Lepa Brena

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kinana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 1. 2. 2009
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a kinana » 16. Feb. 2009 16:49

teflon napisal/-a:vceri sem pri preklaplanju kanalov ujela oddajo "nedjeljom u dva" na hrvaski tv in tam je bla, spet, ravno govorila o tem, kako nima nic proti lepotnim operacijam, da pa sama ni imela se nobene
in sem podvomla, prevec ima nekak zategnjene oci in zgornja ustnica je mejcken defektna, kaj pa vi mislite?

a ona trdi da se nobene ni mela?
pomojem jih je pa mela.ker je prevec taka gladka za svoja leta.
ampak tud ce jo je mela(JIH je mela),se zmeri zgleda ful dobr
teflon
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 16. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a teflon » 16. Feb. 2009 17:05

zgleda naravnost fantasticno, seveda, ravno zato dvomim
sikter!
Uporabniški avatar
Sekhmet
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 358
Na forumu od: 12. 2. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a Sekhmet » 16. Feb. 2009 17:14

Dobra baba je. Tipica.
Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat!
*Ina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ina* » 16. Feb. 2009 18:02

Brena je super, karizmatična, psihično trdna poslovna ženska- ideal za mnoge.
Sin iz Bobanovega 1. zakona je vreden greha :twisted: slin slin :twisted:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Feb. 2009 23:22

men se je pa mal zamerla v oddaji ATTNP,ker so jo uprašal če pozna kšno slovensko skladbo.In je rekla da ne.Ok, pač tiste gameover in to k sta ji pela, ok, to ni zamerljivo, ampak da ne pozna nobene slovenske skladbe,se mi zdi absurd, glede na to da je glasbenica.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 17. Feb. 2009 12:52

^^jah kdo pa pozna??Sej po mojem pozna sam sploh ne ve da je slovenski komad.Sem bla pa prijetno presenečena ko je povedala da so se v OŠ učili o Prešernu.
Sploh pa katere slovenske glasbenike pa nej bi poznali v Srbiji?Mogoče Dremeljco?Pa mogoče kakšno Siddharto???Če sploh?
Uporabniški avatar
kinana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 1. 2. 2009
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a kinana » 17. Feb. 2009 13:42

kamis napisal/-a:^^jah kdo pa pozna??Sej po mojem pozna sam sploh ne ve da je slovenski komad.Sem bla pa prijetno presenečena ko je povedala da so se v OŠ učili o Prešernu.
Sploh pa katere slovenske glasbenike pa nej bi poznali v Srbiji?Mogoče Dremeljco?Pa mogoče kakšno Siddharto???Če sploh?


ja kljub temu da je se zmeri lepa :) ...bi lahko poznala siddharto,laibach,avsenike(na golici),jan plestenjak(glede na to da kopira celo italijo)...pa se kej bi se naslo
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 17. Feb. 2009 13:59

Mislm če mene uprašaš avsenika bojo prej prepoznal u Avstriji k pa recimo u Srbiji.Plestenjak kukr vem deluje sma na slovenskem tržišču tko da bl slaba da bi ga dol poznal.Kar se pa siddharte pa laibach-a tiče se mi pa zdi da to ni njen stil muske.
Mislm srbi pa bosanci so tok ponosni na svojo narodno musko da jih baš briga za drugo.
Uporabniški avatar
kinana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 1. 2. 2009
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a kinana » 17. Feb. 2009 14:11

kamis napisal/-a:Mislm če mene uprašaš avsenika bojo prej prepoznal u Avstriji k pa recimo u Srbiji.Plestenjak kukr vem deluje sma na slovenskem tržišču tko da bl slaba da bi ga dol poznal.Kar se pa siddharte pa laibach-a tiče se mi pa zdi da to ni njen stil muske.
Mislm srbi pa bosanci so tok ponosni na svojo narodno musko da jih baš briga za drugo.


ja sej vem da jih briga.sej glih zato me pa mot...avesenike skor cel svet pozna :)
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 17. Feb. 2009 14:28

Jah no nebi glih rekla no,poznajo jih tisti ki so blizu takšnemu stilu glasbe.Mislm usak slovenc pozna golico pa uno Slovenija.To se mi pa zdi več al manj use,usaj jst jih več ne poznam.
Mislm ne vem zakaj bi ona poznala Avsenike ker recimo Nuša Derenda najbrž tud ne pozna kakšne srbske al pa bosanske narodne skupine?.
Uporabniški avatar
kinana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 1. 2. 2009
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a kinana » 17. Feb. 2009 14:36

no,vsaj kaksno pa verjamem da pozna...no,vazno da vsaj preserna:)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Feb. 2009 14:36

kamis napisal/-a:^^jah kdo pa pozna??Sej po mojem pozna sam sploh ne ve da je slovenski komad.Sem bla pa prijetno presenečena ko je povedala da so se v OŠ učili o Prešernu.
Sploh pa katere slovenske glasbenike pa nej bi poznali v Srbiji?Mogoče Dremeljco?Pa mogoče kakšno Siddharto???Če sploh?


konc konceu mene ne briga kaj naj bi poznala, ampak kot uspešnega glasbenika si jst predstavljam nekoga, ki vidi malo širše od svoje muske pa od cece.gre se za preprosto razgledanost na svojem področju.in glede na to da nismo prau daleč in da smo bili nekoč usi jugoslavija,nevem no.
ma kul musko in use, ampak enostavno pa ne podpiram glasbenikou ki nimajo pojma o pojmu.In ja verjamem, da Nuša dreneda pozna in njo in kakšne ostale.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 17. Feb. 2009 14:44

^^Ja sej ti dam čist prov.
Sam bl je uprašanje kok je blo pozameznih slovenskih glasbenikov ki jih je poznala cela juga???
Sej mislm da je v oddaji povedala enga glasbenika za katerga sm prvič slišala in sploh pojma nimam kdo je.
Dobr kar se avsenikov tiče so slovenska narodna skupina.In ti po resnic povem da pojma nimam kero narodno skupino majo srbi al pa hrvati?Pojma nimam.Ajde recimo trubači so najbrž srbski,pa še to nism zihr.
Mislm sej hvala bogu da ni rekla da pozna turbo angels al pa kej tazga.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Feb. 2009 14:59

pa sej ni nujno da narodnozabavno...Sam rekla je da ne pozna nbenga.ok, če je pol kej popravlala nisem zasledila, ampak to ej blo zame dovolj povedan.
nevem, mamo dost znanih, ki se bi jih lahko poznal.
pač ane, v takem fohu je in to mi je krnekak nesprejemljivo.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 17. Feb. 2009 15:07

Ja ne sej kukr vem je rekla za enga,sam sm jst prvič slišala zanga tko da si niti zapomnla nism.Mislm da pr teh jugo državah so tok ponosni bl na svoje pevce in pevke da jih res bl mau briga za druge.Sam pr ns pa glih ni tko.Ma kukr če,če bi se ji ker naš glasbenik res dopadu bi ga najbrž poznala.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov