Michael Jackson umrl

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Sep. 2009 1:27

A veste kaj je še bolj primitivno?Da mora človek umreti, da dobi slavo v tako velikem merilu. Kar naenkrat se povsod pojavljajo oboževalke, ki to prej niso bile. Meni je imel nekaj komadov dobrih, Thrillerja še zdaj rada poslušam, ne bom pa zdaj neka wnb oboževalka.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 20. Sep. 2009 8:44

no ja, sam js mislm da je ravno on imel ze prej tolk ogromn obozevalcev, da res ne mormo govort da je mogu za slavo umret.

ta teorija da je se ziv bi bla pa res super, ampak se mi zdi mal cudna glede na to da je un dohtar njegov obtozen uboja...bomo vidl kaj bo prislo iz tega vn :wink:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
*gigita*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 6. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *gigita* » 29. Okt. 2009 8:05

Ste šli včeraj gledat njegovo premiero njegovega dokumentarca This is it? Kakšen se vam je zdel?
Meni je bil ful dober čeprav sem pričakovala da bo več njegovega življenja prikazanega v njem. Sem bila pa čist navdušena nad plesalci in sploh mi je bil zanimiv njegov odnos do dela. In kako je slišal vsak ton. :eek: Tudi naši plesalci k so nastopali na premieri so ful dobro odplesal. Res z energijo. Pa povsod so bili sami novinarji in fotografi. Dvorana je bila pa čist polna. Tako da sem presenečena nad vsem. :D
It's all about dancing...
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 29. Okt. 2009 9:21

Jaz grem tudi :) Sama :) Ob taki uri, da upam da ne bo preveč pouna dvorana :P
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 29. Dec. 2009 19:45

Mi je zelo žalostno, da ko človek živi obstaja toliko sovražnikov, ki samo iščejo načine kako bi te uničili, našli kakšno perverzno zgodbico...(In vsak bo seveda zagrabil za prvi trač ter verjel vsem napisanim)
Ko pa umreš, si zvezda! Začnejo predvajati posnetke po vseh televizijah po celem svetu in na enkrat vsi obožujejo MJ. :?
In kar je višek vsega da vidiš po internetu oboževalke stare 14-15 let, ki pred 25.6. niso vedele kdo je MJ. Ampak ker je bilo tisti čas to zelo IN, so morale začeti s tem kako ga je škoda, kakšno sožalje izrekajo.. :roll:

Men je grozno, da šele po smrti nekateri vidijo, kaj naredi kakšen človek za svet.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 31. Dec. 2009 14:56

Sicer je to zgodovina. Ampak na nekoga, ki je na pol umeten pomoje zdravila sploh ne učinjujejo enako kot na popolnoma naravnega, zdravega človeka.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 31. Dec. 2009 15:32

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 31. Dec. 2009 16:01

kalanhoja napisal/-a:Sicer je to zgodovina. Ampak na nekoga, ki je na pol umeten pomoje zdravila sploh ne učinjujejo enako kot na popolnoma naravnega, zdravega človeka.


Letošnji junij,zame ni čas,ki bi ga že lahko označili kot zgodovinski čas.

Mislim,da je znanih žensk precej več,za katere bi lahko rekli,da so napol umetne,kot za M.J.,ki imel operiran "samo" obraz.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 01. Jan. 2010 17:42

Sploh pa to kolk je bil umeten nima veze z ničemer. Mislim da ima vsak človek pravico spreminjati svoje telo kakor si želi. Ampak problem je da se v takšne stvari, ki se ne tičejo nobenega, vtikuje toliko ljudi in si samo na podlagi tega ustvarjajo neko mnenje.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 03. Jan. 2010 22:00

mogoce fousarija?

ceprou mislm, da je živel daleč od popolnega življenja zvezdnika..vsaj tako sm prebrala v njegovi knjigi, ampak je bil pa še vseeno na eni strani 'na stopnji šestletnika' (kar vedo povedat vsi kvazi oboževalci), na drugi strani pa ena hudo dobra, dobrodelna, srčna, prijazna in perfekcionistična oseba (kar se jasno zamolči).
Zivljenje je piskotek!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov