Najlepši zvezdnik, zvezdnica:)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 25. Jul. 2005 16:09

steLLcy napisal/-a:no da še js povem "najlepše"...
klik

Ou, nanga sm pa pozabla, on je tut leep :) Zdej se ena reklama za Dormeo pr men do konca odvrti clo! :D

Slika
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 25. Jul. 2005 16:11

miikena napisal/-a:
steLLcy napisal/-a:no da še js povem "najlepše"...
klik

Ou, nanga sm pa pozabla, on je tut leep :) Zdej se ena reklama za Dormeo pr men do konca odvrti clo! :D

Slika

uf je on sexy ej...
k sm bla pa mlajša pa mal na tako muzko mahnena mi je biu pa on naj nja naj
Slika
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 25. Jul. 2005 16:52

miikena napisal/-a:
steLLcy napisal/-a:no da še js povem "najlepše"...
klik

Ou, nanga sm pa pozabla, on je tut leep :) Zdej se ena reklama za Dormeo pr men do konca odvrti clo! :D

Slika


JOOOOOOOOOJJJJ....kak sem lahko pozabla na njega. Uroš je božanski!!!!!! :love: :love:

La*Perla napisal/-a:kaj pa Rubi...se še spomnite tiste hude bejbike v mehiški nadaljevanki. Meni je bila top of the top!!!!! :razz: samo k ne najdem nobene dobre fotke tuki na netu od nje...


Slika Slika Slika Slika
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 25. Jul. 2005 17:04

http://www.heavymetalshop.com/kevinandmustaine.jpg

http://www.electroharmonix.co.jp/rocktr ... staine.jpg

http://members.tripod.com/madness_9/sit ... staine.jpg

TO JE PA MOJ SANJSKI MOŠKI ... Dave Mustaine ... wiiiiiiiiiii ... tok je luškan, pa dobr kitarist ... mal zatežen ... Mustaine pač ...
V živo je še bolj fletkan ... TAKIH TIPOV SE MANKA TLE PR NAS, NA ŽALOST!!!
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 25. Jul. 2005 17:45

Thrashy napisal/-a:TO JE PA MOJ SANJSKI MOŠKI...........Dave Mustaine.............wiiiiiiiiiii.......tok je luškan, pa dobr kitarist......mal zatežen..........Mustaine pač........
V živo je še bolj fletkan........TAKIH TIPOV SE MANKA TLE PR NAS, NA ŽALOST!!!


Meni je bil pa v mlajsih letih tale zlo vsec:
http://helios.et.put.poznan.pl/~malina/foto/peter_steele/big/peter_steele_241.jpg

http://bellsouthpwp.net/m/i/mikodemx/Harem_Final/Peter_Steele_1.jpg
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 25. Jul. 2005 18:06

joj, kolk je men ta ženska (Barbara Mori) :love: lepa & huda. Ufffff :razz:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 25. Jul. 2005 18:32

La*Perla napisal/-a:joj, kolk je men ta ženska (Barbara Mori) :love: lepa & huda. Ufffff :razz:


Men je tut luškana...Nasploh so men latino pipl oz. eksotiki prva liga :zustimm:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 25. Jul. 2005 18:52

Jah Barbara Mori...njej lahko pa rečes samo Ženska! Ne vem se mi zdi da izžareva neko karizmo, čeprov mi boki prin jej niso tolk ušeč! :wink:
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 25. Jul. 2005 21:09

meni ima pa Barbara Mori naravnost najboljšo postavo! Brez napake, obline na pravih mestih - kot peščena ura!
Mnjam :)
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 25. Jul. 2005 21:44

bejbika napisal/-a:joj lubice vse lepo in prou ...
glede bab nč ne rečem, ampak za tipe mamo svojo temo ...
tole vam bom predelala v najlepše zvezdnice, ker če vidm še enga Jude Lawa, bom šla ona že ve kera je :P lastoročno po riti ... (in majkl, ne, ne boš smel gledat :razz: )
pa dejte pomanjševat slike http://www.imageshack.us/

Okj, 2 questions?
1.A Majkl še kej pride pogledat, zdej k so ga neki dol vrgl?

2. Hm, če maš slikco na netu.. a se jo da pol tut direkt z neta na imageshack dat, pa dat zmanjšano verzijo gor? Kako? ... Al morš fotko prvo shrant, pa jo pol lah šele daš v imageshack?


No že mam odgovor (na 2.vprašanje): če mam na netu dam sam link (k za zmanjšat je preveč dela s tem shranjevanjem pa dajanjem v imageshack pa limanjem na novo doblenga linka - vsaj zame).. če pa s kompa pa pač prlimam pomanjšano verzijo. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 26. Jul. 2005 0:04

Dorotea napisal/-a:joj men pa je ravno to grdo...ok, da ma ženska bok, da se ve da je ženska...ampak preveč izrazito pa je že too much. lepo je da je v pasu ozka, ampak ma pa vlke boke in men to ni všeč. Preveč ma izrazito. Je res lepa, ampak malo preveč se nosi in takih ne maram. Nobeni se ni treba nosit, da bi potrdila svojo lepoto. To izžarevaš že sam. :P


ja tud nimam lih ozkih bokov (kosti mislm) in mi niti ni jasno zakaj naj bi blo to grdo.
itak je najpomembnejša energija, če gledamo na zunanjost je pa pomembno kako se nekdo počuti v svojem telesu in ne če je lih pravilno al ne. :)
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 26. Jul. 2005 0:26

tjaska napisal/-a:
Dorotea napisal/-a:joj men pa je ravno to grdo...ok, da ma ženska bok, da se ve da je ženska...ampak preveč izrazito pa je že too much. lepo je da je v pasu ozka, ampak ma pa vlke boke in men to ni všeč. Preveč ma izrazito. Je res lepa, ampak malo preveč se nosi in takih ne maram. Nobeni se ni treba nosit, da bi potrdila svojo lepoto. To izžarevaš že sam. :P


ja tud nimam lih ozkih bokov (kosti mislm) in mi niti ni jasno zakaj naj bi blo to grdo.
itak je najpomembnejša energija, če gledamo na zunanjost je pa pomembno kako se nekdo počuti v svojem telesu in ne če je lih pravilno al ne. :)


točno tako. sicer pa si ni sama kriva če ima bolj izrazite boke. drugače je pa ful lepa ženska...
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 26. Jul. 2005 6:27

trenutno mi je gut angelina julie, pa jenifer aniston
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 26. Jul. 2005 6:45

Orlaaaando Blooooooooom :love:

(Sem končno šla gledat Nebeško kraljestvo včeri ...)
Slika
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 26. Jul. 2005 7:43

miikena napisal/-a:1.A Majkl še kej pride pogledat, zdej k so ga neki dol vrgl?
to je bla bol fora ...

2. Hm, če maš slikco na netu.. a se jo da pol tut direkt z neta na imageshack dat, pa dat zmanjšano verzijo gor? Kako? ... Al morš fotko prvo shrant, pa jo pol lah šele daš v imageshack?

če jo maš na netu, daš pač link ... [url]neki[/url] ... ker ene slike, ki zasedejo pou strani so res mal nadležne ... jst jo shranm na PC pol jo dam na imageshack pa pol jo sam radiram ... nč težiga ...

No že mam odgovor (na 2.vprašanje): če mam na netu dam sam link (k za zmanjšat je preveč dela s tem shranjevanjem pa dajanjem v imageshack pa limanjem na novo doblenga linka - vsaj zame).. če pa s kompa pa pač prlimam pomanjšano verzijo. :)
no vidš :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov