Glasbena skupina moje mladosti

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 19. Jul. 2007 10:18

Heh, meni jih je blo všeč kar nekaj iz prvega posta.

Kelly Family, Caught in the Act, Backstreet Boys pa seveda Spice Girls.
Sem mela celo omaro polepljeno s posterji in nalepkami iz nemškega Bravo-ta. :lach:
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 19. Jul. 2007 10:32

Jst sm bla ful nora na Backstreet boyse :D Vem, da se nikol nisem mogla odločit kateri od njih mi je najbolj všeč... :oops: lol.

Takrat mi je bla ful všeč še Mariah Carey... k je mela ful take lepe balade. Jst sem bla celo enkrat na Karaokah kjer sem pela njen komad "Without you" :D

Kelly family so mi bli tud zanimivi ampak ne tok, da bi si kupovala njihove albume alpa da bi hodila na njihove koncerte. Najbolj se spomnem dveh njihovih komadov An angel in Fell in love with an Alien. Sej komade so mel dobre, ampak vizualno so mi bli pa vsi bljak :tot: Drgač pa jst tele člane iz kelly family doskrat vidim na kšnih nemških programih. Sicer ne vem po imenu kdo je kateri, ampak vem, da eni trije večkrat nastopajo v kšnih oddajah.

Tic Tac Toe so mi ble tud hude. Sploh navzven so mi ble zmeri všeč, ker so mele ful odšetkane frizure. Pa Sprice grils so ble tud zanimive. Pa Dj Bobo tud ni bil slab (glasbeno seveda :D).

Pa a se še kdo spomne tega čisti tipičnega komada iz 90' let: La Bouche - Be my lover :lach:
Uporabniški avatar
Hotty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 14. 12. 2006
Kraj: ...home...

Neprebrana objavaNapisal/-a Hotty » 19. Jul. 2007 12:13

Bulma napisal/-a:Definitivno Kelly Family :) Ne vem če je kje bi večji fan kot sem bila jaz :)
V bistvu imam še zdaj vse tiste videokasete, pa posterje, pa zapestnice,nalepke...

Meni so bili kul ker so imeli vsi čupe,dober stil oblačenje+so bili eni redkih takrat ki so samo muziko delali. Ne pa tisti boybendi ki so samo pozirali na veliko na odru. Bljek!


Se popolnoma strinjam, Kelly Family :tanz: tudi jaz še imam vse spravljeno, čisto tako za spomin, s fantom sva pred kratkim po dooooolgem času poslušala spet njihov CD :hearts: Sploh Angelo mi je bil vešč, ker ima na isti dan roj. dan kot jaz
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 19. Jul. 2007 12:22

Frenkie napisal/-a:Pa a se še kdo spomne tega čisti tipičnega komada iz 90' let: La Bouche - Be my lover :lach:


:lach: Ja, seveda. Grozno sta mi sla za zivce. Ampak brings back memories, anyway. Predvsem na obalo :D
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 19. Jul. 2007 16:07

Ijoooo, zdej je tut mene za hip zagrabu nostalgičn razpoloženje :P .

Tut js bla ena tistih Kelly Family freakou, k je zberala use možne članke, fotke, kasete, nekje mora bit ena "skriuna" :D škatla z usem tem, hihi.

Sm bla pa zalublena u Paddy-ja (heh, kok mi je to zdej smešn :) ), frendica pa u enga modela iz BSB in sva pol z najino bujno domišlijo cele dneve fantazerale o njih, sestaulale možne scenarije srečanj, risale stripe, mele cele interne fore in podobne otroške afnarije, aaaaaa, hudo :D .

K je blo konc osnoune šole, je blo tut konce moje velike ljubezni do čupavega bitja ... In takt so se začel real life tipi in tut real life težave. Ah, ja, ljubezni s posterjeu so ble velik bl preproste. :wink:
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 19. Jul. 2007 16:19

:D

moji favoriti so bli definitivno Take That :D - in fan Robbiea Williamsa sem se zdaj, ko sem ze tooolk stara :oops: :D

Robbie's the best, ITAK :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
margarita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 19. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a margarita » 19. Jul. 2007 16:51

V mojem otroštvu in delu mladosti se je zelo poslušalo Tic Tac Toe, Spice Girls, Kelly Family, Take That, TLC, Nirvana, Beach Boys usw. :D
Diamonds are a girl`s best friend.
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 19. Jul. 2007 17:17

Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Blind melons, Metallica,...

Ahhh... good old days. :D
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 19. Jul. 2007 17:57

definitivno Caught in the act. in še kelly family. tega se najbolj spomnim
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 19. Jul. 2007 18:38

Jaaa, vseh naštetih se spomnim... Luštno je bilo, ja... Ampak že ene 10 let nazaj :D ...

Hotty napisal/-a: Sploh Angelo mi je bil všeč, ker ima na isti dan roj. dan kot jaz


O, jaz tud, jaz tud :hallo: (sicer le po datumu, ne letnici)! Ampak všeč mi pa ni bil. Zdaj je pa precej debelušen postal, pa celo četico otrok ima že, se mi zdi :lach: ...
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 19. Jul. 2007 19:28

*purple* napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Definitivno Kelly Family :) Ne vem če je kje bi večji fan kot sem bila jaz :)
V bistvu imam še zdaj vse tiste videokasete, pa posterje, pa zapestnice,nalepke...

Meni so bili kul ker so imeli vsi čupe,dober stil oblačenje+so bili eni redkih takrat ki so samo muziko delali. Ne pa tisti boybendi ki so samo pozirali na veliko na odru. Bljek!


absolutno jaz :lach:
še zdej jih poslušam, še zdej si njihove najlepše komade nasnamem skor na vsak cd, da jih mam vedno pri roki..nostavno so bli Kelly family, res nekej posebnega in mi je še dons prekleto žal, da je ratal tko, da so se ful potihnl...
in sploh me je kar šok zadel, ko sm prebrala da je šu Paddy v samostan :eek: baje pa da Angelo prihaja v slovenijo, tko sm na Kelly family forumu zasledila . jst ga grem kr polupčkat :lach:


evo js sm bla tut big kelly fan! :scherzkeks: še zdej poslušam njihove pesmi. sam da gre pa paddy v samostan?? :eek: :eek: kej takega pa ne morem verjet. pa ta najbolj luškan je. :love:
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 19. Jul. 2007 19:35

Uporabniški avatar
miss_kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 29. 7. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a miss_kitty » 19. Jul. 2007 19:50

Bunny Muffin napisal/-a:Heh, meni jih je blo všeč kar nekaj iz prvega posta.

Kelly Family, Caught in the Act, Backstreet Boys pa seveda Spice Girls.
Sem mela celo omaro polepljeno s posterji in nalepkami iz nemškega Bravo-ta. :lach:


Se podpišem :zustimm:
Plus enkrat se spomnim, da sem dobila nek video od CITA in ga nisem mogla gledat, ker takrat še nismo mel dvd predvajalnika in je bil jok in stok dokler ni bilo vse po moje :D :lol:
Just dance!
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 19. Jul. 2007 19:58

Prvi razred osnovne šole so bli v igri NKOTB (New kids of the block). Kasneje v OŠ pa NOFX, Millencolin, Lagwagon, Pennywise in podobni.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 19. Jul. 2007 20:19

lolitaa napisal/-a: sam da gre pa paddy v samostan?? :eek: :eek: kej takega pa ne morem verjet. pa ta najbolj luškan je. :love:


Ah ne vem, kot se jaz spomnim, je bilo to omenjeno pred par leti, ko jim je umrl oče, in so se njihove poti za kratek čas ločile (in so potisnili glasbeno ustvarjanje na stran), tako da se je Paddy pač umaknil malo v samoto in šel iskat mir v nek samostan :)

Sem pa res že pred časom potem na nekem slovenskem programu slučajno zasledila del njegovega video spota za pesem Pray, tko da nekaj očitno je na tem :D

Aja, pa že dolgo ima čisto kratke lase...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov