Joerg Haider

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Okt. 2008 21:57

McLarnovc napisal/-a:Zadnja hitrost, ki jo je zabeležil računalnik v avtomobilu je bila 142km/h. VW pa sigurno da se vleče ven. Zakaj? Phaeton naj bi bil njihov odgovor na audija A8 in BMW 7 serije... Kot tak, pa nikoli ni doživel prodajnega uspeha(v Sloveniji jih je recimo samo 40) in je za VW bolj brca v temo kot kaj drugega, sedaj pa še tale "reklama"...

konec koncev nikjer ne piše da je avto neuničljiv.Ne vem zakaj bi bla slaba reklama.
sicer mi pa ni jasno kje so diano povezali z njim?
sabotaža?Mogoče ja, mogoče ne.Ampak glede na okoliščine, prej ne.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 17. Okt. 2008 22:00

Če bi se s tem avtom ubil "navaden smrtnik"(ok, če lahko tako rečemo človeku, ki se okoli vozi z avtom vrednim 90k eurov), bi pobrali razbitine, jih fino pregledali in peljali na odpad....in življenje bi teklo naprej...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 17. Okt. 2008 22:04

fora je, da je ta avto veljal za enega izmed najvarnejših na svetu. in potem se z njim ubije znana osebnost.

in še tale stavek iz volkswagna: “Dejstvo je, da je Haider vozil prehitro. A tudi pri taki hitrosti in v takem ovinku je avto lahko obvladati,”
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 17. Okt. 2008 22:10

No ja....pri 142km/h te niti tank ne reši. Seveda pa vsaka firma zagovarja svojo rit, kar je povsem logično. Njemu je sicer odtrgalo roko in ne vem še kaj, ampak to je že taka hitrost, da te ubijejo že pojemki, katerih posledice so notranje krvavitve. Lahko si na zunaj čisto ok in fit, noter si pa totalno "sesut"...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Okt. 2008 22:40

rammsteingirl napisal/-a:fora je, da je ta avto veljal za enega izmed najvarnejših na svetu. in potem se z njim ubije znana osebnost.

in še tale stavek iz volkswagna: “Dejstvo je, da je Haider vozil prehitro. A tudi pri taki hitrosti in v takem ovinku je avto lahko obvladati,”


kje so pa alkohol pozabl?
hitrost se že da ovladat če si trezen...če pa nisi, pa nekak ne, oziroma bistveno manj.
sicer pa mislm, da če se avtu nebi streha tkole sesula na njegovi strani, bi preživu.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Okt. 2008 23:37

*purple* napisal/-a:
kje so pa alkohol pozabl?


Točno to. Zaradi mene je lahko imel cel kup sovražnikov, bil gej in vozil letalonosilko. Alkohola za volanom ne podpiram in za moje pojme ni avto kriv (katerekoli znamke že), če ga vozi človek, pijan kot krava.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 18. Okt. 2008 8:49

Aja pa še komentar na prvi post od Pontifex Maximusa. Dejansko nisem takoj dojel če je tam noter kak sarkazem ali ne-potem sem razočaran ugotovil, da tip resno misli.

Pontifex čisto tako btw...če bi bil jaz na tem forumu moderator bi ti za tvoj avatar dobil minimalno enomesečni ban... :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
beretta
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 22. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a beretta » 18. Okt. 2008 10:12

McLarnovc napisal/-a:Pontifex čisto tako btw...če bi bil jaz na tem forumu moderator bi ti za tvoj avatar dobil minimalno enomesečni ban... :wink:


se strinjam... BOLANO.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 19. Okt. 2008 20:06

Mene kr žalost popade ko slišim take besede, kot od Pontifexa..
Da ne govorim o sliki... Mislim, da je velika žalost, da kljub vsemu, kar se je zgodilo, še vedno obstajajo ljudje, ki podpirajo take reči (beri neonacizem).
Malo si poglej po netu ali pa obišči malo Auschwitz ali pa Dachau. Pa kak film, na primer Schindlerjev seznam.

Glede Haiderja pa. Noben človek si ne zasluži smrti, sožalje familiji, ampak. .. Mogoče je bila res nesreča, mogoče pa ne.
Se je pa začudit, kriza v svetu, recesija pred pragom, pogoji kot takrat, ko se je Hitler povzpel na oblast. Ne da pretiravam, ampak..
Čisto možno, da je oblast poskrbela za to. Toliko je desnica vodila, da je bilo že zaskrbljujoče. :? :roll:
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 19. Okt. 2008 22:51

jullia_ napisal/-a:
*purple* napisal/-a:
kje so pa alkohol pozabl?


Točno to. Zaradi mene je lahko imel cel kup sovražnikov, bil gej in vozil letalonosilko. Alkohola za volanom ne podpiram in za moje pojme ni avto kriv (katerekoli znamke že), če ga vozi človek, pijan kot krava.


ja sej.In zdej delajo in preračunavajo in iščejo krivca za namišljen atentat na haiderjem.še enkrat naj pogledajo izvide krvne preizskave vsebnosti alkohola, pa naj se vprašajo.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 20. Okt. 2008 10:47

Tema bi bolj pasala v politiko;)... A si po tanovem cosmo zvezda če si naci?

*purple* napisal/-a:
ja sej.In zdej delajo in preračunavajo in iščejo krivca za namišljen atentat na haiderjem.še enkrat naj pogledajo izvide krvne preizskave vsebnosti alkohola, pa naj se vprašajo.


ampak res. :roll:
nobena buča ni tko trda da se nebi razbila ko z 142km/h prleti nekam... In tak avtomobil kot ga je vozil on je izredno varen, in če bi vozil po pravilih in omejitvah se to nebi zgodilo...In ne vem kaj ma veze pr tem znamka avtomobila. tut s kakim drugim bi se ravno tko ubil.. Kak atentat neki...

Drugače pa; njegovi nasledniki imajo zelo podobne (da ne celo hujše) ideje kot on sam..Katastrofa od politike... Najbolj žalostno pa je, da naši sosedje podpirajo politiko "drugega hitlerja"..
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 20. Okt. 2008 11:06

Atentat je lahko bil v smislu, da so mu avtek poštimali. Sej ne da si domišljam, ampak čisto možno pa le je.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
beretta
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 22. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a beretta » 20. Okt. 2008 11:19

a_pikica_a napisal/-a:Atentat je lahko bil v smislu, da so mu avtek poštimali. Sej ne da si domišljam, ampak čisto možno pa le je.


alkohola mu pa noben ni zlival v usta... Seveda se pa lahko najde kšna teorija zarote, da je v bistvu pil mineralno vodo, v trenutku nepazljivosti mu je pa nekdo podtaknil noter tabletko, zaradi katere je imel v krvi potem toliko alkohola... :roll:
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 20. Okt. 2008 11:41

Hmmm, jaz sem samo rekla, da pomojem obstaja možnost, da so ga odstranili namerno. Alkohol gor dol, a misliš da ni možno da so to z namenom dali v medije?
Pa nisem neka ki si domišlja. Mislim samo, da obstaja ta možnost.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
beretta
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 22. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a beretta » 20. Okt. 2008 11:58

Js pa mislm da ne... tak je bil... Verjetno ni prvič vozil pijan pa s preveliko hitrostjo... je pa definitivno zadnjič...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov