Miss Hawaian tropic

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 23. Dec. 2008 14:42

^^ ja, to pa res, ja ... ampak kaj čmo :)
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 23. Dec. 2008 15:02

Js poznam to Dašo in morm rečt da sm bla kr presenečenak sm jo vidla na tem tekmovanju. Je zlo prijazna punca, sam za miss hawaian tropic si jo pa nikol neb predstavljala...mogoc ce bi sla za kašno miss universe.... pa tut tko namazana je cist drugacna kot u real life...čist drugačna...
Live your life like you want
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 24. Dec. 2008 10:08

To je zdaj odgovor Hrvatiča na Nerminine obtožbe..
http://www.zurnal24.si/miss-hawaiian-tr ... /vip/85340
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Valeria
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 3. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Valeria » 24. Dec. 2008 10:40

Cirkus vse skupaj.

Pa kaj je katera res tako naivna, da misli, da missica kar tako dobi avto, brez nekih dodatnih "obveznosti", kot je recimo kopanje s kakšnim "organizatorjem", mogoče še kaj drugega..
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 24. Dec. 2008 11:22

a ne dobijo samo za pol leta avto. Meni se to ne zdi nevemkakšna nagrada.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 24. Dec. 2008 12:19

SSarchy napisal/-a:To je zdaj odgovor Hrvatiča na Nerminine obtožbe..
http://www.zurnal24.si/miss-hawaiian-tr ... /vip/85340



Ojej. Boga Nermina. Že tko je rekla da je dost v minusi, zdej pa še tole. Ker če bodo šli na sodišče bo definitvno zmagal Hrvatič ker ma denar in vpliv. Ah krneki.

Ok dobr ne rečem da 100% verjamme Nermini,sam se pa bolj nagibam k temu.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 24. Dec. 2008 16:07

Jah jst vem da Hrvatiču ne verjamem. Veliko lažje je verjeti temu, da punci suflirajo kaj naj obleče, kaj naj govori, kako naj se obnaša, kam naj gre in kam ne, ...Dobesedno kot marionetka - ne hvala.
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 24. Dec. 2008 23:16

ŽuŽa napisal/-a:
*ka!a* napisal/-a:tale Daša je moja pararelka in morem rečt, da je zlo zlo uredu punca :)



Sej tud zgleda taka prjazna pa uredu; sam ne vem deluje mi kr mal preveč nedolžna za tako tekmovanje.K pnavad so zmer zmagole tuki kakšne joškaste afne, ki so se pol slekle za playboy..ta Daša mi pa sploh ne deluje afna-še dobr :) .

tut jaz jo poznam..je ful uredu pa skoz pozitivna osebica..vesela sm zanjo :D
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 30. Dec. 2008 11:11

MEni je pa ta daša tko grozna na pogled
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 30. Dec. 2008 11:17

Ah...kdo za vraga je Nermina in kdo Daša?
To so pač ene frače, ki so se odločile, da bi pa šle poizkusiti srečo na miss hawaian ne vem kaj...in osvojile titulo in s tem dokazale okolici, da pa so one "uradno" lepe in poželjenja vredne.
Obesiti titulo s katero so se okronale na steno v dnevno sobo, da bo vsakdo vedel, da v tem stanovanju ali hiši živi in biva miss hawaian. :roll:

Moj pogled na tele miss ne vem česa so dosti svojevrstni in izbor miss sveta je prej neki smešen neuspeli poizkus iz tega narediti neko atrakcijo in ljudem zanimivo kakor kaj drugega.
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 03. Jan. 2009 16:06

ryu10kyu napisal/-a:Obesiti titulo s katero so se okronale na steno v dnevno sobo, da bo vsakdo vedel, da v tem stanovanju ali hiši živi in biva miss hawaian. :roll:

Jah saj kaj pa je point teh miss nevemčesa maškarad; dokazovanje ženske da je 'dovolj ženska'. Ženske tekmujejo z drugimi ženskami glede 'biti' - torej biti dovolj ženska, v smislu zadovoljiti partnerjeve želje. Podobno kot se moški dokazujejo z Guinnessovimi rekordi, ženska obesi lento v znak lastne potrditve. Meni se zdi bolno.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 03. Jan. 2009 18:28

g00fy_qa napisal/-a:
ryu10kyu napisal/-a:Obesiti titulo s katero so se okronale na steno v dnevno sobo, da bo vsakdo vedel, da v tem stanovanju ali hiši živi in biva miss hawaian. :roll:

Jah saj kaj pa je point teh miss nevemčesa maškarad; dokazovanje ženske da je 'dovolj ženska'. Ženske tekmujejo z drugimi ženskami glede 'biti' - torej biti dovolj ženska, v smislu zadovoljiti partnerjeve želje. Podobno kot se moški dokazujejo z Guinnessovimi rekordi, ženska obesi lento v znak lastne potrditve. Meni se zdi bolno.


Mah guinnesovi rekordi so celo neki uspeh...ali moraš imeti neko telesno hibo, ki je noben drug nima ali pa doseči nekaj kar še nihče ni recimo.
Mogoče je pač za nekoga uspeh, da naredi 50.000km s prevali nazaj recimo...saj je edini, ki mu je to uspelo.
Ampak tudi tili prevali niso tako absurdni kakor hoditi po pisti in se umetno smejati in upati, da boš očaral komisijo...komisija je seveda strokovno izobražena in so res kapo dol...to so ponavadi predstavnik generalnega sponzorja kakšne avto hiše, bivša missica in kakšen kvazi estradnik tipa Artur Štern ali pa Erazem Pintar..in oni so imenovani kot strokovna žirija :roll:
Kako je sploh lahko človek ponosen nase, da ga tili trije izberejo za naj od naj za to in to leto. In potem ponosno hodi naokoli in misli da je pa zdaj to višek dosežkov in da se ji bodo odprla vrata v svet glamurja in estrade.
Vse skupaj mi smrdi skoraj tako hudo kakor top zvezde resničnostnih šovov, kjer se jim ljudje smejijo preko televizijskih ekranov in jim imajo za maskote ali pa celo postanejo njihovi oboževalci.
Oprostite ampak imeti 10.000 oboževalcev, kateri verjamejo, da je televizija resničnost in ne fikcija je zame osebno prej žalitev kakor kompliment.
No pa saj je cela estradna scena neka zablojena scena, ki se jo skuša prodati še bolj zblojenim ljudem(najbolj žalostno pri vsem skupaj je pa to, da jim uspeva..in da so naokoli ljudje, ki kupijo to kar jim oni prodajajo...to kupiti je simbolično rečeno)...in dokler bodo ljudje na tej stopnji zavesti ali razmišljanja in delovanja se bodo pojavljali taki resničnostni šovi in bo Murko zvezda in bodo missice neki simbol lepote v današnjem svetu...in bodo blazno ponosne na svoje dosežke. :roll:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 08. Jan. 2009 22:46

men je dejansko skoda za Nermino..Dasa mi pa sploh ne potegne
Uporabniški avatar
mulatto_f
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mulatto_f » 10. Jan. 2009 21:42

jao, da se jim lubi tok se preganjatp o mediji pa se brukit, poklicali bi se pa se zmenli pa fertik
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 10. Jan. 2009 22:20

...
Zadnjič spremenil Poison Girl, dne 22. Mar. 2010 23:13, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov