Madonna

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Feb. 2009 12:15

Lej, ona je priznala, kaj vse je blo. Koliko jih je, ko to počnejo, pa ne priznajo. Se mi zdi taka odkrita ženska. Pa dobra je, da še zmeri tak solidno zgleda, in skrbi na svojo postavo.

Nisem njena oboževalka, si pa vsak ki je toliko časa na sceni zasluži spoštovanje (pa če je to Madonna, Avseniki al pa Metallica).

Me pa mika njeno avtobiografijo prebrat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 12. Mar. 2009 20:21

Torej punce, kera gre na njen koncert?
Sama resno razmišljam o nakupu karte (stojišče za 90€)
Uporabniški avatar
princesss
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 286
Na forumu od: 18. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a princesss » 13. Mar. 2009 0:06

OrangeLady napisal/-a:Sama resno razmišljam o nakupu karte (stojišče za 90€)


Enako. :ja:
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 26. Mar. 2009 19:41

itak, da grem :D mam tudi že karto (golden circle).

me pa zanima, zakaj se odločate za stojišče za 90€, s katerega se vidi res precej slabo, medtem ko za 20€ dodatka vidite praktično vse in ste čist pred dogajanjem?
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 26. Mar. 2009 19:48

Jaz ne grem na koncert.
Pravkar sem prebrala,da je že vse dogovorjeno,da leti ta konec tedna v Malawi po novega otroka,za posvojitev.Men se pa zdi,da je ona malce prestara,za posvojit dojenčka,ali majhnega otroka. :?
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 26. Mar. 2009 20:00

ja to s posvojitvami se zdi meni tudi malo mimo.. sicer pa leta tukaj niso ravno ful pomembna, ker tudi mlajše zvezdnice ( s tako polnim urnikom) ne skrbijo ravno same za svoje otroke.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Mar. 2009 20:07

Ja in če one same ne skrbijo za njih? Tudi če imajo najete ljudi, je za njih še vedno lepo poskrbljeno. Veliko bolje kot pa v domovini, kjer eni imajo komaj za preživet.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 26. Mar. 2009 20:27

*mala* napisal/-a:Ja in če one same ne skrbijo za njih? Tudi če imajo najete ljudi, je za njih še vedno lepo poskrbljeno. Veliko bolje kot pa v domovini, kjer eni imajo komaj za preživet.


Mislim,da se nekaterim zdi,da če se že odločiš za posvojitev otroka,potem sam tudi skrbiš zanj in ga ne potisneš raznim varuškam v naročje.Glede na to,koliko denarja Madonna ima in,da se je odločila posvojiti,bi se lahko čemu odpovedala in bila morda bolj prisotna pri vzgoji.V tem primeru,tudi nihče nebi pomislil,da gre zgolj za zvezdniško muho.
Kar pa se tiče let,pa mislim,da so 50-eta bolj primerna,za umiritev,kot pa načrtovanje prirastka.Čez 10 let,bo namreč že precej priletna,otrok ob njej,pa bo bolj zgledal kot vnuk,kakor pa sin.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 26. Mar. 2009 20:35

*mala* napisal/-a:Ja in če one same ne skrbijo za njih? Tudi če imajo najete ljudi, je za njih še vedno lepo poskrbljeno. Veliko bolje kot pa v domovini, kjer eni imajo komaj za preživet.


ja saj ravno to je moj point :D


drugač pa, kar se tiče umiritve.. zakaj bi se moral nekdo umirit, če ne čuti tako? zato, ker je tako pač v navadi? malo smotan razlog se mi zdi. pri njej se pač vidi, da živi za showbiznis..in če se počutio telesno fit za vse njene podvige, zakaj pa ne? prepričana sem, da svoje otroke nima zatpo nič manj rada. res je, da nima veliko časa za zasebno življenje ampak sem prepričana, da marsikatera družina, ki tiči skoz skupaj, ni prav nič bolj srečna.
pa ne me zdaj jemat kot brezkompromisno zagovornico madonne, ampak tako pač nasploh razmišljam o starosti, otrocih in zvezdnikih.
te razne posvojitve pa so pomoje pogojene z trenutnim trendom.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 27. Mar. 2009 14:54

PeggySue* napisal/-a:Jaz ne grem na koncert.
Pravkar sem prebrala,da je že vse dogovorjeno,da leti ta konec tedna v Malawi po novega otroka,za posvojitev.Men se pa zdi,da je ona malce prestara,za posvojit dojenčka,ali majhnega otroka. :?


se strinjam...in še nekaj bi rada povedala...ženska postaja skrajno neokusna s tem da hoče pri 50 zgledati kot 20 letnica..
telovadba...lepotne operacije..bla bla...halooo....kaj ji ni jasno....
nevem...to me res odvrne..
in itak njen glas ni nič posebnega...vse kar so njene pesmi vredne so zarad vsega drugega kot njenega glasu.
zato nikol nebi dala niti centa za njen koncert...žal.
*roxy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *roxy* » 28. Mar. 2009 12:20

ja potem se pa zgodi tko kot se dogaja pri bradu in angelini...če bosta šla narazn čez čas me prav zanima kam bodo šli ti revčki.madonna mi pa tud ne deluje skbrna mamica.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Mar. 2009 12:33

Ne deluje vam skrbna mamica? Po čem to sklepate? Mal huda obtožba.

Revčki, kakšni revčki? revčki so bli prej, ko niso imeli za jest, zdej pa skrbijo za njih. Lahko bodo šli v šolo, si ustvarili svoje življenje, ne pa le čakali na smrt.

Pohvalno, da pri teh letih tak dobr zgleda, da ma tolk volje za telovadbo. Občodujem jo, pa čeprov jo ne poslušam.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
*roxy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *roxy* » 28. Mar. 2009 12:44

To maš sicer prav da majo vsaj za jest in pit in da so stran od vseh hudih bolezni, ampak včasih so bolečine hujše, če ne veš kam spadaš,imaš vse in nič...
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 03. Apr. 2009 20:57

*roxy* napisal/-a:To maš sicer prav da majo vsaj za jest in pit in da so stran od vseh hudih bolezni, ampak včasih so bolečine hujše, če ne veš kam spadaš,imaš vse in nič...


aja in to se ti lahko zgodi izključno v družini s slavnimi starši :roll:
prepričana sem, da imajo ti otroci svoje probleme in da jim ni tako lahko kot si mogoče predstavljamo, ampak vseeno pri nobenem ne najdem takšnih problemov, ki jih pr kakšni drugi "neslavni" družini tudi nebi našla.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 16. Maj. 2009 8:48

Lepo, da pride h nam taka zvezda svetovnega formata, ampak na hipodrom?
Kaj pa konji, ki so tam. Madonna in konji, mi ne gre skupaj. :)

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov