Neisha

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 11. Mar. 2006 18:07

krfjolca napisal/-a:Neishina glasba je zakon. Samo besedila ima pa tupa glupa. Kot 90% glasbenikov.


Men so pa lih njena besedila konec huda ... ker imajo nek pomen, ker ti z njimi res neki pove ... sam je pa res da moreš sam iz njih razbrat pomen :hearts: Tko kot je Hrček reku, ker so iz srca! :)

Men na začetku ni bla ušeč, ker mi komad Planet za zadet ni potegnu, ampak zdej sm pa zaljubljena v njo :D :hearts: Čist nore komadke mi ma res!!
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 11. Mar. 2006 18:53

Aha, jst mam par dni na compu njen komad Kje se skriva/Le kaj se skriva in si ga skoz vrtim, ke mi je ful fajni.
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 11. Mar. 2006 20:36

tiasha napisal/-a:
krfjolca napisal/-a:Neishina glasba je zakon. Samo besedila ima pa tupa glupa. Kot 90% glasbenikov.


Men so pa lih njena besedila konec huda ... ker imajo nek pomen, ker ti z njimi res neki pove ... sam je pa res da moreš sam iz njih razbrat pomen :hearts: Tko kot je Hrček reku, ker so iz srca! :)

Men na začetku ni bla ušeč, ker mi komad Planet za zadet ni potegnu, ampak zdej sm pa zaljubljena v njo :D :hearts: Čist nore komadke mi ma res!!


Ah dej no - Za nama je spet slab dan poslala bi te bilo kam
Džizs, Tjaša, a nisi ti slavistka??? :D
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 11. Mar. 2006 21:58

Ma ajde, besedila niso ravno v knjižni slovenščini, imajo pa vsaj vsebino... meni so tudi všeč.

Sicer sem pa slišala, da je ona napisala tekste večinoma v angleščini, prevajal jih je pa eden drug...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 11. Mar. 2006 22:38

krfjolca napisal/-a:
tiasha napisal/-a:
krfjolca napisal/-a:Neishina glasba je zakon. Samo besedila ima pa tupa glupa. Kot 90% glasbenikov.


Men so pa lih njena besedila konec huda ... ker imajo nek pomen, ker ti z njimi res neki pove ... sam je pa res da moreš sam iz njih razbrat pomen :hearts: Tko kot je Hrček reku, ker so iz srca! :)

Men na začetku ni bla ušeč, ker mi komad Planet za zadet ni potegnu, ampak zdej sm pa zaljubljena v njo :D :hearts: Čist nore komadke mi ma res!!


Ah dej no - Za nama je spet slab dan poslala bi te bilo kam
Džizs, Tjaša, a nisi ti slavistka??? :D


Nop, jst sm slOvenistka :D Ja kaj pa recimo ... Maš še kje čas, da ti ga vzamem ... samo en košček, da povem ... da ti dih zastane in misel sname ...

Al pa recimo ... Nima smisla se napravljat ... da na svetu širnem sploh kaj večno je ... tale noč bo nepozabna ... na tvoje se srce pripne ...

Al pa mogoče ... Ker ljubezen nasploh je super in oh ... dokler je, in se smuka naokrog ... a malo tu malo tam ostaneš sam ...

Men so te verzi pač hudo lepi :hearts: ne vem no, men marsikej povejo!! Sej vsi večinoma govorijo, da so bedni, ampak jst pa pač v njih vidim en smisel :D Tko kot ga nekateri pač v kkšni čudni poeziji ... :eek: :D

Uglavnem midveee z mojo ovčko greva na koncert in že komiiiiiiiiii čakam 14. aprilaaaa :jump: :freude:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 11. Mar. 2006 22:57

Ja točno tko ... Neisha ma fajn lušno glasibico ... kaj čš bolšga kot taka lahkotna muzika za kkšn fajn sproščen večer ... :D Ne pa una zatežena Tinkara z nekim primorskim wonabi rockom ... ne ne hell no :boese:

Drgač pa misssslllmm Krfjlola kuko si loh to dovolš noooo :D :P hehe
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 13. Mar. 2006 9:42

meni pa je tinkara všeč...neisha pa še zmeraj ne.... :D
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
beyonce7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 27. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a beyonce7 » 16. Mar. 2006 15:44

Meni ima ona ne preveč dober glas, ker se mi zdi, da poje čez nos. Pa zdi se mi, da oponaša Norah Jones, ki zna ornk pet in ma res sexy glas, Neisha se sam trudi. :cool:
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 29. Maj. 2006 8:16

Baje je Neisha 13. junija (nism zihr za datum) v križankah... ktera ve kej več o tem povedat?
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 29. Maj. 2006 11:31

13.6. ob 20.30 ima neisha v križankah koncert s simfoničnim orkestrom RTV, karta stane pa 3600 sit, na njeni strani http://www.neisha.org pa lahko tut preveriš kje se da karte kupit
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
SETA II
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 15. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SETA II » 29. Maj. 2006 11:57

krfjolca napisal/-a:Če recimo primerjaš ti dve besedili:

Moški in ženska - Tinkara
(Danilo Kocjančič - Drago Mislej - Marino Legovič)

in NEISHA: SLAB DAN
(Neisha/R.Vilčnik/Neisha)

...

je meni recimo Tinkara veliko kvalitetnejša, in pove veliko več. Meni gredo kar dlake pokonci, ko poslušam besedilo. Mi je pa glasba veliko boljša Neishina.



Kar mene osebno odvrne od Tinkare, je tista razlika med njo in med Neisho, ki sem jo označila s krepko pisavo:

Tinkara je šele na svojem četrtem albumu povsem avtorska, prve tri albume so ji pisali omenjeni gospodje Drago Mislej - Mef in Marino Legovič, pa še kak Danilo Kocijančič itd.
Neisha je pa že na svoji 1.plati v veliki večini vse sama nardila - in tekste in musko. In zarad tega men Neisha avtomatsko izpade bolj pristna, pa čeprav mogoče besedila slogovno niso glih za v nek učbenik. Vsaj vem, da so njena, pa da niso napisana po naročilu oz. niso fake. In tud sliš se mi tko, kot da so res njena. Tko da :respekt: Mislm, da je ona ena ful odločna babnca, ki točno ve kako in kaj. Čeprov če smo objektivni, zadnje čase je Neisha kr mal preveč prisotna v medijih (z vsemi oglasi, ne sam nastopi) in moram rečt, da je po mojem mnenju to en manjši kiks v njenem menedžmentu. Mogl bi vseen mal na easy vzet pa ne tok forsirat povsod te njene muske, ker bi blo škoda, da taka kvalitetna muska kot je njena, rata neki brezveze banalna, ker je pač povsod. To zna začet utrujat. :?

Križanke bojo pa itak prepolne pomoje :)
"Bogovi nas spoštujejo, kadar delamo, ljubijo pa nas, ko plešemo."
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 29. Maj. 2006 14:37

Neisha....

js bi njo opisala samo v superlativih, ker ženska res raztura!!! Svaka ji čast, da ji je ratalo in da je v solvensko glasbeno sceno uvedla neki NOVEGA in KVALITETNEGA!!!!
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 29. Maj. 2006 15:28

videla in slišala v živo...na city-jevem koncertu( v backstage-u :D )
punca me je resnično prijetno presenetila...s pojavo in nastopom..v živo je veliko bolj simpatična...pa tudi postavo ima lepo..kar je na začetku ni imela...pa saj to niti ni tolk bitno...bila je čisto preprosto lepo oblečena...nič vzvišena..in resnično me je navdušila... :razz:
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 29. Maj. 2006 15:31

mene mal moti njen način petja...drugač pa vsaka čast, punca dela res kvalitetno glasbo, nekaj posebnega je! :top:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 29. Maj. 2006 15:43

alina napisal/-a:13.6. ob 20.30 ima neisha v križankah koncert s simfoničnim orkestrom RTV, karta stane pa 3600 sit, na njeni strani http://www.neisha.org pa lahko tut preveriš kje se da karte kupit


Jeeejjjj komi čakam ... :D :jump: Midve z Alinčkom greva na konceeerttt ... sva ble ž v Cankarjevem domu tok naudušene, da greva zdej še v Križanke ... jst že komi čakam res, ker je bejba fenomanalna ... poje tok hudo v živo, da samo gledaš res ... pa itak je polna energije in skos ene bedarije vn meče, tko da ... jst prou res že komi čakam ... :flower: :P
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov