Eroika

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 29. Okt. 2007 22:13

Il Divo so še vseen velik bolši!
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 31. Okt. 2007 11:08

meni so Eroika zelo všeč, so vredu fantje, vsi zelo študirani in glasbeno podkovani, eden iz Eroike (lai mogoče dva) in še dva druga fanta sodelujejo pri komadu Nisi moja z Janom Plestenjakom, ko je pa zame definitivno najlepša pesem ...
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 31. Okt. 2007 11:37

Men so tud kr všeč za poslušat, čeprov bi blo zanimivo, da bi delal tud svoje pesmi, ne samo priredbe.
Uporabniški avatar
Antea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Antea » 31. Okt. 2007 14:52

Jaz sem jih zadnjič osebno spoznala in moram rečt, da so fajn fantje, preprosti, nasmejani, zelo zgovorni...
Kar se pa njihove glasbe tiče... meni je všeč, ker so nek nov veter na slo.glsbeni sceni. Na naslednji zgoščenki, pa bodo tudi njihove lastne skladbe. Kljub vsemu pa ostajajo zvesti operi in klasični glasbi.
Janja84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 333
Na forumu od: 11. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Janja84 » 31. Okt. 2007 15:23

Meni so tudi Eroika zelo všeč. Glasovi so fenomenalni. :D
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 01. Nov. 2007 0:25

kolkr vem se oni sami primerjajo z il divo, sj so tud na isti način začeli, tak s priredbami...kr il divo so mel na zčetku priredbe od toni braxton, celine dion...men so zlo všeč in sm, vesela,da mamo eno tako skupino v Sloveniji...je pa res,da so men il divo že od začetka zlo zlo všeč in se sj pr men nihče ne more primerjat z njimi...
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 05. Nov. 2007 17:38

Men so zelo všeč, eden od njih uči tudi petje na naši glasbeni šoli tko da ga večkrat slišim pet in ma res glas da lahko omedliš :D
me2you
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 19. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a me2you » 08. Nov. 2007 8:36

Men je pa neumna primerjava "Slovenski Il Divo".. :? ampak glasovno pa špica!
Uporabniški avatar
Antea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Antea » 08. Nov. 2007 14:16

*urškica* napisal/-a:kolkr vem se oni sami primerjajo z il divo, sj so tud na isti način začeli, tak s priredbami...kr il divo so mel na zčetku priredbe od toni braxton, celine dion...men so zlo všeč in sm, vesela,da mamo eno tako skupino v Sloveniji...je pa res,da so men il divo že od začetka zlo zlo všeč in se sj pr men nihče ne more primerjat z njimi...



Te moram popraviti ;).
Fantje z Eroike se sami ne primerjajo z Il divo, niti jih ne poslušajo. In če jih hočeš "razjeziti", jim kar to omeni ;).
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 08. Nov. 2007 19:05

Antea napisal/-a:
*urškica* napisal/-a:kolkr vem se oni sami primerjajo z il divo, sj so tud na isti način začeli, tak s priredbami...kr il divo so mel na zčetku priredbe od toni braxton, celine dion...men so zlo všeč in sm, vesela,da mamo eno tako skupino v Sloveniji...je pa res,da so men il divo že od začetka zlo zlo všeč in se sj pr men nihče ne more primerjat z njimi...



Te moram popraviti ;).
Fantje z Eroike se sami ne primerjajo z Il divo, niti jih ne poslušajo. In če jih hočeš "razjeziti", jim kar to omeni ;).

se moram podpisat pod tvoj post Antea! Eroika se nikoli ni primerjala z Il Divo-to počenjo mediji!
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 08. Nov. 2007 20:26

blondygirl napisal/-a:
Antea napisal/-a:
*urškica* napisal/-a:kolkr vem se oni sami primerjajo z il divo, sj so tud na isti način začeli, tak s priredbami...kr il divo so mel na zčetku priredbe od toni braxton, celine dion...men so zlo všeč in sm, vesela,da mamo eno tako skupino v Sloveniji...je pa res,da so men il divo že od začetka zlo zlo všeč in se sj pr men nihče ne more primerjat z njimi...



Te moram popraviti ;).
Fantje z Eroike se sami ne primerjajo z Il divo, niti jih ne poslušajo. In če jih hočeš "razjeziti", jim kar to omeni ;).

se moram podpisat pod tvoj post Antea! Eroika se nikoli ni primerjala z Il Divo-to počenjo mediji!
ja itak... in nastali so po "naključju" prav takrat, ko so il divo na vrhuncu in po enakem "naključju" so jim ppodobni tako po zasedbi, zvrsti glasbe, izgledu, itd. čisto po NAKLJUČJU so nastali ravno takrat, ko je še slovencem potegnilo da ta recept deluje :D dajte no koga vi vlečete za nos? :? :roll: pa ne me narobe razumet, načeloma nimam nič proti nobenim, imam celo cdje doma, ampak vseeno... bodimo realni :wink:
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 08. Nov. 2007 21:39

^^ se strinjam :D ...povsod jih omenjajo kot slovenske il divo...kar tud nikol ne bojo...
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 08. Nov. 2007 22:14

*urškica* napisal/-a:^^ se strinjam :D ...povsod jih omenjajo kot slovenske il divo...kar tud nikol ne bojo...

sej njim tud ni za to,da bi bli il divo!
pa ne vem zakaj jih vsi glih morjo primerjat z njimi? pac il divo so 4 eroika so 3.. pojejo ful dobr pa kaj bom nastevala-itaq 100 ljudi 100 cudi! vsak nej poslusa svoje!
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 18. Dec. 2007 10:07

Sem bil na njihovem koncertu v Cankarjevem domu.
Fenomenalno, res na tako dobrem koncertu še nisem bil. Ljudje navdušeni , aplavzi so povedali vse.
Eroika&Greblo&simfonični orkester RTV& Bor Zuljan&Darja Švajger&Neisha :respekt:
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 18. Dec. 2007 16:31

sej Eroika bo pela tud za novo leto na presernovem trgu!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov