emo core

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

hrcEk.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: St. Tropez, Côte d'Azur

Neprebrana objavaNapisal/-a hrcEk. » 03. Avg. 2006 22:52

zadnič tko ob 4am ponoč greva s kolegom lih tm mim skalce... in je blo tm ene 10-15 skinou... pa naju sam en tko pogleda: "A STA EMOTA??!!!" .. pa sam uno... neneee lepo te prosm, kje pa..." ... loh bi se pa bl neprijetno končal ja.. ampk dobr no majkemi če sm pa res daleč od tega dab hotu bit emo :)
Uporabniški avatar
sunnydayka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunnydayka » 04. Avg. 2006 11:01

men je to tok zakon stil jst ga tud furam in zdi se mi da je to edini stil to sm jst....
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 04. Avg. 2006 12:04

-----
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 10:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
sunnydayka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunnydayka » 05. Avg. 2006 13:44

men je pa use ful ql sam bed mi je k se ne bom na črno barvala k bom prej k en zombi kt pa emo
Uporabniški avatar
SapraVeronika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 28. 6. 2006
Kraj: in the fairytale

Neprebrana objavaNapisal/-a SapraVeronika » 05. Avg. 2006 13:48

mah tko je, jz sm bla dost časa na myspace.. in res, sm se velik z temi emoti menla & so čist uredu, enega iz londona mam še zdej na msnju..
čist kul so, všeč mi je njihov stil oblačenja, muzika mi pa ni pretirano.. tipi so pa dobri, dokler so v mejah normale kaj naličeni pa to.. kar je preveč je pa preveč..
Waves of sound they move my body
Touch my body, pull me deeper into you
So hold on to me, cause we're fallin weightlessly
Gravity callin, now I'm falling through.
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 05. Avg. 2006 15:49

ok očitno se res staram, ker nimam pojma o kaki muziki je govora. sem pa vidla par prav čudno (za moje pojme pač) oblečenih tipov (srednješolcev seveda) po mestu in sem si samo misla svoje. no zdaj vem, da so očitno "emoti". :D
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 16. Feb. 2007 19:04

mycosmogirl napisal/-a:Sam zakaj lih ime emo?


Ker izhaja iz subkulture iz 80h... emotional core
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 16. Feb. 2007 19:16

Ah joooj jaz sploh nisem vedla da ta tema obstaja.. :oops:

Jaz tudi poslušam emo muziko, ker je čist d best... npr.: že omenjeni Bullet for my Valentine, Leaf-Fat, pa pol AFI, Alexisonfire, My Chemical Romance, The Used pa tak dalje po listi. :D

Pa tut screamo mi je všeč, res ne deluje nič preveč hard.. pa fajn v kontekste pesmi paše da se tip malo zadere vmes. :D

Ja pa besedila zmagajo itq (ponavadi vsaj).
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Tynah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 29. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Tynah » 29. Okt. 2009 1:35

emocore itd... še en stereotib subkulture več. pač punkrock.
Uporabniški avatar
Tynah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 29. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Tynah » 29. Okt. 2009 1:36

sunnydayka napisal/-a:men je to tok zakon stil jst ga tud furam in zdi se mi da je to edini stil to sm jst....


to nisi . če bi to bil tvoj stil s ene bi oblačla po nekih stereotipnih stilih ampak bi si svojga zmislila. ;)
Uporabniški avatar
Tynah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 29. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Tynah » 29. Okt. 2009 1:38

g00fy_qa napisal/-a:Ah joooj jaz sploh nisem vedla da ta tema obstaja.. :oops:

Jaz tudi poslušam emo muziko, ker je čist d best... npr.: že omenjeni Bullet for my Valentine, Leaf-Fat, pa pol AFI, Alexisonfire, My Chemical Romance, The Used pa tak dalje po listi. :D

Pa tut screamo mi je všeč, res ne deluje nič preveč hard.. pa fajn v kontekste pesmi paše da se tip malo zadere vmes. :D

Ja pa besedila zmagajo itq (ponavadi vsaj).


Bulleti niso emo, so softa metal.
leaf-fat so rock, niti približn emo, AFI so neka mešanca punk rock, niso pa emo..mcr so pa razred zase.

in mi je ful smešno ko majo ljudje prav določen kaj je emo kaj pa ne. haha omg za zjokat.
Uporabniški avatar
Tynah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 29. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Tynah » 29. Okt. 2009 1:38

sunnydayka napisal/-a:men je pa use ful ql sam bed mi je k se ne bom na črno barvala k bom prej k en zombi kt pa emo
od kje ti pa to da so emoti vsi črno pobarvani ?
Uporabniški avatar
Tynah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 29. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Tynah » 29. Okt. 2009 1:40

ushergirl napisal/-a:a kdo posluša leaf-fat? dobro, res da niso čisti emo, so pa neki vmes med emo/punk/screamo. :)
poslušam bla tut na koncertu. so mel koncert u mc-pekarni pa je bla predskupina trigger effect pa je predskupina bla skor bolša kot leafi . haha :D
Uporabniški avatar
Tynah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 29. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Tynah » 29. Okt. 2009 1:42

kiki* napisal/-a:Ma dej, ta stvar je ratala totalno skomercjalizirana. Učas ni biu emo nč več kokr pa samo zvrst muske, in nisi kr samga sebe oklical za emota.. Dons pa nej bi bla že kr subkultura ktere ´tr00 privrženci´ postavljajo neumna pravila o tem kaj je in kaj ni emo za povrh usega pa jim pr tem pomaga še MTV in butasti stereotipi. Sam emo NI okrajšava za emotional, emo niso ozke oprijete hlače, porezane roke in črna čupa čez oči, emo niso Taking Back Sunday in bendi, z ´gay´ peuci k jokajo u mikrofon o njihovih propadlih ljubezenskih razmerjih.. In ker se je en kreten čez lužo odloču, da je emo zadepresirana muska, si začel po rokah risat in u nicke tlačt X-e (za katere like 3/4 folka k to dela sploh ne ve kva pomenjo) in nautical stars, ratu gej (če ne to, pa saj bi), postal vegan in se slikou z roko pred gobcom.. To še ne pomen, da je to emo, for God´s sake. Emo se je v kasnejših 80 razvil iz punka, emo je brutalna muska ne pa jokanje u mikrofon!
In ja, tut teli bendi like FFTL, pa Funerali, MCR in podobno niso emo, ne tak emo kakršn je biu prvotn. Muska pa ni neki kar bi se spremenila skoz leta.. Kokr eni pravjo ´novodobni emo´ al pa ´novodobni punk´. Wtf? Al je al pa ni, in u tem primeru ni.

Kopirano iz nekega foruma. And i agree
mam raje izraz novodobni emo. kr je to sramota PUNKU jeote =) se pa u vseh pogledih strinjam s tabo. totally agree

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov