Lado Bizovičar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Maj. 2009 17:44

Ma sej za pogledat še je, ampak retorika mu pa ne leži najbolje, plus tega ima očitno tudi govorno napako. :D
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 06. Maj. 2009 18:19

antipatičen tip...nima dobrega smisla za humor in ma neke posiljene ne-smešne šale :roll:
Uporabniški avatar
*cheRry*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cheRry* » 06. Maj. 2009 19:05

Men po TV nekak sploh ni všeč, medtem ko mi je bil v živo pravi cukr :) Kot voditelj mi je bil na začetku vredu, zdej pa se že vidi, da jim je zmanjkal idej. In včasih deluje preveč nadut, ampak verjetno je to sam njegov način vodenja al kaj.
Freedom is just another word for nothing left to lose..
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 06. Maj. 2009 19:16

Mene pa ful moti ta njegov eeeeeeee, eeeeeee, eeeeeeeem... Toliko mašil si voditelj ne bi smel privoščiti.. :?
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 06. Maj. 2009 19:40

^^ Evo, o tem sem govorila :) Me veseli, da se še kdo strinja z mano oz. da nisem samo jst to opazila :D
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
~IsaBella~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 22. 2. 2007
Kraj: in my dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a ~IsaBella~ » 06. Maj. 2009 23:50

Traxie napisal/-a:
~IsaBella~ napisal/-a:Traxie-hvala za odgovor! :) :wink: čeprav je pa res, da lj ne poznam prav "na drobno", razen tivoli območja, pa city-ja... :? pa praviš, da si tudi žurala tam? :) pa to je obistvu nek lokal, bar ali bol kot neka "ustanova", kjer se dogajajo tud druge prireditve in to?


Za Bavarski dvor si tud verjetno že slišala...Na začetku Slovenske (glavna cesta skozi center), kjer ustavljajo vsi mestni busi. Na eni strani je borza, na drugi pa Mercator in potem za Mercatorjem nekje je K4. No sicer pa ostajajo tudi zemljevidi
Drugače je pa to dost tipičen diskač. Je odprt samo ponoči. Ponavadi je not bolj elektronska scena, ob nedeljah zvečer majo pa geji svoj party tam :). Več si pa lahko pogledaš tuki: http://www.klubk4.org/program_tekoci.shtm

Hmm, nisem vedla, da nista več skupi...Sicer mi pa osebno nikoli nista pasala skupi. Ona mi deluje way too cute&smart for him. Se opravičujem vsem oboževalkam :).


ja za Bavarski dvor sem pa že slišala, tako da se obistvu sploh ne sliši tako težko priti do tja . bom pa res šla enkrat malo tja pogledat, kakšen je pa kaj folk-aja hvala za povezavo sem pogledala slike pa moram rečt, da obistvu prav zanimiv folk zahaja tja pa še elektronska scena,super...čeprav pa je sedal ena omenila, da njega že dolgoo časa ni bilo videti tam . v svojem lokalu pa je večkrat? pa potem je tudi zaposeln kot natakar?? najbrž ne...
pa kje bi se dalo zvedeti kaj več o teh abstint partyjih, ki jih prireja?

ja s kati očitno res nista več skupaj...ampak da je preveč lepa in to...za njega pa nevem no, meni sta bila idealen parček! nisem bila nikoli prej njegova oboževalka ali karkoli...sedaj pa mi je pač postal fascinanten kot moški
Zadnjič spremenil ~IsaBella~, dne 07. Maj. 2009 11:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
~IsaBella~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 22. 2. 2007
Kraj: in my dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a ~IsaBella~ » 07. Maj. 2009 0:08

ja tudi meni je bila ta oddaja kar posrečena v tej kiss opravi je pa zanimivo, da je bil Lado vsaj enkrat v življenju večji od drugih,se mu je kar fajn zdelo v teh 20cm-skih podplatih
nikaragua- me pa zanima kako je lahko potem katarina toliko let zdržala z njim, če pa je tak :? ...no razen če je bil v času veze z njo drugačen, resnejši khmm...res pa je, da je bila kati vedno zelo zelo v travi...morda še v čem, to nevem...za ladota pa sem tudi že slišala, da je vedno zakomiran od too much alkota, zraven pa še zadet...
aja tu ste že pisali da ima starše v škofji loki? potem je obistvu iz teh gorenjskih koncev? sedaj pa ima hišo v šiški??
Floribunda-potem res ne zahaja več v K4? pa misliš, da je v zelenem zajcu kaj več?ampak to je spet primerno bolj za kako kofetkanje, ponoči tako ni odprto...te absinth supreme partyje pa organizirajo po drugih lokalih ali kako?
*CheRry*- to pomeni, da si se tudi osebno že srečala z njim? :)
Zadnjič spremenil ~IsaBella~, dne 07. Maj. 2009 11:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 07. Maj. 2009 9:38

Drugi delajo za šankom, ne ekipca od Urbanega plemena (=tisti, k majo skupi lokal). Drgač so pa v tem lokalu občano žurkice, sam gre pol folk kam naprej žurat verjetn, tle majo pa absinthe ogrevanje ;)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Maj. 2009 9:44

IsaBella, daj malo manj smeškov uporabljaj, ker začnejo oči bolet. Do 5 jih je dovoljenih/post. :wink:
Uporabniški avatar
*cheRry*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cheRry* » 07. Maj. 2009 9:44

Dej punca, tole meni na obsesijo :) Se misliš vozit po kraju, kjer živijo njegovi starši, v upanju, da ga 1x zagledaš al kaj? :) Ja srečala sm ga v živo, ko so imeli 5moških.com so nadaljevali turnejo v eni gostilni tle zraven nas, kjer smo bli s kolegi takrat, sicer pa nič drastičnega :D
Freedom is just another word for nothing left to lose..
Uporabniški avatar
~IsaBella~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 22. 2. 2007
Kraj: in my dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a ~IsaBella~ » 07. Maj. 2009 12:08

^^no sem popravila smeške, hvala za opozorilo.
ti pa bodi brez skrbi, da nisem ne obsedenka, psihič ali zalezovalka...in mislim, da nisem nikjer napisala, da se bom vozila okoli hiše njegovih staršev po celotni okolici in čakala da ga enkrat zagledam :? in verjemi, da kaj takega niti ne mislim, preprosto če se za neko temo zainterisiram sem rada izčrpna oz. želim izvedeti čimveč pa ni važno za kaj se gre...po eni strani pa je vse skupaj zgolj iz firbca in če človek lahko vpraša(pa tudi če se zraven osramoti), zakaj pa ne, mislim da s te ni nič narobe, tebi pa ni treba odgovarjati, sploh pa ni moja želja da ga vidim pa skačem od navdušenja zraven, potem pa povem vsem sošolkam iz prvega ratreda, da sem ga vidla ijeeej :roll: vzei ladota kot vsakega drugega človeka, ki ga "nihče" ne pozna, jaz se pa pozanimam kam zahaja, ker mi je pač zanimiv....
Uporabniški avatar
*cheRry*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cheRry* » 07. Maj. 2009 13:14

Dej umir se mal, ker te nism nč napadla :)
Freedom is just another word for nothing left to lose..
Uporabniški avatar
Balenciaga
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 23. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Balenciaga » 07. Maj. 2009 17:44

men je pa seksi, pa nč več, pa nč manj :D
<a href="http://fashion-mongers.blogspot.com/">Fashion Mongers - fashion blog</a>

<a href="http://patricias-closet.blogspot.com/">Patricia's Closet</a>
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 09. Maj. 2009 13:30

Ok, mene zanima, kako bi se vam zdelo, ko bi nekdo nekomu o VAM razdajal informacije kje živite, kje se nahajate čez dan itd.. Kot prvo, to je forum, oseba, ki sprašuje o Ladu je neznana, ve pa mirno razlagate, kje se človek nahaja. Ugotavljam, da je čedalje več naivnih ljudi v tej deželi.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 09. Maj. 2009 17:11

men je tut kjut...ful..mislm tak poseben, za razliko od useh ostalih omarjev pa anžejev pa janušev pa podobnih :wink:
Zivljenje je piskotek!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov