danica, cvetka (e+)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 31. Avg. 2007 16:34

Ona se je isto oblačla v prvem letniku na faksu ... :roll: :eek: Dobesedno joške napumpane do vratu, miniči, škornji ... mislm neke krznene jakne, plašče ... naši sošolci so jo takoj okronal za novodobno Heleno Blagne :D

Punca drugač res niti ni tok napačna ... samo mal je pač željna slave in podobnega šita, tko kot večina vseh tehle deklic, ki se pri nas rinejo v ospredje.

Je pa res, da men niti slučajno ne zgleda stara 22 let, ampak kvečjemu tm ene 35, kar vedno potrdijo vsi moški ...
Oblači se pa ogabno in totalno neprimerno ... vsaj za na te neke prireditve bi se loh čist drugač oblekla ... no vsaj za moj okus to ni ... :?
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 04. Sep. 2007 9:32

tiasha napisal/-a:Je pa res, da men niti slučajno ne zgleda stara 22 let, ampak kvečjemu tm ene 35, kar vedno potrdijo vsi moški ...
Oblači se pa ogabno in totalno neprimerno ... vsaj za na te neke prireditve bi se loh čist drugač oblekla ... no vsaj za moj okus to ni ... :?

Tule se nebi mogla bolj strinjat s teboj. Izgleda več stara, kot pa dejansko je. Najbrž jo postara ta njen stil, ki je mimogrede res obupen. Vsaj za moj okus. Nevem no. Punca je mlada in res nevem kaj želi doseči s tem.
Čudna je.
Na kratko :D
In njene cunje... naj zapravi kolker hoče za njih. Men nekatere zgledajo prav čip. :roll:
My dreams are my reality...
sunshyne
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 21. 10. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunshyne » 12. Nov. 2007 17:37

TA TEMA JE FALENA!LP
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 13. Nov. 2007 19:49

Tole njeno razkazovanje dekolteja ni za nikamor. :roll: Vedno ko jo vidim po tv, zamenjam program.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 13. Nov. 2007 21:34

Mene bl k njen dekolte mot njena govorica. Pa s tem ne mislm na narečje. Obupna mi je.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 13. Nov. 2007 21:41

Če se ne motim, ona bolj težko izgovori R. :D Vem samo, da tudi ko govori slovnično pravilno, težko izgovori nekatere črke (je že dolgo nisem slišala govoriti, ker je ne morem slišati).
Uporabniški avatar
zoja13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 11. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a zoja13 » 14. Nov. 2007 9:48

Aloha napisal/-a:Mene bl k njen dekolte mot njena govorica. Pa s tem ne mislm na narečje. Obupna mi je.


jaz sploh ne razumem, zakaj se o njej tako piše, pa je čist navadna vremenarka z obupnim glasom, ki je včasih ok, še vredu zrihtana, včasih pa kot strašilo, pa vsi vedno oh in ah vzdihujejo zraven :roll:
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 14. Nov. 2007 9:54

Js mam filing, da ona zanalašč tko govori, zato pač, da je bolj zanimiva kao. Če se vsi, ki so iz različnih koncev Slovenije lahk naučijo kolkr tolk knjižno govort, ko so na tv, verjamem, da se je tud ona :wink: hehe mojmu tipu gre tok na jetra, da zmer šalta k jo vid :D js pa k uno Jevškarco na pop tv, ta pa zmaga s svojimi soprani in basi pri vremenu :roll:
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 01. Mar. 2010 18:58

OMG, danes na oddaji Svet je imela prispevek o nekem slovencu, ki vzreja kunce in je prou sick zgledal ko je zajček plezal po njej, ona je imela pa njegove bratrance oblečene.

JUCK!!!
Uporabniški avatar
Mellyora
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Mellyora » 02. Mar. 2010 6:18

honeydew napisal/-a:OMG, danes na oddaji Svet je imela prispevek o nekem slovencu, ki vzreja kunce in je prou sick zgledal ko je zajček plezal po njej, ona je imela pa njegove bratrance oblečene.

JUCK!!!


:motz: jz bi ji glede tega kr povedla par besed :(
Freedom is just another word for nothing left to lose..J.Joplin
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 05. Mar. 2010 12:00

Danica Lovenjak video :eek: :lol: :roll: Kaj pa tej ženski ni logično?
Uporabniški avatar
čokolinček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čokolinček » 05. Mar. 2010 12:17

ROFL !!! Zelooooo erotičnooooo !!! Not :eek: :D :lol:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov