opiši se ;)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
flavia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a flavia » 31. Avg. 2004 12:33

stara 17 let iz primorske! rojena februarja-vodnar! od 4 do 6 leta sem večinoma živela v ljubljani kjer sem se zdravila zaradi bolezni sedaj sem zdrava kot riba! sem zelo trmasta in prehitro se razburim! sem pa tudi človek ki zna prisluhnit in tudi previč si uzamem k srcu probleme drugih tako da trpim še jst in ne samo oni! hitro menjavam odbobja neskončne sreče in depresije tako da nekateri ne zastopijo kaj me muči-ubistvu me nič! sem zelo zamišljena in rada sanjam! zanima me umetnsot-to se tudi učim- in psihologija! največ mi pomeni družba ker le tam se lahko počit najboljše.samota me ubija! rada izginem od hiše za kak dan brez vedt konkretno kam grem s frendico! poskušam živeti kakor se mi svet ponuja!
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 31. Avg. 2004 13:12

stara sem 22 let, velika 160 cm, 45 kg, študentka... :hallo:
tisti, ki me ne poznajo dobro pravjo da sm blazno resna, zamorjena, hladna, sramežljiva, tisti ta pravi prijatelji bi pa rekli da sem lahko zelo resna lahko pa tudi počnem bedarije in se smejem z mojimi puncami da nas vsi gledajo kot da je z nami nekaj narobe :lol: :freude: :meeting: ne vem, jst bi se full težko sama opisala, bi me mogu kdo drug :wink: drugač sm pa blazno tekmovalna, zmerja moram biti v vsem najbolša, če ne se v neko stvar raje ne spuščam :mukkies:
od ljudi vedno pričakujem 100%, ker sama v vsako stvar vložim 150%, pa me potem zmeraj razočarajo :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry: :cry:
......................................................................................................
Uporabniški avatar
lepotička
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lepotička » 31. Avg. 2004 19:55

sem 20-letna levinja.Rada imam lepe stvari in rada uživam non stop...sem ful energična oseba, rada se smejim in imam lepo karkoli počnem.Obožujem samozavestne ljudi in ljudi, ki vedo kaj hočejo, še posebej pa so mi pri srcu tisti, ki so prijazni in dobrosrčni. Rada imam svojega cukrčka Denija, čokoladni milk shake, vsakodnevno telovadbo, uživam v relaksaciji, negi duše in telesa in branju zanimivih knjig. Najrajši imam tiste z rahlo erotično vsebino ;) Sem oboževalka visokih petk in načičkanih cunjic, rada sem punčka in rada se cartam v njegovem objemu. Znam biti divja in zelo trmasta.
:P
Uporabniški avatar
Katherina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 17. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Katherina » 03. Sep. 2004 21:50

Katarina, ovnica, 23. marca bom 18, sm srečno samska, mam starejšga brata Aleša k je priden (riiight) študent na FRI, pa mami k je pa itq tečnoba (we call it pernament PMS) ...
Drugač pa rada poslušam musko, berem (najrajš kkšne romane), hodm vn, med folkom k ga ne poznam se ponavad ne počutm preveč dobr in sm bl tiha, med dobrimi frendi, frendicami je pa to seveda čist drugač... dost rolam, hodm na fitness, kolesarm, tečem, nasploh mam kr mal preveč energije. rada mam ljudi k vejo kaj hočejo, so samozavestni pa ne rabjo vsakodnevnega ego boosta. full rada jem, kar je tud vidt (mi je kr mal bad ratal k sm brala un topic o višini/teži... geez, cel forum manekenk), moja najljubša hrana so pa absolutno špageti z lososom.
stila nimam nobenga preveč posebnga, večinoma sm v črnem, s črnimi nohti pa ponavad kkšnimi neti okol zapestja. aja, mam pa rjave lase, modre učke pa 165 sm visoka. pa na seb so mi najbl všeč moji učki.. :D
... just a random girl ...
nikky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nikky » 15. Sep. 2004 14:44

cool girl ves nihce ne prenese zalosti :cry: , ampak vedi, da te bo v zivljenju pravtako kot sreca vedno spremljala tudi zalost, :grosseaugen: tako pac je, zato se nauci soocati se z njo oz. z ljudmi ki so zalostni in nikar ne bezi stran od njih :runningdog: , ker tako mlada kot si ,še bos tudi ti potrebovala kaksnega prijatelja. :meeting:


jaz sem Nikky, stara sem 24 let , po poklicu sem dipl. med. sestra-spec.gin.-por.smeri in v kratkem pricakujem rojstvo mojega prvega otrocicka :love: ki ze vem da bo fantek ime pa mu bo Lan. :flower:
Uporabniški avatar
katarina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a katarina » 16. Sep. 2004 9:53

Zivjo!

Stara 23 iz Lubljane, študentka FU, velika 170, glede kilogramov glih ne bi k nanje nism preveč ponosna, rjave srednje dolge lase (trenutno pobarvane na rdeco)...Po horoskopu sm dvojček.
Šport: trenutno v fazi odločanje kaj bom počela to leto - težka odločitev! Prej sem aktivno plesala tko da je težko najdt nadomestilo za to!
Drgač mam pa full rada morje in poletje (škoda k ga je za letos že konc), sladoled vseh vrst, rada se smejem... :rofl: Bolj k ne sm sramežljiva sploh če je okol mene folk k ga ne poznam.

Pa zaljubljena sm tud - mam fanta s katerim sm cca 4 leta (par dni manj).

:angel:
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 17. Sep. 2004 12:32

NIKKY, ČESTITKE!

jaz pa imam 22 let, iz okolice Maribora, 14.marca imam rd, ja ribica, pa ne tako tipicna kot bi pričakovali. Rada presenecam in razvajam meni drage ljudi, pa zelim si da bi bilo vsem na svetu lepo, naivno ne? Priznam.... Pa znam bit hudo zoprna, ce vidim da kdo koga izkorisca ali ponizuje, pa ce se mi kdo zameri, itak, nima sanse...Sicer pa sem bolj sportni tip, rada se zezam in smejim, pa zabavam, pa bedarije zganjam...(ampak tako, da ni kdo prizadet)...Sem v dobri druzbi, zanimajo me sportni avtomobili, konji, ljudje, astrologija, vzhodne vede...malo po malo..
Imam brata, starejsega, razumema se kakor kdaj :argue: , ze od nekdaj... Studiram turizem, izredno v Radencih, potujem pa zal ne veliko... Na forumu pa cepim ponavadi v sluzbi, doma nimam casa za tasne stvari. Z mojim lubijem sva skuoaj ze 2 meseca, pa se imava super. Tudi mene je koncno nasla ljubezen :love:
Uporabniški avatar
medika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a medika » 18. Sep. 2004 18:53

Jst sm pa 21 letna jesenicanka,po horoskopu vodnarka...ammm kar nj bi pomenil da mam rada svobodo,...sj mam sam mam rada tud svojega M arkeca!!! :D Sama zivim s sestro ker so starsi v svici tam zivijo in delajo...Drugac sm pa vecinoma v lj. pri tipu v podutiku!!!10 let sm trenirala odbojko zj pa sam se fitnes...drugac pa sm navajena zurat vsak vikend in ce ni zura se nepocutm glih dobr :) llohk se se opisem:laske mam do ramen temnordece barve.ucke temno temno rjave.res je da sm mal mickn 166 cm tezka pa sm 55 kg in to je to :)pa se to da mam ful frendov ki jih mam ful rada oni pa mene...zj grem pa pocas na koncert od dine merlina :D
Ce bi ena dezna kaplja lahko dokazala kako te pogresam,koliko mi pomenis,..potem bi dezevalo celo tisocletje!!!
**************************************
Bodi vedno tisto kar si in ne to kar moras biti!!!
Uporabniški avatar
plavooka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 24. 10. 2004
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a plavooka » 29. Okt. 2004 18:16

No,pa da se opišem:
imam 14,5 let,prihajam iz Primorske(natančneje iz Kopra),imam plave oči(od tod tudi moj nick)in srednje dolge rjave lase(pred časom so bili pobarvani v rdečo)..pravijo da sem komunikativna in da me je sam jezik :P..življenja si ne predstavljam brez shoppinga :top:,čokolade :lol: in muzike in seveda mojih lepih bepopkov :bussi:..ter moje zlate best frendice ki jo imam zelooo rada :knuddel: in seveda brez stvari brez katere mi živeti ni :love:
**Tisti, ki živijo za ljubezen, živijo večno*
Uporabniški avatar
ur_sista
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a ur_sista » 30. Okt. 2004 18:33

sm iz lj-drawle. mlada 17 let. trenutno mam status dijakinje na eni od lublanskih gimnazij. mam rjave lase, modre oči, velika sm okol 163cm, težka 50kg.
na tem svetu ne bi prežwela brez best frendice *tise* -luv ya 4 life, grl!!! :knuddel: (in ostalih kolegov) in moje familije, predwsm dedka, k je car :respekt:
poslušam uglavnm rock in drum'n'bass, pa tut kšn jazz.. fuuul rada žuram, najrajš u 4ki :flehan: drgač pa rada pojm, berm, rišm, športkam, se lupčkam :razz: ...
zanima me biologija (medicina), design, jeziki, in use vrste umetnosti.. in to mi predstawla problem kr nimam pojma kaj nj grem študirat :nixweiss:
in zaklučk: nora sm na tale forum :zustimm:
Live and let live.
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 31. Okt. 2004 9:27

no, da se se jaz opisem....20/75/188 :D (leta/masa/visina) Po horoskopu rak, sam jaz tem horoskopom vrjamem cist nc, k baje da sm custven. Ime=Miha iz posavja, tocneje brez veze da povem k nebo nben vedu, star kot sm ze reku okroglih 20, jp, nism vec najstnik :D Poslusam vec al manj use razn punka, hard rocka. Za sport je vedno manj casa, drugac pa k je pa kosarka, plavanje, odbojka, kolesarstvo, rolanje zdej pozim bo se smucanje. Vecino prostega casa prezivim za :schreiben: Studiram na bolse case :) drugac pa delam zraven pa se 4. letnik elektrotehnicne po izpitih, damn, zakaj nism ubogu starsev k so mi govoril naj se ucim :!: no to je to.....aja pa se stan: samski :D
Gone
Uporabniški avatar
lepoticka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 28. 7. 2004
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lepoticka » 31. Okt. 2004 13:07

uuuuuuu,še ena stara aktualna tema... torej... opis :D

Katja,visoka mal čez 160cm,okol 52 kg (kila gor,kila dol :D )
poslušam (trenutno Adija Smolarja), drugač pa predvsem aktualne komade z radija,Mtvja... :musik:

drugače pa hodim v 1.letnik turistice v Portorož,ker sem zafučkala 2 leti (v LJ) farmacije... to je to...

v prostem času prebiram cosmo :) rolam,kolesarim,mmmmm in smučanje se bliža :cool:

drugače pa kofetkam in se sprehajam ob morju... najraje z mojim dragim... :love:
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 31. Okt. 2004 16:16

Star sem 25. Živim z mlajšo sestro v Ljubljani - Fužine :lol: Po horoskopu sem tipična devica, trmast, zelo čustven in romantičen. Visok sem 190cm, težek pa dobrih 97kg. Imam temne lase ter oči, sem bolj temne polti.
Upam da sem vse napisal kar je "pomembnega"
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 02. Nov. 2004 14:30

Ojla! Sem Andreja, stara 23 let, studentka MO (trenutno sredi pisanja diplomske naloge), visoka 167cm, 51 kg, blond , zivim s fantom (sele dober mesec,hehe), nora na konje, po horoskopu oven (ja, zeeeelo trmasta), danes pridruzena clanica foruma :razz:
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 05. Nov. 2004 9:07

Js sem tut Andreja, stara 20 let, studiram komunalo (ne bom smeti pobirala), in tut delam diplomo! Visoka sem 170cm, kolk kg mam ne bom povedala ker me je sram, sem blond in mam zeleno rajve oci! Doma mam ocita pa mamico in enga sitnga brata pa en kup zivali! Po horoskopu sem tehtnica in komi cakam da bom mela svojo hiso! :freude:
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov