Lady Gaga

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 06. Nov. 2010 13:00

eden od komentarjev članka na www.vecernji.hr:

06.11.2010. u 02:17h allinone je napisao/la:
evo mene iz prvog reda. odmah da naglasim da je bilo prehebeno... što se zastave tice, na pozornicu su je bacili slovenci koji su stajali nedaleko mene, dakle nije ju gaga donjela ili organizator....nego je došla iz publike...a budimo realni ženi se može oprostiti što nije znala kako izgleda zastava države u kojoj je prvi put .
koncert je koncipiran kao skup performansa povezanih pjesmama i govorima koji su, ukratko, pozivali na jednakost i zabavu....
ljudi, ta žena zna kako napraviti show

torej slovenci so vrgli zastavo na oder!:D
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Nov. 2010 13:26

^^ni mogla ne vedet, ker je že vnaprej rekla, da to kar bo naredila bo malo kontroverzno.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Nov. 2010 13:46

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 19:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Nov. 2010 13:59

Pa predskupina je bla tut men ušeč. Taki ala glam rock skupinca. Odštekani :)
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 06. Nov. 2010 15:50

sirova štručka napisal/-a:
rinca napisal/-a:mislim da folk sploh ni pogruntal...mi sami nismo vedli katero zastavo si je ogrnila, ker jo je imela samo par sekund gor in nismo videli grba, videlo se je samo da ni bila hrvaška... pojma nimam zakaj je to naredila?

dej še enkrat pomisl :D

a dej sirova šadap :D sploh te ni blo tam. itak da gaga provocira, ampak če je hotla z zastavo provocirat, bi to lahko naredila tako da bi vsaj vsi vidli kaj je dala gor. par ljudi v prvi vrsti je vidlo grb, ostalih ziljon pa ne, zato sploh ni blo nobene reakcije. tko da ja, pojma nimam zakaj je zastavo nase navlekla in jo potem čez 2 sekundi dol vrgla.

postavo ima pa superseksi :twisted:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Nov. 2010 15:59

Dekle, ki vrglo zastavo. Kak beden napis :lol:

Sicer je pa čist bedno, da se teh par sekund tak omenja, namesto celotnega koncerta. A je kje kaj več fotk s koncerta? Da malce doma pokažem.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Nov. 2010 16:00

rinca napisal/-a:pojma nimam zakaj je zastavo nase navlekla in jo potem čez 2 sekundi dol vrgla


Pomoje, da da dodaten efekt k temu, da naj se pozabi un večer na politiko in ekonomijo.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Nov. 2010 16:03

*mala* aha, zdej pa bi slikce, a? :P K te pa vprašam, če te lohk slikam pa ne. :D

Drgač, par videov je na youtubu od včer. Sam noben kej kvalitetn... unadva sta rekla, da bosta objavla slikce na fb-ju, sam kaj k ne veva niti kako jima je ime.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 06. Nov. 2010 16:08

Haha, js bi kakšne bolj profesionalne fotke. Mnde so kakšni mediji kej slikal, pa sam par outfitov zasledila :)

Ne ne, ti si hotla samo tista fajn poba slikat :P
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Nov. 2010 16:16

[url]http://24ur.com/ekskluziv/glasba/foto-lady-gaga-brez-playbacka-in-s-slovensko-zastavo.html]FOTO: Lady Gaga brez 'playbacka' in s slovensko zastavo[/url]

The Monster Ball in Zagreb
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Nov. 2010 16:18

^^2 linka sta dana, ne vem zakaj ju ne pokaže :?
Zadnjič spremenil Tammy_De, dne 06. Nov. 2010 16:18, skupaj popravljeno 1 krat.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 06. Nov. 2010 16:18

Tammy_De napisal/-a:
rinca napisal/-a:pojma nimam zakaj je zastavo nase navlekla in jo potem čez 2 sekundi dol vrgla


Pomoje, da da dodaten efekt k temu, da naj se pozabi un večer na politiko in ekonomijo.

ampak to stvar z zastavo je načrtovala punca iz linka, ki ga je *mala* nalepila, ne gaga. tko da pomoje ni hotla nič provocirat ker sploh ni vedla kaj je dala nase. no, sej konc koncev je pa čist vseeno :nixweiss:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Nov. 2010 16:20

rinca napisal/-a:konc koncev je pa čist vseeno :nixweiss:


:zustimm:
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 06. Nov. 2010 19:01

Tammy_De napisal/-a:Glede slovenske zastave... mende to nardi vsakič, ko nastopa v kaki državi (da se ogrne z zastavo s katero ima ta država "največ problemov")


ja seeveda, še to bo nardila :D :D Kdo je kej to izjavu...


Drgače pa moram reči, da je neverjetno obupna s temi rumenimi lasmi :eek: Tle zdej se ti pa res zdi kot en dedc z lasuljo!
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Louis Pitton
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 11. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Louis Pitton » 07. Nov. 2010 14:43

Pa je punca dobila 5 minut slave.Sam sem mislil da Lady Gaga mal provocirala,ampak še sama ni vedela katera zastava je to.
Me je pa Gaga presenetila z svojim izgledom.Rumena barva las,grozna frizura,...itd :) Men je zelo odbijajoč.Še dobro da ima dober team,ki ji naredi dobre obleke in ves scenski nastop.Pa dobro da ni anoreksična.Da je dobila mal oblin :)
Dragč so pa vsi zadovoljni za nastopom.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov