Michael Jackson umrl

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 08. Jul. 2009 14:10

lol.
ve sploh ne preberete postov, pol se pa kr pi***** na kr nekoga.
kaj je zdej tle maya kriva.

chill smetka :)

edit: so me ze prehiteli.
Uporabniški avatar
*Principessa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 13. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Principessa* » 08. Jul. 2009 14:12

Adijo pamet kere mate ene! :lach:
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 08. Jul. 2009 14:14

^ma ja pač počasi se bo treba naučit pravilno brat :lol:
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 08. Jul. 2009 14:28

Maya19 napisal/-a:
Smetka_ napisal/-a:ave Bumenrang!

Ti, Maya19, pa bodi raje tiho in ne hodi v teme, ki te ne zanimajo.
Mene prav malo briga zakaj ljudje, ki michaelove glasbe prej niso preveč poznali zdaj žalujejo za njim, dejstvo je da žalujejo in da jim ni vseeno.
In zame je to dost.
ti pa pejt kej druzga brat.


Čakaj kaj mam jaz zdaj s tem?! Ravno mene zanima ta tema, tako da ne vem zakaj zdaj tak napad :nixweiss: ?


Smetka_ je bla malo površna ;) Ciljala je na Dadyko15, k jo je Maya19 tud citirala in malo površnosti... pa nick zafrkneš, tako da nevem kaj se more zdej cela uzbuna naredit, ker je dost očitno da je samo nick zafrknila! btw.. *principessa* kaj je pa tebi tako smešnega v tej temi?

O tisti smrkli pa nebi izgubljala besed.. mi grejo na *samocenzura* preveč pametne in domišljave smrkle, ki mislijo da so vso pamet tega sveta požrle.. mrš *samocenzura* :willnicht:
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 08. Jul. 2009 14:47

men je res najbl in neskončno žal, da se bo šele zdaj, ko je prepozno in je moral Jacko umret izkazalo, kako enkraten človek je u resnici bil... in da je največji krivec za kalvarijo, ki se mu je v življenju dogajala, spet (tako kot pri Diani) gnojad od tračarskih medijev, pa še ene par pogoltnih hijen, ki so ga ožemale...
zakaj niso že prej povedal, kar je Bumerang tukej lepo napisala, kakšno bolezen je imel oz. zakaj je hodil ves zakrit okol... prasci novinarski so se pa norca delal in ga delal za čudaka samo da so lahko služl na njegov račun... želodec se mi obrača res
učerajšnji memorial u njegovo slovo je bil samo še dokaz več, da je biu u resnici ena sama dobričina in velika osebnost... in ne morem da se ne bi nehala spraševat zakaj je moral umret, da bodo ljudje to končno lahk dojel :(
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 08. Jul. 2009 19:45

Sessa napisal/-a:se da kje videti celotno ponovitev?


Tukaj si lahko ogledaš celotno ponovitev.

http://poptv.si/multimedia/zalna-slovesnost-za-michaelom-jacksonom.html
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 08. Jul. 2009 20:04

o super hvala
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 08. Jul. 2009 21:19

Se je še komu zdel govor od hčere Paris nekako fake? "Odkar sem se rodila, je bil moj očka najboljši očka.." meni deluje, kot da so ji to naročili, da pove. Sploh pa, teli njegovi bratje in sestre..še posebaj pa OČE (ki ga je btw maltretiral celo otroštvo: tepel, govoril, da je grd, nesposoben..), zdaj tu stojijo in jokajo za njim.. vse zelo fake! Ne razumem, zakaj je oče dobil dovoljenje, da je zraven? Vse skupaj mi je zgledalo kot nek medijski dogodek, da zaslužijo na Michaelov račun. Osebi, ki sta mu DEJANSKO stali ob strani.. LIZ TAYLOR in DIANA ROSS nista prišli v Staple center, ker nista želeli biti del te šarade, kar za moje pojme VSE pove.
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 08. Jul. 2009 22:31

Ne vem, meni se pa ta hčerin govor ni zdel fake. Kaj pa vem...ni mi zgledalo, da bi jo kdo prisilil govorit, ampak da se je sama tako odločila. Meni se je ta govor zdel najbolj pristen od vseh kaj so govorili. V medijih pa ful kritizirajo, kako naj bi Paris prisilili, da je govorila in da naj bi ji od zadaj vsi govorili, naj govori. Koliko sem jaz slišala in videla, ji je Janet samo parkrat rekla, naj govori bolj na glas. Ker je mala pač bolj tiho začela. In sem gledala na nemški televiziji kako so eni ogorčeni, da so malo prisilili v to in ji še na odru govorili naj govori. Tako sem jaz to dojela.Zdaj pa kaj je res in kaj ne pa vedo samo oni.
Glede tega očeta pa itak nimam besed :? . Če bi bila na njegovem mestu, se bi pogreznila nekam v zemljo, ne pa da bi se še tam tako na veliko izpostavljala. Pri bratih sem pa jaz osebno imela občutek, da so njihova čustva pristna in da jim je nekako res hudo. Najbolj na dnu pa se mi je zdela itak njegova mama. Pač koliko jo je pokazalo. Pa še Paris jo je non stop objemala tam.
Če je to bilo zaradi zaslužka pa je spet težko reči...Ne vem in me sploh ne zanima, če po pravici povem. Vem samo, da so memorial odlično organizirali in s(m)o oboževalci potrebovali nekaj takega. Ker si je to zaslužil in upam, da so se ljudje, ki so ga celo življenje kritizirali, malo zamislili ob besedah določenih govornikov.
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 09. Jul. 2009 16:00

maya19, iskreno se opravičujem res, ni letelo nate...
letelo je na Dadyka15, sori narobe sem prebrala ko sem citirala.

Jaz verjamem da je bil MJ čudovit oče, kot je paris rekla. Proof.

MJ's home video with his children:

http://www.youtube.com/watch?v=AvcGFiqxnOY
http://www.youtube.com/watch?v=YRXCG_CBY9M

tega je še ful po youtube...
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 09. Jul. 2009 19:20

Kako ljubka otroka. :(
Čeprav se mi zdi skorajda nemogoče,da bi bil njun biološki oče.
Ampak vseeno je videti,da je bil skrben in dober in,da je malčka maximalno razvajal.
Zadnjič spremenil PeggySue*, dne 09. Jul. 2009 19:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 09. Jul. 2009 19:23

mal jebedno da jo med tem k govori vsi hocjo bozat pa janet dela zraven ene cudne face...men se zdi da igrajo zraven nje...
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 09. Jul. 2009 23:29

Mislim, da nimamo pravice nekoga soditi, že iz spoštovanja do michaela.

Spodaj je link do strani, ki je posvečena michaelu in je namen, da fani pošiljajo svoje posnetke moon walka in sicer tako dolgo, da se bo kilometrov nabralo do lune :cool:
http://www.eternalmoonwalk.com/

pa ljudje po svetu plešejo njemu v čast
http://www.youtube.com/watch?v=je1KOcBYGjM

http://www.youtube.com/watch?v=tBmN0VgQ ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=YS4l3yVmzao
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 10. Jul. 2009 6:21

Shelve napisal/-a:Se je še komu zdel govor od hčere Paris nekako fake? "Odkar sem se rodila, je bil moj očka najboljši očka.." meni deluje, kot da so ji to naročili, da pove.



:? Ja to bo to. Verjetno si je pač sama pripravla govor in ga ni zmogla gladko povedat.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 10. Jul. 2009 8:51

meni je on vedno bil legenda. ker pomoje vsaj 95% svetovne populacije ve kdo je MJ. nobena oseba verjetno ni (bila) tak slavna kot on. kar se tiče njegovega otroštva in domnevne pedofilije sploh nima smisla razglabljat pa se o tem kregat al karkoli pač, ker se morte zavedat, da to kar se izve preko medijev nikoli ni in nikoli ne bo resnica. vmes je cenzura in napihovanje zaradi odmevnosti. vse kar nam fila TV je pranje možganov in na živce mi gre folk ko nekaj vidi/sliši po tv in vzame to zdravo za gotovo. to ni znanje in to ni razgledanost. to so čenče, ki se jih lahko govori pri frizerju, kar se pa dogaja v ozadju takih in drugačnih zgodb pa bo nam smrtnikom verjetno vedno skrito. zaradi MJ se noben ni tepel, ubijal ali bil kako drugače oškodovan in zaradi tega mu je treba pripisat večinoma pozitivne lastnosti, ki pa se ne tičejo njegove osebnosti ampak njegove medijske pojave. polek tega pa tut ni edini na svetu, ki je svojo slavo izkoristil v dobre namene, ker je še mnogo takih in žalostno je, da mora človek/umetnik/glasbenik/igralec umreti, da se mu taka čast prizna.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov