Glasbena skupina moje mladosti

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 20. Jul. 2007 18:09

Bulma napisal/-a:So bile kul skupine takrat. Ne pa zdaj :roll: Pa poglej in zadeni ali kaj je že tisto bilo. Ko so sami priznani bendi hodili k nam mi pa celi paf doma ped tvjem :D Jah...dobri stari časi...


se podpišem pod to.
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 20. Jul. 2007 18:28

Jst sem poslušala največ Kelly Family pa Caught in the Act, pol so se pa najdl še Hanson, k so bli pa res cute :oops: :lol:
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 20. Jul. 2007 19:07

Jochie napisal/-a:v zgodnji osnovni šoli hazard, marijan smode in agropop, 7 in 8 razred sem bil nor na modern talking.

naj še povem, da smo takrat poslusali popularnih 40 ob ponedeljkih ter stop pops 20 ob petkih. glasbo smo iz radia snemali na kasete, če si imel walkman si bil car.
takrat še ni bilo cd-jev, prvo cd ploščo sem videl pri sosedu, ko sem imel 16-17 let...

kje so tisti časi.... :D


ane :lach: ... jst se še spomnm kako sm en navaden radio na baterije s sabo na plažo vlekla, k mi doma niso hotl wakmana kupt :stupid: :D ... drgač pa ja, kako sem lahko pozabla na Agropop... na ta najhujš žurkah smo se drl Samo miljon nas še živi :rofl:
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 21. Jul. 2007 11:06

Kot majhna punčka sem najraje poslušala Heleno Blagne, Moni in Hajdi (se opravičujem če je kaj narobe zapisano). :D

Nato sem se modernizirala in začela poslušati DJ Bobota. Ah ja, koliko sem preplesala na kasete z njegovo glasbo. :D Bil je car!

Vpliv moje sestrične me je prisilil da sem se seznanila tudi s Caught in the Act in The Kelly Family. Čeprav pri meni niso dosegli vidnejšega rezultata.

To je večinoma to, posnete glasbe je bilo bolj malo. Največ sem pač poslušala radio.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 21. Jul. 2007 11:36

Js pa v otroštvu Hajdi, pa Mikija Šarca al kaj je bil že un k je pel Limbo tu, pol pa Pop design, sm bla čist mim ko sm jih še na eni veselici vidla pol, pa Agropop z uno Ti si moj sonček, pa pol kasnej Kelly Family... ke do enga 6. razreda, pol sm se v Bon Jovija zalubla...
Always look on the bright side of life!
N{n}ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 17. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a N{n}ka » 22. Jul. 2007 16:20

Ja jaz sem tud poslušala Haydi,pa tud od Agropop-Ti si moj sonček.
pa mislim da se je ena slo skupina imenovala Napoleoni tud se spomnim da sem jih poslušala.
Uporabniški avatar
br0ken heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 16. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a br0ken heart » 22. Jul. 2007 16:23

V mojih mladih letih :lol: sem poslusala SEVEDA kelly family, CITO, od nasih pa so Power Dancers ble glavne :D Mater smo bli smotani :D
BSB & Spice Girls pa mi nikol niso bli zanimivi :rofl:
Hello, 911. I''m on fire!
Uporabniški avatar
margarita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 19. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a margarita » 22. Jul. 2007 16:34

Dagi napisal/-a:Js pa v otroštvu Hajdi, pa Mikija Šarca al kaj je bil že un k je pel Limbo tu, pol pa Pop design, sm bla čist mim ko sm jih še na eni veselici vidla pol, pa Agropop z uno Ti si moj sonček, pa pol kasnej Kelly Family... ke do enga 6. razreda, pol sm se v Bon Jovija zalubla...

Ijoj, zdaj si me spomnila na Jovija :D Kako sem lahko nanj pozabila, če pa sem imela v zgodnjih pubertetniških letih cele stene polepljene od njega. :roll: Hehe, neke vrste obsesija ja... Drugače pa nisem nikoli ampak res nikoli poslušala kakšnih slovenskih skupin ali pevk/pevcev. Enostavno jih nisem mogla prenašati. In še danes je tako :D (v glavnem), razen redkih dobrih izjem (Siddharta, Kreslin, BFM, Predin, Neisha, Gušti in Polona, Dan D).
Diamonds are a girl`s best friend.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 22. Jul. 2007 18:47

jst sm bla obsedena s Spice girls,všeč so mi bli pa še Backstreet boys in Take That-njihovi (stari) komadi so mi pe dons všeč
od naših pa seveda California
tinchy18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Zasavje

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy18 » 22. Jul. 2007 20:31

Backstreet Boys, Nsync, ...
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 22. Jul. 2007 21:09

backstreet boysi so bli zakon :D pa spice girls,CITA,kelly family...
od naših pa hajdi pa power dancers (sploh ono pesem ko so mele z naslovom bomba - sem celo pesem na pamet znala) :D
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 22. Jul. 2007 22:47

Prince, Madonna, Cindy Lauper ... potem je pa prišlo obdobje Iron maiden, Motley Crue, Scorpions, ...
Od slovenskih pa ne vem ... spomnim se, da je bil Bazar vsako leto terasni bend, ko sem bila na morju ...
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 23. Jul. 2007 5:57

Kaj pa tisti...Moffats ali kaj so bili? :D Hehehe. Jaz jih nisem poslušala, je pa bila moja kolegica čist nora nanje :)
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 23. Jul. 2007 8:03

Dagi napisal/-a:Js pa v otroštvu Hajdi, pa Mikija Šarca al kaj je bil že un k je pel Limbo tu, pol pa Pop design, sm bla čist mim ko sm jih še na eni veselici vidla pol, pa Agropop z uno Ti si moj sonček, pa pol kasnej Kelly Family... ke do enga 6. razreda, pol sm se v Bon Jovija zalubla...


Sva meli čisto isti prefinjen okus :) Moj prvi CD je bil od Pop designa. Saj ne vem, če se je za sramovat ali ne, ampak men je še zmeri od njih kak komad všeč :D
Imam pa še na vhs kaseti z mojega rojstnega dneva, ko smo plesali na limbo tu... ojoooj, to je tud smeh, če zdej to gledam.

K tem spisku bendov bi jaz dodala samo še Caugt in the act, sej pesmi sem poznala glih samo ene dve, ampak važno je bilo samo to, da si mel takrat celo sobo polepljeno z njimi.
Uporabniški avatar
~Tia~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 14. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Tia~ » 23. Jul. 2007 8:21

Ko sem bla še čist majhna, sem poslušala Simono Weiss, Čuke pa Pop design :oops: , nadaljevala sem s Kelly family, BSB, DJ Bobom in Spice girls. CITA mi nikol niso bli všeč, smo se s sošolkam vedno prepirale kdo je boljši: bsb ali cita :D V enem 6. razredu sem pa začela poslušat Blink 182, Bon Jovi, Siddharto, ...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov