Iris Mulej

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

grossi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a grossi » 02. Nov. 2008 16:18

LanaMaxim napisal/-a:Meni Iris zgleda prav fajn, sam kaj ko pa ne zna nič pametnega povedati. Ampak zgleda pa v redu. Deluje mi kot neka eksotična lepotica. Ni tipična Slovenka.


sej mislm,d ni cista Slovenka...tko mi je reku en kolega,k je iz njenih krajev, njen fotr nej ne bi bil Slovenc, ne bom pa 100% to trdila.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 02. Nov. 2008 17:08

evva napisal/-a:Joj Tamarčica

joj evčica, zakaj pa ti misliš da me lahko tako nazivaš, meni se zdi da mi v imenu jasno piše da sem Tamara in ne Tamarčica :wink:

jaz se ne bom spuščala na tak nivo

Misliš DVIGALA? Ker ti si verjemi, dosti pod mojim nivojem :wink:

Poleg tega, razložila sem ti kako lahko eni delamo tudi, ne moreš verjet, na praznik, ker te je očitno zanimalo oz. pojma ker pojma nimaš o tem, da SE DA delati tudi na praznik (na to je nakazoval tisti tvoj :lol: :wink: ).
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 02. Nov. 2008 17:48

Sem ti že rekla, da se mi ne rabiš izgovarjat, ne vem zakaj vedno znova čutiš tako potrebo po tem ...narobe si sklepala...me ne zanima :roll: . Če nisi opazila, mi nisi več interesantna (kot sem očitno jaz tebi), zato se že v parih postih skušam vrniti nazaj na temo. Uporabnica, ki je napisala post pred tabo, je dojela kaj je tema foruma, ti pa očitno še kar vztrajaš (mogoče pa ne veš :roll: ) --> Tema foruma je IRIS MULEJ in ne jaz, tako, da naredi sebi in drugim uslugo...back to the topic...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 02. Nov. 2008 18:11

Če ti nisem interesantna, zakaj potem še odgovarjaš? :wink:
Sploh pa, kmalu bom pomislila, da si se samo zaradi IM prijavila na forum, glede na to da pišeš samo v njeno temo :D :hallo:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 02. Nov. 2008 18:21

a se lahko prosim že umirita?!
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 02. Nov. 2008 18:27

Sej sva nehale debato, vsaj jaz sem jo, evica pa se lahko še naprej pogovarja sama s sabo :P
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 02. Nov. 2008 21:43

Matr, sta smešne, že par strani ena drugi tupita, da se vama zdi brezveze ukvarjat se ena z drugo, da sta povedale use in da se ne mislta spuščat na nivo druge, dejansko pa že od enga tretga posta delata prou to ... :roll:
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 02. Nov. 2008 22:16

ampak ženske. čist resno. kaj bi ta forum, vsi ostali forumi in resnično življenje brez sočnih mnenj, ki gredo včasih tudi čez ali pod meje dobrega okusa.
predstavljajte si 90strani teme o neki zvezdnici, kjer vsaka uporabnica napiše samo.
ja, ta mi je všeč.
ne, ona mi ni všeč.
sicer ne zna pet, je plastična, ampak dejmo ji vseeno zaploskat za pogum, ker si upa nastopat v javnosti. (ups...to je bilo že preveč sočno)

bodite no resne. kdo bi pa to sranje bral.pač nekomu se zdi iris kičasta plastična, neprimerna za na modne piste, ki kljub svojemu (bojda) blazno visokemu IQ-ju ne zna spravit dveh stavkov skupaj. mojmu sosedu se zdi nevrjetna p***a in veselo drka vsak večer na njen poster.
vsi smo ljudje in vsi smo upravičeni do svojega mnenja. če le to, včasih ne bi bilo bolj konkretno izraženo bi bil po mojem mnenju ta forum živi dougcajt.
to, da si potem še 5 strani cufate lase in si s frišno nalakiranimi in nageliranimi nohti skušate izkopat oči zaradi deljenih mnenj o izoblikovanosti umetnih zizik gdč. mulej je pa res že malo smešno.

js glasujem za sočne komentarje in pravo merico žalitev :twisted:
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 02. Nov. 2008 23:42

Jst sm Iris parkrat srečala. In v živo je res lepa, mogoče je le mal preveč namazana in zato malenkost umetno deluje. Sicer pa deluje zlo preprosto, precej punčkasto in sramežljivo. Kot ena tiha miška.

Žal mi je pa zlo nefotogenična, kar je zame precej večja ovira na tej sceni, kjer giblje, kt pa tista sramežljivost pred kamero.
Uporabniški avatar
mulatto_f
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mulatto_f » 03. Nov. 2008 10:55

polly-polly napisal/-a:Jst sm Iris parkrat srečala. In v živo je res lepa, mogoče je le mal preveč namazana in zato malenkost umetno deluje. Sicer pa deluje zlo preprosto, precej punčkasto in sramežljivo. Kot ena tiha miška.

Žal mi je pa zlo nefotogenična, kar je zame precej večja ovira na tej sceni, kjer giblje, kt pa tista sramežljivost pred kamero.


Hvala bogu, končno normalen post, ne razumem zakaj, ko hočem prebrat kaj novega v tej temi, moram skozi 3 strani nekega kreganja, zarad ene, ki ne more čez to, da pač se Iris Mulej nekomu ne zdi lepa. In pol govori drugim, naj se one umirijo in joj... ob takih uporabnicah forumu res pada kvaliteta dobrih komentiranj in pogovorov!!!
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 05. Nov. 2008 17:27

Meni se zdi Iris precej dobra baba, samo fake joški jo pokvarijo in postavijo v povprečje ... ima pa krasne dolge noge in lepe ustnice.
grossi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a grossi » 05. Nov. 2008 18:06

zenska je huda za vidt, ni kej
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 05. Nov. 2008 18:33

Men pa ni všeč...tud to s tem njenim visokim IQ-jem se mi zdi tko mal...sicer verjamem, da je dosegla take rezuktate kot pravi, ampak se v taki luči do zdej še ni pokazala v javnosti...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 05. Nov. 2008 19:31

polly-polly napisal/-a:Jst sm Iris parkrat srečala. In v živo je res lepa, mogoče je le mal preveč namazana in zato malenkost umetno deluje. Sicer pa deluje zlo preprosto, precej punčkasto in sramežljivo. Kot ena tiha miška.

Žal mi je pa zlo nefotogenična, kar je zame precej večja ovira na tej sceni, kjer giblje, kt pa tista sramežljivost pred kamero.

jaa to sm lih jest hotla napisat.. ko sem jjo vidla v živo mi je bla res huda.. na slikah pa pol ni.. zdi se mi da si nebi smela profila slikat, ker ima preveč ostre poteze..
Trubadurka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 25. 12. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Trubadurka » 06. Nov. 2008 13:47

Lejla86 napisal/-a:Men pa ni všeč...tud to s tem njenim visokim IQ-jem se mi zdi tko mal...sicer verjamem, da je dosegla take rezuktate kot pravi, ampak se v taki luči do zdej še ni pokazala v javnosti...


jah, pač nima odličnih retoričnih sposobnosti. inteligenc je več vrst!

tam merijo mislim da le matematično-logično.

če npr. nekdo nima smisla za koordinacijo gibov, ne bo nikoli odličen plesalec. nima športne inteligence. nekdo nikoli ne bo imel posluha, pač nima glasbene inteligence. nek znanstvenik - fizik bo morda bolj samotarski, ne bo imel socialne inteligence, ki bi segala v višave, a IQ bo presegel mejo genialnosti.

:idea:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov