Mirko Strojan

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
br0ken heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 16. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a br0ken heart » 18. Apr. 2007 7:32

No pol pa Jelka :rofl:
Pa kakorkoli, ne morejo ONI nas komandirat! HALO!? Valda pa noben nic ne upa rect proti njim (nasa posrana vlada) ker je pol takoj 10 Strojanov zadaj pa ze mecejo steklenice v glavo.
Mislim, za popizdit je to!
Hello, 911. I''m on fire!
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 18. Apr. 2007 14:38

Mene pa kombinacija Strojan - Čeferin zelo spominja na mjuzikl Chicago, tko pač mal medijskega pompa, bad guy, "medijeokoliprstaovijajoč" odvetnik in vse kar paće zraven.

Kje so zdaj naši vrli filmarji, da posnamejo kakšen dober film na to tematiko? Mogoče še čakajo, da se celotna situacija malo pomri. :)
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 18. Apr. 2007 15:47

Lahko bi Mirko feat. Fredi kej skupaj naredila. Fredi itak za vsako priložnost najde besedilo in melodijo ... se mi zdi, da bi bil velik hit :)
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 18. Apr. 2007 23:25

Ancica napisal/-a:Lahko bi Mirko feat. Fredi kej skupaj naredila. Fredi itak za vsako priložnost najde besedilo in melodijo ... se mi zdi, da bi bil velik hit :)


Točno nekaj takšnega sem imela v mislih :lol:
Uporabniški avatar
*meti*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *meti* » 19. Apr. 2007 7:52

Tigi napisal/-a:Sramota je da ena romarska družina postavlja pogoje...čeprav nimajo nič so tako lepo rečeno presrani :evil:


ne ločimo med romarsko in romsko družino?

romarji-->ljudje, ki grejo na "božjo pot" (obisk svetega kraja)
Romi-->ljudstvo, ki najverjetneje izvira iz JZ Azije, srednje rasti, črnolasi, rumeno-rjave polti
:wink:

Glede Strojanovih mislm, da so lepo dokazal kok gnila je naša država in kako se tuki dela, mislim, da priden in ponižen Slovenec nima šans v primerjavi s Strojanovimi, ki samo zarenčijo in že cela vlada ko palčki skačejo okol njih. Svaka jim čast, res.

P.s.:Gre kdo stavit, da še oni med sabo ne vejo točno komu pripada kater otrok?
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 19. Apr. 2007 8:16

jullia napisal/-a:jelinčič ni v vladi


hvala bogu :D
...tak primitiven človk je za 50 let nazaj v Nemčijo
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 19. Apr. 2007 8:18

namest da bi bli hvaležni, da jim dajo streho nad glavo, si pa **** še zmišljujejo kje bi bli, pa katera okolica jim je všečna in katera ne :x :x
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 19. Apr. 2007 8:42

Tammy_De napisal/-a:
jullia napisal/-a:jelinčič ni v vladi


hvala bogu :D
...tak primitiven človk je za 50 let nazaj v Nemčijo


hvala bogu za vsaj enga tazga primitivca...če naše vlade nebi neki nazaj držal, bi strojanom podaril še cekinov grad vključno s parkom tivolijem :roll:
jelinčič je seveda mal preoster in reče velik butastih, ampak kje pa tolk zadane da kr res ni...če bi bil on na kašnem višjem položaju, zihr nebi blo tega kar je zdej s strojani....
jst sam čakam da pokažejo bajto...zihr je ornk boljša kot una njihova prej...zakaj pa nam ne dajo kakšne zastonj bajte?
Skratka zvezda Mirko se je dobro znašel....Mi gre pa tok na živce, ker ko govori, pove čist nč pametnega...
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 19. Apr. 2007 19:53

bucka81 napisal/-a:here we go again spet Strojani na TV :evil:


O, ja... tudi jaz sem zavila z očmi, takoj ko sem ugotovila o čem bo spet tekla debata. :roll: Bedni so že s tem.
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 19. Apr. 2007 20:07

bucka81 napisal/-a:ste že kdaj videli cigana (pardon, roma) da bi delal izpit za avto? Jaz ne, vozijo se vsi, in to ne v katerih koli avtih, vozijo se v BMW-jih, mercedesih inp. :roll:


Pa niso ti oni sirotinje :lol:
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 19. Apr. 2007 22:19

država je s tem, k jim tko hudo fejst pomaga, brcnla v temo. za njih majo dnar, za enga reveža, k celo življenje dela in gara zato, da lh svoji družini z dvema otrokoma kupi osnovne potrebščine za življenje, pa ne bo pomagala, da bi lepše živel. al pa enmu klošarju tud ne bodo pomagal, da bodo šli nekam vsaj za eno noč na toplo spat in se bodo lahko stuširal in umil.
ma dej, strojanove bi jst pred zid postavla in postrelila. sevede otrok ne, tegale mirkota al kaj je že, pa res. jao, a si loh folk tko zmišluje no. dobl so to nadomestno lokacijo za živet, pa uno pa tretjo in četrto, nikjer jim ni všeč, notr so pa boljše postle, kot jih majo v kliničnem za paciente. mislm, halo????
vse, kar hočem povedat, je to, da si romi lahko dovolijo vse, slovenci nič. fer? ne! bo država kej nardila za to? ne!
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 19. Apr. 2007 22:29

jagodka85 napisal/-a:jao, a si loh folk tko zmišluje no. dobl so to nadomestno lokacijo za živet, pa uno pa tretjo in četrto, nikjer jim ni všeč, notr so pa boljše postle, kot jih majo v kliničnem za paciente. mislm, halo????
vse, kar hočem povedat, je to, da si romi lahko dovolijo vse, slovenci nič. fer? ne! bo država kej nardila za to? ne!


Se čist strinjam. Kr neki si zmišlujejo in ene pogoje postavljajo, js bi jih nagnala nekam ne pa da bi se še pogajala z njimi - mislim, sramota! :stupid:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 20. Apr. 2007 8:47

No tut jst se bom povabla na Trenja pa predstavila svoj bodoči stanovanjski problem...sicer nimam 20 komadov otrok pa nism bosa...ali ipak...me zanima, če bo Podobnik tut men kej zrihtov... :roll:

Aja sej res...za nas ostale je čist naravno, da se zapufamo za 30 let, da lahko kupimo en majhen pajzelj od stanovanja.. :roll:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
monicque
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: tam kjer je moj srčk

Neprebrana objavaNapisal/-a monicque » 20. Apr. 2007 9:49

moje skomno mnenje...če ne bom dubla poštenga šihta bom šla pa med cigane...pa bom otroke štemplala pa bom dobila tolk doklad da mi ne bo treba nč delat... pa še država me bo ščitla bolj kot kočevskega medveda... :D

ja pa mirko... taka lepota...jest mislm da bi ful pasu v spot nine osenar (če ga poslušaš z vklopljenimi zvočniki) :lol:
Life is one big drama in which you play main character.
How you play it is up to YOU
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 20. Apr. 2007 10:43

Nova zgoščenka? :D

Slika

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov