DJ Tiesto

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali greste na Tiestota 24.6?

Da
16
38%
Ne
26
62%
Skupaj glasov : 42

Suzieq
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 4. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzieq » 25. Jun. 2009 7:03

No in kako je bilo. Bil je moj brat in en kolega od njega...pa je kolega ful skritiziru, da to res ni blo to...da je ratu preveč komercialen. Pa še druga kritika...baje je zavrtu eno njegovo uspšnico na koncu...pol je pa dejansko prov ugasnu vse stvari in odšel. Kr neki no. BTW se pa strinjam s tistimi ki pravijo da folk kr gre na njegov žur...sam zato k je Tiesto....mislim bedarija totalna.

Evo tuki pa še en utrinek od včeraj. http://www.genspot.com/video-192811/tiesto-in-ljubljana-24-6-2009.aspx
Včerajšnji dan je zgodovina, jutrišnji je skrivnost, današnji je darilo:)
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 25. Jun. 2009 9:06

^^ :lol: ne morš v enem stavku kritizirat, da je preveč komercjalen, v drugem pa kritizirat "pomanjkanje" uspešnic :D halo? to je tak kot da bi najprej napisala, da ne maraš sendviča s sirom, pol takoj pa se pritožila, ker v sendviču nisi dobila sira.
hvalabogu, da ne dudla samo tistih svojih hitov.

sem prav presenečena, da sem že pred pol ure lahko pogledla posnetek na youtubu..enim se je pa mudilo :D 2 komada s tistega posnetka bi sicer bolj pripisala kakšnemu gigi d`agostinotu, drugač pa je zgledala kr huda fešta :)

poročajte malo kako je bilo pa to.. kak je porihtano. jaz grem namreč nocoj in sem že firbčna :D bom jutri napisala lahko napisala primerjavo na vaše kritike hehe
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
*ClaUdYka*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 284
Na forumu od: 6. 5. 2006
Kraj: Fikšinci :)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ClaUdYka* » 25. Jun. 2009 12:42

Z glasbo je enostavno tako, da moraš biti v koraku s časom.. Dvomim, da bi ga kdo poslušal, od mlajše generacije, če bi vrtel nekaj, kar je vrtel par let nazaj. ;) In enostavno treba delat vedno nove in nove hite ;)

Zdaj ko sem videla ta video mi je pa kar žal da nisem šla :S Ma saj ni panike, pa next time :D
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 25. Jun. 2009 13:10

pa kolko sem se jaz menla zdaj s kolegi, ki so bli, je dal baje gor skoraj vse znane od A do Ž. kar se mi zdi tudi logično, ker ga pač folk pride tudi zaradi tega poslušat.

no, čakam še tu poročanja :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 25. Jun. 2009 13:13

Suzieq napisal/-a:No in kako je bilo. Bil je moj brat in en kolega od njega...pa je kolega ful skritiziru, da to res ni blo to...da je ratu preveč komercialen. Pa še druga kritika...baje je zavrtu eno njegovo uspšnico na koncu...pol je pa dejansko prov ugasnu vse stvari in odšel. Kr neki no. BTW se pa strinjam s tistimi ki pravijo da folk kr gre na njegov žur...sam zato k je Tiesto....mislim bedarija totalna.


na začetku se je mogo trudit, zj pa malo komerciale zarola pa je to to... men on niti približno nima dobrih komadov, ampak so vse ful komercialne... sej kak komu.... :?
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 25. Jun. 2009 13:14

Suzieq napisal/-a:No in kako je bilo. Bil je moj brat in en kolega od njega...pa je kolega ful skritiziru, da to res ni blo to...da je ratu preveč komercialen. Pa še druga kritika...baje je zavrtu eno njegovo uspšnico na koncu...pol je pa dejansko prov ugasnu vse stvari in odšel. Kr neki no. BTW se pa strinjam s tistimi ki pravijo da folk kr gre na njegov žur...sam zato k je Tiesto....mislim bedarija totalna.


na začetku se je mogo trudit, zj pa malo komerciale zarola pa je to to... men on niti približno nima dobrih komadov, ampak so vse ful komercialne... sej kak komu.... :?
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 25. Jun. 2009 13:32

kr komercjalen komad pa ne more bit dober al kaj :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 25. Jun. 2009 14:42

no, js sm tudi še polna vtisov iz Tiestota. Z eno besedo - bilo je N.O.R.O.. Če ti je muska ušeč, pol pač zažiga. uredu je blo, ker ni sam na začetku vretel kul komade, ampk je res čez celotn koncert meu mal bl udarne in poznane, pol pa še mal manj poznane, ki so bli pa lih tko dobri, morm rečt, d sm celo slišala neki komadov, k jih še nism in sm zdej nad njim še bolj navdušena. tudi dj bletek, ki je nastopil kot gost je biu zakon. vzdušje je bilo fenomenalno, sploh ko je dj belteka tiesto ob polnoči oz. tam nekje zamenjal al pa ko se je pojavil napis, Ljubljana, let me hear you. Ozvočenje zakon, tudi sicer vredu poskrbljeno za vse (škoda sam ko ni blo garderobe, sam js nism preveč zahtevna glede tega, tko d se ne prtožujem). Tut če si biu zun, se je slišalo ful dobr, skratka, koncert je biu dober.

glede njegove skomercializiranosti se pa js ne sekiram preveč. meni so všeč njegovi skomercialitirani in neskomercializirani komadi. sam priznjte, ti k so mal bolj komercialno poznani bolj zažigajo, ker jih folk pozna in to nardi še boljše vzdušje na mestu samem.
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 25. Jun. 2009 16:15

jez sm razocarana

dobr mi je blo sam zadno uro pa pou

drgac pa od pera se je dubl sam hainikena ki je stau 4€ pa voda je bla 3€ mislm halo pa pou noci je v skretih tekla topla voda

dizastr


aja pa da sm notr prsla sm cakala eno uro stem da so me skor spestal na cajte
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 25. Jun. 2009 17:52

No evo zdaj sem se končno naspala :D . Jaz nimam besed s katerimi bi opisala kako mi je bilo včeraj noro.Ej trgalo se nam je :lol: . Ne vem kaj ste ene pričakovale, ampak meni je bilo zakon in ko sem videla folk kako dela na plesišču, nisem enega obraza opazila, ki ne bi skakal in plesal itd. Bila sem na sredi skoraj čist spredaj, tako da sem ga celi čas lahko direkt gledala :cool: -o đizs kako je meni on dober.Ma men je bil car in ko zdaj gledam te posnetke na fotoaparatu, bi še kar danes enkrat šla.Se strinjam z eno, ki je napisala, da je čez cel set imel te bolj znane komade, vmes pa je vrtel še neslišane komade. Meni se je zdelo, da je imel fajn naštudirano to.

Glede organizacije pa: obup od obupa!!! Pričakujejo 7000 folka in naredijo samo en vhod! Mi smo prišli res v najhujši gužvi (po 23:00 nekje) in smo v vrsti stali kako uro. Če se ne bi moj fant prerival naprej, bi tam stali najmanj 2 uri. Redarji se skos drli naj gremo nazaj, samo kam nazaj naj bi šel,če smo bli ko sardelice in se za cm nisi mogel premakni, ne da bi dejansko šel kam nazaj :roll: .Ena punca je omedlela, 2 sta bruhali tam v gužvi-kaj hočeš lepšega a ne...Potem končno ko sem prišla naprej, je varnostnik spustil mene naprej, mojega fanta pa ne, čeprav je videl da sma se celi čas držala za roko. In smo čakali še potem fanta, da ga je spustil. Osebne mi ni noben pregledal, karte nekaj ekstra tud ne, tako da bi komot prišla not s ponarejeno...Eh groza. Upam, da so se kaj naučili in da bo danes to vse skup malo boljše organizirano. Ko si bil pa enkrat noter, pa ni bilo problema.
Cene pijač so pa kar visoke ja.
Uporabniški avatar
Savannah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 17. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Savannah » 25. Jun. 2009 19:42

No, evo, še moji vtisi. Tudi jaz sem bila včeraj in mi ni bilo žal, edino kar me je motilo, je en sam vhod, kot ste nekatere pred mano že omenile. Poleg tega VIPovci, ki so za karto odšteli 50 € (kar je za VIP še vedno drobiž, roko na srce), niso imeli kaj prida ugodnosti, samo višje so stali, čemur primerno je bil lepši pogled, vendar od bolj daleč. Še jaz sem ga super videla, ker sem stala od sredine malo nazaj, kjer se je kar malo zredčila gneča in se je dalo normalno plesat, pa še celo noč sem ga videla. :cool: Čisto na začetku pa sem bila zelo spredaj, vendar je ob njegovem prihodu folk znorel in začel nekulturno porivat vse pred sabo, tisti naprej so delali kontra, skratka dizastr. :roll: Tako da biti tam naprej v švicu drugih mi ni najbolj dišalo, pa sem šla lepo nazaj s kolegico in je bilo super! :wink: Za VIP bom pa plačala samo takrat oz. tam, kjer bo vredno svojega denarja, kjer bo pozdravna pijača, urejena garderoba, drug vhod od tistih od spodaj ipd. Baje da je bila pozdravna pijača ali neko sadje okoli neke ženske (ne vem ali nage ali kako). :?
Itak sem pa prišla tja zaradi Tiestota in me ni razočaral! Na Pagu se zopet vidimo in plešemo kolikor dolgo se bo dalo. :)
Smile1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 4. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Smile1 » 25. Jun. 2009 20:06

Jaz bom pa o nečem drugem še govoril. Ponavadi vsi govorimo samo o muski.
Tu je bilo pa še drugo dogajanje od prodaje njegovih izdelkov, potem pa razni tehnični vložki iz stropa, led stena....ki je vse skupaj naredilo bolj veličastno in enkratno.

Skratka če pustimo organizacijo odzunja in pogledamo samo dogajanje v dvorani je bilo sehr good, ker je bil dober vzdušje.
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 25. Jun. 2009 21:34

men so bli tut ti dodatni efekti zakon, so mal popestril use skp. od dima, do raznih letečih zadev, velik screen...

btw, a se je kdo sliku s Tiestom? mislm, js sm se sprašvala, kakšn je on kje glede tega...sam kako prid do njega je pa tut problem, ker je blo zvočnikov še in še!
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 26. Jun. 2009 10:07

Mene še nekaj zanima. Moram priznati, da sem šla domov že nekje pol petih, torej še preden je on končal z vrtenjem(kar mi je sicer zdaj žal), ampak sta mi nogi skoraj odpadli pa vse me je bolelo :? . Sem se trudila, da bi se udobno obula, ampak nič ni pomagalo, ker toliko ko sem tu v par urah preplesala, v celem življenju nisem :D . No in potem berem na facebooku, da so se eni rokovali z Tiestom in ne vem kaj še vse. Tule je pa ena napisala, da bi naj na koncu zavrtel eno njegovo največjo uspešnico, potem pa vse skup ugasnil in kar odšel. Torej kdaj se je potem lahko rokoval z njimi? Jaz bi se tuuuuuud :(

Že gledam ponudbe za Ibizo, ker spet vsak ponedeljek vrti tam v Privileg-u :tanz: . Na Pag dvomim, da mi bo uspelo v tistem terminu...
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 26. Jun. 2009 10:43

No, da še jaz povem svoje vtise od sinoči :D
blo je zanimivo, tip res obvlada, folku je ful dogajalo in bla je konkretna fešta. ampak meni taka muzika pač ne potegne TAK. mislim, saj vse skupaj mi je blo res ful fajn, ampak za nekatere komade pa sem se za glavo držala, kr si nikoli nisem predstavljala, da bom kdaj v življenju dala tolko keša za TAKŠNO muziko :D ampak ok. z nekaterimi komadi (predvsem zadnjo uro pa pol), mi je pa je čist zadogajal :) pač muzika mi je bila dobra na nivoju tega, da bi mi blo definitivno še bolj fajn če bi bla kaj pijana :D (pa tega ne morm rečt ravno za vsako zvrst muzike).
sicer pa.. prvič v življenju sem čez cel party nosila očala, ker sem enostavno MOGLA gledat (in ob tem kaj videt) naprej kr mi je tip pa res ubitačno hud! fak. pa mi na slikah sploh ni tak nevemkaj, ampak tam pa sem se skor stopila. sploh nisem mogla nehat gledat :D tako, da se je že iz tega vidika splačalo :P
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov