Michael Jackson umrl

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 26. Jun. 2009 11:34

Mislim, da si tole zasluži svojo posebno temo, in ne samo omembo v temi "Smrti znanih".

Torej včeraj zvečer je v Medical Center of UCLA umrl kralj popa zaradi domnevnega zastoja srca. Nekateri špekulirajo, da je Michael že dlje časa boleval za rakom in da naj bi bil to pravi vzrok smrti. Ampak tega verjetno ne bomo nikoli izvedeli :?

Oboževalci se množično zbirajo pred njegovim domom v Las Angelesu, kjer puščajo rože in pisma s posvetili.

Slika

Zaenkrat še ni znano kdaj točno bo potekal pogreb, kajti trenutno želijo opraviti obdukcijo, s katero nameravajo ugotoviti pravi vzrok njegove smrti.

Več o tem si lahko preberete tukaj.
Smile1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 4. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Smile1 » 26. Jun. 2009 12:25

Slava mu. Tribute posvečen njemu pove vse, ni kaj dodati
http://www.genspot.com/video-193020/mic ... n-tribute- beat-it.aspx
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 26. Jun. 2009 13:00

zakaj pa svojo temo?
da natrosimo 50 RIPov in to je to. kaj pa nej debatiramo kej posebej o njegovi smrti?

špekulacije glede tega al je umrl zaradi prevelikekoličine vsega vbrizganega materiala, zastoja srca, protibolečinskih tablet in še česa?

no. definitvno največja legenda v svetu popa. škoda, da mu ni uspelo odpet svoje poslovilne turneje.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 26. Jun. 2009 17:42

človek more očitno umret da se ga začnejo vsi spominjat :roll:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Jun. 2009 18:03

Mislim da je Michael eden izmed redkih, ki ni rabil umret, da bi ratal slaven. Bo pa definitivno prodaja cd-jev poskočila.

Sicer pa res ne vidim smisla v tej temi (a ni nobene o Michaelu?), pa čeprav je res prezgodaj umrl.
Legenda popa je pa tak al tak- kar nekaj njegovih komadov je zakon.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 26. Jun. 2009 18:32

^^ to že, glede na to da ni človeka k nbi slišu za njega

sam to pretirano žalovanje mi je kr neki, k zadnjih neki let ga noben ni več omenju, prikazali so ga samo še v najslabši luči (pedofilija, razpadel obraz, dolgovi).. in zdej k ga ni več, je pa tkoj najboljši in najbolj oh in sploh vseh časov :roll:

pa da me ne bo kdo razumeu narobe: meni je biu ušeč :wink:
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 26. Jun. 2009 19:23

saj imamo za vsakega pevca svojo temo, ne vem zakaj jo nebi imeli še zanj. saj nas nič ne stane :D
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 26. Jun. 2009 20:04

[vanessa] napisal/-a:k zadnjih neki let ga noben ni več omenju, prikazali so ga samo še v najslabši luči (pedofilija, razpadel obraz, dolgovi).. in zdej k ga ni več, je pa tkoj najboljši in najbolj oh in sploh vseh časov :roll:


točno tako :!: ... pretežna večina folka je res skrajno hipokritska... zadna leta se skor noben ni več zanimal zanj, še manj da bi mu kdo pisal hvalnice in speve... zdej k ga pa ni več pa usi jadajo kok da je biu legenda in kaj use je u muzki naredu... sploh ni besed za opisat kolk preziram take hijene nagraužne od ljudi...

jst sm dejansko odraščala ob njegovi muzki (za kar sm res neskončno hvaležna... da mi ni bilo treba poslušat tega skrajno anoying računalniškega nabijanja k nima blage veze z muzko)... sicer nikol nisem bla kšna njegova pretirana fenica, mi je bil pa čist simpatičen (posebej v zgodnješem obdobju), pa njegovi komadi tud... kaj se je kasneje dogajalo z njim je pa bolj kot ne žalostno... kot je nekoč pravila njegova družina mu je oče, ko je bil Jacko še mulo govoril, kako je grd in kako iz njega nič ne bo (fotr je bil namreč blazno ambiciozen)... in če to drži (pa verjamem da ja) ni čudno da je potem postal obseden s svojim izgledom... in sorazmerno s tem kako slaven in bogat je bil, toliko je bil tud osamljen... men se je že od nekdaj zdel tak nesrečen človek, ki ga noben ne razume in se zato zapira v nek svoj svet, ki je sčasoma postajal vedno bolj odrezan od realnosti...

škoda ga je res... itak da je bil legenda svojega časa... in tud umrl je kot legenda...
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 26. Jun. 2009 20:06

...
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Jun. 2009 20:21

Itak je pri vsakem tako, da prej kritizirajo, po smrti pa le hvalijo.

Ampak kaj ne dela vsak isto že ob smrti kakega bližnjega in se po smrti zapomni le dobre stvari.

Js nikol nisem bila njegova oboževalka, všeč mi je kar nekaj komadov in to da je legenda (vsaj glede glasbe) bi rekla pred 5 leti in sedaj. Pa četudi ga nebi poslušala, so njegovi uspehi v glasbi skoraj neponovljivi, tako da bi bila istega mnenja.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 26. Jun. 2009 21:59

Mene je tud novica šokirala, tko znenada se je vse zgodil ... Nikol nisem bla njegova oboževalka, sem pa že kot majhna punčka vedela, kdo je Michael Jackson in sem plesala na njegove pesmi :) Dejstvo je, da je legenda, bil je izjemen in je veliko naredil za pop glasbo, ne glede na vse škandale. Škoda, da je končal tako kot je.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 26. Jun. 2009 22:14

veliki artist, čuden človek...sicer je pa še dosti dočakal glede na to, kar je naredil iz svojega telesa...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 26. Jun. 2009 22:36

ravno to, kar delajo bele punce vsak dan eno uro v solariju :D no, samo da je bilo obratno malo težje in dražje..
Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 27. Jun. 2009 8:27

[vanessa] napisal/-a:^^ to že, glede na to da ni človeka k nbi slišu za njega

sam to pretirano žalovanje mi je kr neki, k zadnjih neki let ga noben ni več omenju, prikazali so ga samo še v najslabši luči (pedofilija, razpadel obraz, dolgovi).. in zdej k ga ni več, je pa tkoj najboljši in najbolj oh in sploh vseh časov :roll:

pa da me ne bo kdo razumeu narobe: meni je biu ušeč :wink:



podpis pod tole...
Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 27. Jun. 2009 8:51

Kar je povedala micamica, se ne bi mogla bolj strinjat. Jaz sem plesala v plesni šoli na njegove komade, ko sem bla mejhna sem bila ful velik fan, gledala thriller,kupovala nalepke ipd.. REs je bil car! Mislim, da je imel zelo veliko oboževalcev, še več pa je bilo tistih, k so ga zlo radi pljuval in se mu posmehoval.. Za njegovo ˝klavrno˝ življenje, pa so bli po m ojem mnenju predvsem krivi mediji... Sej je očitno, da če že tok radi vsazga vsaj malo znanega spljuvajo in si izmišljujejo zgodbice o njem, potem pri Michaelu res niso mogl met problemov, ker je bil pač tak posebnež in je živel v svojem Neverlandu.. Večen otrok, Peter Pan, bolestno osamljen... Sama nisem nikoli prav verjela v to, kar so ga obtoževal, je pa res sčasoma postajal čedalje bolj čuden in ni čudno, da je izgubil veliko privržencev..

Mislim pa tudi, kot sem že prej omenila, da smo skorajda vsi (razen te res mlade generacije, ki ga tako ne ˝čuti˝ kt smo ga mi) odrasli ob njegovi glasbi in smo več ali manj zato žalostni, ker ga več ni, ker je bil res eden in edini.. Ne verjamem, da obstaja kak človek, ki bi lahko rekel, da Michael ni bil ˝car˝ na glasbeni sceni... Vedno smo ga vsi občudoval zaradi glasbe in pa tudi zaradi spominov, ki smo jih imeli ob njej...Zato nas je večina šokirana, ker je umrl, ker je res bil nekdo, ki nas je spremljal skoraj celo življenje..

Kot je napisala ena njegova oboževalka:

˝Michael, you´ll be singing to a much bigger audience now... RIP˝

....

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov