oseba, ne prenesem d se folk ukol mene drogira pa krega pa naliva pa tko... :evil: pol sm huda!!! :D
no uglavnm, poslušam rock pa podobne stvari, ne prenesem pop-a, rap-a, trance-a in podobnih stvari (ker to ni glasba)...
Mam blond lase pa temnosive oči, 168 cm pa 52 kil (no tko nekak)
Najlubša žival je mačk, najlubša pijača je voda, naravnost obožujem čokolado, ne preživim enga dne brez kofeta, mobitela & računalnika. :schreiben:
Ful rada berem, grem vn pa u shopping... čeprou se probam umirit ker sm usakič bankrot, ne glede na to kolk mam pršparan...
Ne maram športa in znoja :)
aja rada bi bla pa bogata :D In to bi blo to...
Uporabniški avatar
*orange cat*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 14. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *orange cat* » 11. Nov. 2005 18:27

aja po horoskopu sm pa kozorog... :)
Uporabniški avatar
*tamalla*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 22. 3. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *tamalla* » 11. Nov. 2005 21:27

sem tamara...in stara 17 let(6 decembra bom 18... :P :respekt: ) sem iz celja sem samska( :D ) ,mala,blond,mam sestrico starejšo(steLLcy-in ja to ful rada poudarjam) hodim v srednjo šolo 2 letnik...sem strelec po horoskopu....mmmm...mal mi primankuje idej ka še naj napišem...

ja ne vem ka še naj napišem...če koga še kej zanima me pa naj upraša... ;D
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 11. Nov. 2005 21:32

no pa še jest neki o sebi....
stara sem 25 let, hodim na fax (pru čru :D ), velika sem 172, kil mam 67,.imam temno rjave dolge lase, temno rjave oči in temnejše polti,....aaammmm,...hmm, rada hodim na basket tekme....
hmm...
...to je to...
aja po horosopu pa sem devica :D
Misli pozitivno....
Uporabniški avatar
greyangel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Six feet from the edge

Neprebrana objavaNapisal/-a greyangel » 12. Nov. 2005 0:08

Stara bom 19, rojena januarja :ill: , po horoskopu vodnar-večina lastnosti drži, še posebej pa trma Mam ful dolge pšenično rjave lase pa modre oči. Velika sem 177cm in tehtam 63kg
Najraje poslušam rock, tud oblačim se bolj kot ne v tem stilu.
Sem študentka ( MB )
Sem precej pesimistična ( temu rečem kar realistična ), nepoboljšljiv romantik in vedno se zapletem v kak čuden ljubezenski trikotnik in večkrat ponavlam iste napake....ne vem zakaj me ne izuči :nixweiss:
Angels fall first...
Uporabniški avatar
saarah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 9. 9. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a saarah » 12. Nov. 2005 1:03

mhhm.... :)
sem 21 letna punca iz ljubljane,strelka po horoskopu,full strelam besede,da mi letijo iz ust in s tem nenalašč koga prizadanem:)...imam že 3 leta (noro dobrega)fanta, zelo rada odtavam v svoj svet,sem zmedena,hitro menjam razpoloženja, bolj male narave(162cm),težka sem 51kg,rada dolgo spim in rada gledam filme. Hodim na fax(2.letnik)sicer sem malo zabluzen študent...ampak whatever,show must go... :D
Zadnjič spremenil saarah, dne 12. Nov. 2005 11:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 12. Nov. 2005 13:41

...
Zadnjič spremenil kr.ena, dne 02. Jan. 2009 22:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Nov. 2005 16:07

Še jst... :D nova na forumu, mlada 23 let, blondinkica (nenarauna), 175 u višino, skp me je za 58 kil, še kr na faxu, zalublena u morje, jahte, poletje, exotiko, wake pa snowboard, mojga mackota pa kužija, nora na zvezdice pa štrudl, plišaste igračke pa cunce, pišm pesmce pa zgodbice, sm en mau sanjača, prevečkat jokica, kritična, težko odpuščam, se rada zaj.. iz sebe in drugih, drgač mešančk med angelčkom pa hudičom, mam ful lep nasmeh (hvala, hvala), obsedena s fotkanjem usga in ush, res rada mam en par ljudi, pogrešam pa biušga fanta... Aja, pa nikol ne znam pisat kratko in jedrnato... :oops: (ampak se bom potrudla)
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 12. Nov. 2005 23:56

stara sem 17, iz ok. litije...samska :? (uaau to zveni k ženitna ponudba :eek: )...rada mam mucke in vse mejčkene živalce...vedno, al pa SKORAJ vedno sem nasmejana(skoraj zato, ker sem lihkar gledala romantičen film in sm jokala ko dež :cry: :oops: :oops: )...ko smo lih pri tem-sem romantična in sploh čist pocukrana-nora na rozaaaaa :D :D
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
.:pia:.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 30. 10. 2005
Kraj: tm pr lublanci :)

Neprebrana objavaNapisal/-a .:pia:. » 13. Nov. 2005 0:06

ewo mene :D

sm nina al pa pia, čist po želji... lohk tud oboje skupi :cool:
drugač sm pa stara 17 in še skor 1 let bom tok ostala... drugač sm pa pristna ljubljančanka pa fake skraužlana blondinka :P
velik se smejem ( k smeh je pou zdravja :!: ) :top: pa ena frendica mi je enkrat rekla d sm mejhna, sladka, vesela pa ful poskočna punčka :razz: hehe... no punčka pa res nism več, use ostalo pa lohk... :wink:
drugač pa rada plešem pa rada jem (njamiii!) pa rada mam poletje & sonček...

no to je nakratko :freude:
ledena čajka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 26. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ledena čajka » 13. Nov. 2005 0:18

emm... hja jst sem maja stara sem 18 let, sem gimnazijka in mam trenutno polno dela za maturo :roll:
ne maram živali, ne živih, ne mrtvih- sem vegetarijanka!
cel življenje sem že blond :D :D
v višino merim 178, v širino pa 60 kg :lol:
obožujem italijansko hrano aja pa francoske rogljičke, na pol sem francozinja k je moj oče po rodu francoz :cool:
ja to bi blo vse!
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 13. Nov. 2005 11:43

mam 18 let, hodim v gimnazijo, pouh dela z maturo tud pr men...

mam plave ucke, blond laske...

velka sm 172, 55kg, st, noge 38/39 :D ...

vecino cajta skos nasmejana pa vesela, noro zaljubljena ze let in 8 mescou...

rada bordam, risem, plesem... aja, pa shoppingeram valda :D
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov