Jamie Lynn Spears

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 15. Okt. 2008 7:55

cukr8 napisal/-a:OMG, a je še ni izučilo :eek:

black_bird napisal/-a:Otroci imajo otroke....poznam par takih primerov. :roll:


Ja, prejle sem v trgovini videla eno dekletce, men je izgledala kakih 14 al pa 15 let stara :eek: , z otroškimi špangicami v laseh, s čopkom, pisano torbo na rami..in z veliiiikim nosečniškim trebuhom :gruebel: ..
Ok, saj ne poznam njene zgodbe, ampak izgledalo je mal šokantno..
Kupila si je pa gumijaste bonbone, Hubba Bubba pisane žvečilne gumije in Kinder rezino :D .. Super zdrava otroška nosečniška prehrana..


Tole morm samo mal pokomentirat. A pa si zihr, da ni bila stara več kot je zgledala? Ker recimo jaz imam 22 let, pa mi veliko ljudi (tistih, ki me ne poznajo) reče, da zgledam veliko mlajša, tm okrog 16... In me je že sedaj "strah" kaj bodo neznanci govorili, ko bom noseča... :lol:

Drgače pa upam, da to z jamie ni res. Čeprav pomoje je že nekaj na tem, pa skrivajo pred mediji oz. zanikajo. Če pa je to res, mi pa ni jasno kako to da je ni izučilo in si ni prebrala več o zaščiti. Njeni starši so pa potem tudi butasti, da ji niso priskrbeli literature in brošur na to temo... :roll:
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 15. Okt. 2008 10:40

lorelaj napisal/-a: A pa si zihr, da ni bila stara več kot je zgledala? Ker recimo jaz imam 22 let, pa mi veliko ljudi (tistih, ki me ne poznajo) reče, da zgledam veliko mlajša, tm okrog 16... In me je že sedaj "strah" kaj bodo neznanci govorili, ko bom noseča... :lol:


Ja ne vem, saj jaz tudi izgledam mlajša kot sem v resnici, ampak tole je bil pa res otroški obrazek, pa tudi oblečena in zrihtana je bila tako :wink: ..
:nixweiss:
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 15. Okt. 2008 13:20

SlikaSlika
Use your head and follow your heart.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov