Lado Bizovičar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 23. Dec. 2007 23:20

mirella napisal/-a:
L°AbeiLLe napisal/-a:Na našem maturantskem plesu je tud bil. Pokazal se je za 10 minut, pa še takrat je med drugim vprašal:"Kdo so predniki seslacev?" Booooring! :sleeping: Mislim, da bi lahko bil mal bolj originalen. Mene je tam čist razočaral.


hehe našega je vodil celo noč in moram rečt da boljšega niso mogli najdt :D


pr nas isto :P smo krepal od smeha celo noč :D
sej po mojm je zanimivo samo ko ga gledaš prvič..itq če že poznaš fore da te vse mine :wink:
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
luccka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a luccka » 01. Jan. 2008 23:52

...
Zadnjič spremenil luccka, dne 26. Jul. 2009 10:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 06. Jan. 2008 2:30

Zrnecu ni do jajc,je pa res,da je super vodil oddajo TLP.A sinot padu,ni za njega,ker so fore preveč naštudirane in je premalo sproščen.
Res je da mu zavidam,da obdeluje Katarino čas ( itak potrebuje pručko shorrty). :)
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 06. Jan. 2008 14:34

mirella napisal/-a:Lado je biu voditelj na našem maturantskem plesu ..
keeeeeri smeeeeeeehi so to bli hahaha :D

pa jurij tud :D
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 06. Jan. 2008 16:12

Jst sm ga pa pomojem ene 8 let nazaj mal zabluzila z Ladotom :oops: Sj nism čist 100%, da je bil to on, sam mislm, da je bil no :D

Uglavnem bil je en Lado, pršu je v Škofjo Loko iz Lj na obisk k staršem (on ma starše v Šk.Loki) in bil mu je zlo, zlo podobn. No takrat itak še ni bil znan in nč. Men je blo čist brezveze :tot:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Jan. 2008 16:25

^^ Nisi ziher? :D Kako je to mogoče? :lach: Se nista toliko seznanila kako je komu ime in kako se piše? Ali je bila samo avanturica in nič več? :)
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 06. Jan. 2008 16:35

Ja to je že sto let nazaj in mi je blo čist tko neki by the way :D Sva si povedala, kako nama je ime ja, on je bil Lado. Drugu me pa sploh ni zanimal, itak sva se mau lizala in to je blo to, čist brezveze. Blo mi je nepomembno in se sploh nism trudla si kej velik o njem zapomnt :D
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 07. Jan. 2008 1:27

Yazmeen packa! Prov lubosumna sem :oops: :wink:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 07. Jan. 2008 12:33

Eh men je blo čist brezveze, on mi sploh ni kej preveč všeč. Tist je blo res bolj iz dolgčasa :D Sicer pa nism čist 100%, da je bil on to, sam kokr mam v spominu...
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 08. Jan. 2008 21:34

men je tk ful simpa dečko... :D ..ma nek posebn humor.pa že tko način k govori mi je ful cute(: lado car skratka...pa jurij tut, men sta najboljša na slovenski sceni :)

yazmeen valda bi vedla da je to on... :? js ti ne vrjamem :razz:

cmoook :wink:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 09. Jan. 2008 16:56

Ja če je bil čist nepomembn tip no, takrat sploh še ni bil znan in nč. Vidla sva se enkrat v lajfu, za dve uri in to je blo to. Sicer me pa boli patak, a je bil on al ne, k mi sploh ni všeč kot tip. Kva bi pa mela od tega, da bi tlele nabijala, da sm ga zabluzila z njim?! Dol mi visi.
Uporabniški avatar
×××CarTiKa×××
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ×××CarTiKa××× » 19. Jan. 2008 19:21

Lado - mal tak že skoraj posiljuje s tisitim njegovim humorjem. Ko je bila na ATTNP Nina Osenar jo je skoz neki napeljeval na poljube. Pa se mi je to tako za malo zdelo. :?
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 19. Jan. 2008 21:22

ko je bila v oddaji osenarca jo je milo receno jebou u glavo, (se opravicujem izrazu) ona se je pa sam neumno smejala ker itak ni dojela kaj se gre....pac ma on dost vec masla u glavi pa dolg jezik kot pa ona! on je car! :D :D
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
star7
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 344
Na forumu od: 30. 6. 2007
Kraj: tam, kjer so zvezde

Neprebrana objavaNapisal/-a star7 » 19. Jan. 2008 21:30

[quote="cool_chick"]men je tk ful simpa dečko... :D ..ma nek posebn humor.pa že tko način k govori mi je ful cute(: lado car skratka...pa jurij tut, men sta najboljša na slovenski sceni :)

se podpisem spodi :D
Uporabniški avatar
~IsaBella~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 22. 2. 2007
Kraj: in my dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a ~IsaBella~ » 29. Apr. 2009 2:55

pa da malo obudim še to temo...torej lado :heiss: :hearts: moram priznat da mi nikoli ni bil preveč všeč, v času tlp-ja mi je bil celo popolnoma anti oz. kaj pa vem, pač ni bil po mojem okusu, da bi ga sploh opazila :? edino ost so mi bili kot grupa prav poslušljivi, to pa :razz: no in kaj se mi zgodi :eek: :twisted: zadnje čase mi je na njem nekaj tako privlačnega, noro seksapilnega da ga kar nemorem odmislit :lol: :evil: jah saj vem trapasto...ampak si nemorem pomagati, sicer pa je starejši kot je vedno boljši...za moje pojme...in kar me zanima ste pravzaprav že omenjale-kam zahaja v prostem- privat času, kje ga žurira in kje se ga da čisto "slučajno" in "po naklučju" srečati, priti v stik z njim?? pa ne, nemislim biti gostja na tribuni njegove oddaje in mu na koncu dati roko "o lado, hej!"...ne, ampak me zanima bol te vrste nočno-žurersko srečanje..."po naklučju" seveda se znajti v istem baru, diskaču kot on...kaj takega... :razz: ali katera ve kakšno malenkost več od mene? aja pa kje je ta K4, ker prvič slišim za to...nekje v središču lj, ampak kje točno?aja pa slišala sem da je s svojim podjetjem Urbano pleme odprl nek lokal?? :)

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov