jackie evancho

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 15. Sep. 2010 16:16

Mislim, da si tale deklica vsekakor zasluži svojo temo. V šovu Americas got talent je desetletna Jackie pokazala svoj neverjeten glas in navdušila tako žirijo kot tudi širšo javnost. Je ena izmed glavnih favoritk za zmago v šovu. Njen glas je tako fenomenalen, da so se začele pojavljati celo govorice, ali je sploh resničen ...

Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 15. Sep. 2010 17:19

Ta punčka bi lahko osvojila prvo mesto še v čem drugem,kot petju.Recimo v lepoti,ljubkosti,prikupnosti,skromnosti...
Fenomenalna je seveda tudi v petju.Meni cela zgleda neresnično,ker je tako popolna. :love:
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 15. Sep. 2010 19:25

Vau, prvič vidla tole deklco - amazing.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 16. Sep. 2010 7:59

men pa teli otroc v 'Država' ima talent niso všečni, še clo zoprni so mi, ker redkokdo zelo odstopa v petju, velik otrok pač lepo poje in so prikupni...v bistvu se mi sploh ne zdi fer da zmagajo in poberejo nagrado, ki jo potem v najboljšem primeru starši ne zapravijo ampak jo lahko porabijo šele čez toliko in toliko let....tele tamale so že mal iz mode
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 16. Sep. 2010 9:44

jst se moram strinjat z inoo... men je tale zelo izumetničena (spremljam AGT, vidla sm kako se obnaša). Če bi kdo od otrok moral iti naprej, bi prej dala Patrick-a in Ano. Ampak ok, tole ni tema o tem... bom tih.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 16. Sep. 2010 23:06

uf ja, patryk in anna sta bila tudi moja favorita! vseeno pa se mi zdi, da ima jackie res poseben talent in da močno odstopa od svojih vrstnic preteklih šovov.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 16. Sep. 2010 23:57

blue coctail napisal/-a:uf ja, patryk in anna sta bila tudi moja favorita! vseeno pa se mi zdi, da ima jackie res poseben talent in da močno odstopa od svojih vrstnic preteklih šovov.


Sploh kar se tiče glasu in petja. :ja:
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 17. Sep. 2010 10:30

ni zmagala, ampak kariero bo pa vseeno naredila :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 18. Sep. 2010 11:35

jaz se isto strinjam z ino.
sploh bi prepovedala nastopat frocom. zgolj iz moralnega vidika. talent gor ali dol, če ga imajo pri 10ih, ga bojo tudi pri 18ih imeli.
pa seveda se jih potem ocenjuje otroško. ah si srčkan, rečem DA. spomnite se samo slovenskega đeksona in tistega lafrastega poba, ki je pel lendero. :roll: :roll: za zjokat.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
krilaangelov
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 7. 5. 2023

Neprebrana objavaNapisal/-a krilaangelov » 07. Maj. 2023 15:45

blue coctail napisal/-a:Mislim, da si tale deklica vsekakor zasluži svojo temo. V šovu Americas got talent je desetletna Jackie pokazala svoj neverjeten glas in navdušila tako žirijo kot tudi širšo javnost. Je ena izmed glavnih favoritk za zmago v šovu. Njen glas je tako fenomenalen, da so se začele pojavljati celo govorice, ali je sploh resničen ... Njena pesem z naslovom "angel number 1212" je bila popolna!



Popoln pevski nastop! Upam, da bo zgradila kariero, ker ima absolutno popoln glas.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov