opiši se ;)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hann@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 8. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a hann@ » 17. Nov. 2004 15:59

jas sem hana sem iz ljutomera hodim v gimnazijo zdi se mi da bolj ko se tam mantram slabše mi gre :stupid: po horoskopu sem Slika sem romantična trmasta lena preveč govorim včasih je bolje da si tiho :stumm: zaradi tega tudi velikokrat nastradam...obožujem ples in musko...imam črne lase in zeleno/rjavo/rumene oči vem da se malo čudno sliši :D
...sex is like:nokia (connecting people), like nike (just do it), like pepsi (ask 4 more), like coca-cola (enyoj)...
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 17. Nov. 2004 16:05

jaz sem pa tjasa...pa sem iz maribora...mam roke pa noge pa glavo pa pac vse kaj se k temu sodi...ce to vse skup sestavim pride ven ravno nekih 169cm mogoce kaki majn :D kil mam zmerno...vsake 4 mesce mam drugacno barvo las,ampak se ne oddaljujem dlje ko od blont(temno) pa kaki prameni al pa temno rjave...mam pa zelene ocke...drugace sem trmasta kolko se trmast pac da bit...to pomeni da sem bikica !rada bordam,zato obozujem zime...ko pa ni zime se pa zadovoljim s kaksnim potovanjem kam bol v tople kraje...v zivljenje mi pa najvec akcije prinasa moj lubi :) al zalosti al pa veselja...pa po vecini je tega drugega veliko vec! :irre: <- to je pa se moja slikica :D :D
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 17. Nov. 2004 16:14

well!ime mi je jessica, moje mere so 169/46.....mam dolge črno rjave lase pa temne očke,pa pearcing v popku :lol: :razz: hih.....no to vam je to! :razz:
Uporabniški avatar
SunShine_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 7. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a SunShine_ » 17. Nov. 2004 20:15

Katarina s Ptuja, stara 17, levinja, 165/47, modre oči, dolgi rjavi lasje-zaenkrat, rada morje, sonce, skratka poletje in pa potovanja. Sicer pa se najde polno stvari ki me zanimajo. Aja pa stan: srečno samska, hehe! :razz: :D :cool:
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 17. Nov. 2004 21:14

Od nekdaj lepe so Ljubljanke slovele al lepše od Urške bilo ni nobene. :D nobene očem bilo bolj zaželene ob času nje cvetja dekleta ne žene. Ko nárbolj iz zvezd je danica svetla, narlepši iz deklic je Urška bila. ................................................je znala obljúbit, je znalá odreči, in biti priljudna, in biti prevzetna, mladenče unémat, bit staršim prijetna; modrij in zvijač je bila vseh umetna; možake je dolgo vodila za nos, ga stakne nazadnje, ki bil ji je kos........................in s tem sem zdej že več kot 8 let

To je to :lol:
Zadnjič spremenil uršy, dne 17. Nov. 2004 21:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 18. Nov. 2004 0:35

Oj,
jst sem stara 19 let (prjatelni mi že pojejo tisto goodbye teens... :gut: ), čeprov bo ''srečni dogodek'' šele 25.6. (btw:zarad mojga roj.dneva je dan državnosti) Mam mlajšo sestrico, ki trenutno hodi v 3. razred devetletke (razlike sva ravn 11 let in 1 mesec) :D Sem rakica (edina, poleg enga raka) in drži kar pripisujejo rakom. trenutno sem študentka in sicer teologije (ne bom nuna!!!!!!!!!!!) in sociologije. Ne maram nekih orto masovnih žurk, mam rajš tiste privatne :bia: , fuuuuuuuuuul rada in fuuuuuuuuuuul velik se smejim, poskušam delat čimveč na seb (joga, ...). kt je že velik jih rekel: (pre)velik govorim v družbi, ki jo poznam, mal manj pa v tisti, ki jo (še) ne. Rada potujem in za svoja leta sem (baje) vidla že kr dost sveta!
Aja, da ne pozabim sem GORENJKA :nixweiss: (na to sem fuuuul ponosna)!!

C'est tout!
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!
Uporabniški avatar
Soma
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 27. 9. 2004
Kraj: središče kaosa

Neprebrana objavaNapisal/-a Soma » 19. Nov. 2004 16:18

dijana, rjavi lasje, rjave oči, 177 cm, 56kg, iz Lesc na Gorenjskem, hodim na ekonomsko gimnazijo v Radovljici in sicer v 2. letnik.Imam ljubezen, ki ji je ime Miha, ljubim ga.en let mlajšo sestro mam tud,jutr bo glih 15, aja, sama sm pa stara 16.po horoskopu sem dvojček, sm spontana, hitr se naveličam ene stvari, ne vem še kaj bi rada bla v prihodnosti, nekako se nagibam, k novinarstvu al pa nekj v zvezi z angleščino.v prostem času pišem poezije, sem malo tu na forumu in msn-ju.med tednom se učim, kot vsi ostali sovrstniki, med vikendom pa preživljam čas z Mihm :hearts:
s športom se ne ukvarjam, sm se pa z košarko, rada bi se še kr, al pa vsaj z odbojko, samo ni časa.pa sej tko al tko doma plešem :razz:
no ja, to je to...
reptillia.
Uporabniški avatar
knezo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 17. 11. 2004
Kraj: Mengeš

Neprebrana objavaNapisal/-a knezo » 21. Dec. 2004 13:17

no da se še jst opišem mal........


Sm Marko star 22 let prihajam pa iz Mengša. Visok sm okol 170 cm težek pa okol 64 kg.....Mam rjave oči ter črne lase.Moji hobiji so tek.kolesarjenje pa tud badminton pa namizni tenis se kdaj pa kdaj najdeta u urniku :D .Pa računalniki seveda

Po horskopu sm lev...sam nism čisti tipični lev....Rad imam pozornost in to pozornost tudi rad vračam :oops: :D Sem študent Fakultete za upravo in sicer 1.letnika evidenčno.....če ne veste kaj to pomen kr uprašite :lol:

Mam eno leto starejšega brata Mateja, ki je imel težave pri porodu in je zato delno prizadet....sam ga mam fuul rad in bi zanj naredu use...i

Ja deklce pa še nbene ni zaenkrat u mojmu lajfu....tko da probam bit čim več s prjatli.....

Upam da vam nisem zamoril s tem opisom
:lol:


Mejte se
libyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 25. 12. 2004
Kraj: novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a libyka » 02. Jan. 2005 19:49

:bussi: am..ja sm Sabina iz novega mesta.obiskujem 1 letnik ekonomske šole.heh..ja čist sm fukjena chada murraya :love: rada mam kače :razz: .jah...velka sm 174 cm,mam rjave dolge lase,rjave učke :hallo: :flower:[/url]
Libyka
*Chad Murray~SWEETKO*
Uporabniški avatar
ninčulilika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 9. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninčulilika » 02. Jan. 2005 21:52

Moje ime je Nina. Stara bom kmal 17. Po horoskopu sm levinja. Živim v Zrečah(nekje bogu za hrbtom), drgač sm zlo zgovorna, kr naprej neki govorim, ko pa nimam nobenga okol sebe pa pridem na tale forum :razz:

Najrajš mam moga lubija Matica :love: k sploh nevem kaj bi brez njega.
Aja pa hodim na gcc(gimnazija celje-center)
Zlo zlo rada tud bordam.....najboljši šport:))))
I wanted you to be with me
For so long I don't even know why now
But now that I've given up on you
Defiantly you see me!
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 03. Jan. 2005 0:23

stara 16 tipicna levinja
ful prevec trmasta...
ponawad bl dobre vole kokr ne....sam ucasih me zgrab pa sm ga najbl u bedu......
dost lubusumna
pa tut lena :oops:
rada govorim ni mi prublem poslusat....
vedno sm za pizdarije
pa gobc mam mau velik predoug.......
znam bit tut zlo zlobna.....
rada mam....vlik folka...najbl pa cenm zaupanje.....
paaaa.........dost sm custvena in se ful na cloveka navezm
use povem kr mislm....

:roll:

ponawad me frendice ne znajo lih nevem kok na velk upisat.....
pac sara....in to jim use pove....
nej bi bla uriginaln clovk
Uporabniški avatar
spelca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Medulin-Lj-Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a spelca » 03. Jan. 2005 20:37

Jaz sem Špela iz Ljubljane- fužine :D . Stara sem 21 let, rojstni dan mam drugega maja in sem bik po horoskopu- včasih sem bila zelo trmasta, zdaj sem vedno manj. Znam zelo grdo pogledat k sem jezna. Drugače sem pa zelo čustvena, prijazna, odprta za nova prijateljstva. Ne morm brez svoje najboljše kolegice Darje. Glede tipov sem imela resnega tipa 5 let, pred 5 meseci sva nehala in sem tudi videla da nisva za skupaj, ostala sva prijatelja, tako da sem trenutno samska. Študiram na FDV-ju politologijo- teoretsko analitsko smer in sem 3 letnik. Vem hodim bolj malo, ko pa grem, grem s kolegicami in kolegi v KMŠ al pa hombreta. Bolj hodm na pijačke :razz: . Imam 5 let starejšega brata s katerim sva se včasih skos tepla samo zdaj k sem starejša se ful dobr razumeva.
Veliko časa preživim za računalnikom. Kaj naj še povem... :gruebel: aja rada mam kozmetiko, obleke, čevle pač vsak mesec si morm neki kupt če si pa ne se vid da neki ni vredu z mano.
Uporabniški avatar
Selene
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 23. 12. 2004
Kraj: Somewhere over the rainbow...

Neprebrana objavaNapisal/-a Selene » 03. Jan. 2005 21:34

Ciao!
Jz sm pa 19 letna bikica :razz: Sem študentka 1.letnika Pedagoške fakultete v Kopru :top: drugače pa sem Gorenjka (ne po značaju :wink: )
Že 3 leta sem srečno zaljubljena v mojga lubija ki ga med tednom FUL pogrešam ker je tko daleč stran :frown:
Drugače pa ne mine mesec brez Cosmopolitana :zustimm:

mwaaa :freude:
I believe...
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 12. Maj. 2005 8:46

Hm...še jaz! :D Stara sm 21 let, 18.julija bom 22, kar pomeni, da sm rakica po horoskupu. Tipična rakica namreč, sm trmasta, čustvena, občutljiva, zamerljiva, skoz o čem premišljujem, skoraj na nič ne pozabim, vedno hranim kakšne pomembne stvari, ki so mi jih dali prijatelji,hiperaktivna, ...znam biti tudi zelo nesramna in prava bitch in ko se mi nekdo enkrat zameri, potem ni poti nazaj. Aja, pa rajši imam moško družbo, kot žensko:P

Visoka sm okoli 162 težka, 50kg, imam modro sive oči, sm naravna rdečelaska z kodri in bujnimi lasmi. Rada hodim okoli, samo da se žura :D Odkar sem dobila kablski internet veliko časa preživim na netu, sploh v poznih večernih in zgodnjih jutranjih urah. Če je lepo vreme,grem na rolarje, kolo,pohode, se kopat, pozimi pa smučat. Ne maram vročine in ne mraza :D Obožujem sladkarije, mehiško hrano, domače zabave, roštilj, mačke (vseh velikosti) in glasbo ter ples.

Na živce mi gredo ljudje, ki mislijo da vse vedo in da so najbolj pametni...

Dost je, ne da se mi več :D
Uporabniški avatar
shaMa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shaMa » 12. Maj. 2005 11:33

Und ich auch :wink: jaaa jaz bom pa 21. 5. stara 21 ( kar pomen ,da ga grem loh pit tut v ameriko - yeeeehaw cowboy :D ) in sem neki krizanec med bikom in dvojckom - ceprav jaz trdim da sem tipicen dvojcek, ker sem cisti optimist in se vedno in povsod smejem . Sem dost v izi oseba, flegmatik in se ponavadi ubadam s prevec stvarmi hkrati - kjeeer pa vcasih ratam lena in pol flegmaticna in pol vcasih ne dokoncam vsega ... ( zdej, ko to pisem , vidm da sem tut zmedena :D ) ... Ja pisem komade za nek bend, mal pisem za RockOnNet, ucim se igrat kitaro in nocem se ucit matematike .... pa rada risem pa seksam ja .... aja pa pojem :D pa jem pa .... hehe, govorim :wink:
Meet me in outer space
I will hold you close
if you're afraid of heights
I need you to see this place

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov