Jon Bon Jovi

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali ti je všeč glasba skupine Bon Jovi ?

Glasovanje se je zaključilo dne 14. Okt. 2007 13:40

da
30
81%
ne
7
19%
Skupaj glasov : 37

Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 10. Okt. 2007 13:23

No, fajn, da si našla. Se prav je verjetno z albuma "These days" ali pa katerega od singlov tistega leta. Za katero pesem torej gre? Lp
I know there's no forgiveness for the things I've said and done; at least I know what I am and I'm not the only one
Uporabniški avatar
sugar_Neza
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a sugar_Neza » 11. Okt. 2007 18:41

gre za pesem This ain't a love song... drgač sm gledala je kar dost znana, sam jst sm jo šele zdej tko rekoč odkrila. Lp
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 11. Okt. 2007 19:40

sugar_Neza napisal/-a:gre za pesem This ain't a love song... drgač sm gledala je kar dost znana, sam jst sm jo šele zdej tko rekoč odkrila. Lp


Jaaa, super pesem! Je tudi v španščini- Como Yo Nadie Te Amado... He he, men je Jon tak smešn, ko poje v tem jeziku.
I know there's no forgiveness for the things I've said and done; at least I know what I am and I'm not the only one
Uporabniški avatar
sugar_Neza
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a sugar_Neza » 12. Okt. 2007 14:17

sam je res, kolk se je on mogu 'zvirat' k je to pesm snemou
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 12. Okt. 2007 21:48

V osnovni šoli sem bila totalno nora na njih seveda tako kar se glasbe tiče kot samega izgleda frontmana, še vedno so mi zelooo dober band- pač večne legende, ki vedno poženejo kri po žilah, komadi so vsi dobri še posebej stari komadi...........in JA, tudi jaz imam še vedno v domači hiši v svoji sobi polno polimanih plakatov tudi od njih, ki so tam še ravno iz časov mojih "mlajših" let in bodo tam ostali za skoz!
Uporabniški avatar
any_any
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 17. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a any_any » 12. Okt. 2007 23:06

Jaz sem bila lani na njihovem koncertu v Linzu in je bilo precudovito. Igrali 3h, folk norel, vsi na tribunah smo skakali, ploskali, peli, kricali, karkoli nam je rekel naj naredimo. Jon pa je bil na odru bozanski. Okoli se je vrtel kot kaksen 20-letnik, toliko energije so dali v nastop. Glas v originalu je tocno taksen kot ga slisimo na cd-jih, fantasticen.

In kot je rekel eden na avtobusu, ko smo se vracali domov: Bolj kot je vino staro, boljse je in to velja tudi za skupino Bon Jovi.
Jezka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jezka » 14. Okt. 2007 9:26

Zivjo!
Jst sm tud ena biggg privrzenka bon jovija, pa me zanima kje naj dobim njegov poster? Al pa ce ma kdo od vas ksnga odvec? Drugac pa prosim ce mi pomagate kje ga iskat, najbol ce kr tocn poveste trgovino, ker drgac se ne bom glih znajdla :) hvala, cau
Uporabniški avatar
sugar_Neza
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a sugar_Neza » 14. Okt. 2007 19:44

ej probi dubit ta sttr cool... septembrska številka al pa pros kšnga k ga ma... not je mega ud bon jovija... pa mislm d je sam ud jona u 2h številkah nazaj u bravu
Uporabniški avatar
sugar_Neza
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a sugar_Neza » 14. Okt. 2007 19:45

aja a kdo ve a kdaj pride bon jovi u slovenijo???.... k men bi mt u sluvenij še pstila d bi kam drgam lutala zarad kuncerta pa ne... če bo kdajpršu u slovenijo... ej crknem us sreče
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 15. Okt. 2007 13:41

Zlo mal verjetno, da bojo lih u SLO. prišli, verjetno se bodo oglasili v kakšni sosedi, like Italija alpa Avstrija :wink:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
sugar_Neza
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a sugar_Neza » 15. Okt. 2007 18:57

ej sam d pride nekam bliz poj pa jst magari spizdim ud doma, sam d ga vidm :oops:
Uporabniški avatar
sugar_Neza
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a sugar_Neza » 21. Okt. 2007 19:17

ja dobr če je pa tok cortkan no.... zdej mene ene par dni nav k pa se parkiram u nasledno pred računalnik me bo pa razganal ud vesela če bo kera napisala kej leppga u Jonu.... no al pa realnga... a je recmo on že meu kšno lepotno operacijo.... pa če se slučajn z ženo ločuje d gga poj kuj jst zaplenm.... napište ČIM VEČ o njemu
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 05. Nov. 2007 22:46

O Bon Jovijih pa res lahk rečem sam najboljše. So ena taka prava, kvalitetna rock skupina, ki ne bo nikoli out. Naj pesmi so mi itak tiste večne Always, Bed of roses, You give love a bad name, In these arms, pol megahit It's my life, od novejših mi je kul Have a nice day, All about loving you, všeč so mi tud te nove zadevščine, npr. Make a memory.
Pa še tale Jon je ful sexi, leta se mu sploh ne poznajo, ful je simpatičen in postaven, pa še energičen za povrh. Če se ne motim, ma že zlo dolg časa isto ženo, ki je pa men mal smešna (sploh proti njemu :D ):
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/0 ... 68x413.jpg
...
Uporabniški avatar
any_any
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 17. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a any_any » 06. Nov. 2007 13:58

Evo, Bon Jovi bo spet imel turnejo v Evropi, tokrat pa za album Lost Highway. Tudi tokrat ne bo prisel v Slovenijo, bodo pa zato organizirani aranzmaji (zdej nevem ce se tukaj lahko dela reklame za take stvari, zato bom raje tiho) za koncert ki bo 4.6.2008 v Ebreichsdorfu v Avstriji, malo pod Dunajem.

Jooj, jaz bi takoj sla se enkrat, samo a niso mogli zbrati kaksnega drugega meseca. :(
Uporabniški avatar
sugar_Neza
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a sugar_Neza » 11. Nov. 2007 22:17

kuncert ma :eek: ...
super morm it... morm morm morm.... d prebolim mau Tosheta zdej, mogoče mi bo pomagal to d bom Jona gledala

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov